Hotele w pobliżu Notre Dame - 4th

Znajdź na mapie
Hotele w Notre Dame - 4th

Notre Dame - 4thOd  175zł

Polecane hotele w pobliżu Notre Dame - 4th

 • Mercure Paris Notre Dame
  Od652złZa noc
  W odległości 0.36 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 963 opinii podróżnychNa podstawie 963 opinii podróżnych

  Hotel Mercure Paris Notre Dame Saint Germain des Prés ma niezwykle dogodną lokalizację: 5 minut pieszo od katedry Notre Dame oraz wysp Île de la Cité i Île Saint-Louis, naprzeciwko Sorbony, w samym sercu Dzielnicy ŁaciÅ"skiej. Do hotelu można z łatwością d ojechać linią B i C kolei RER. Nieopodal znajdują się także stacje metra Saint-Michel i Cluny-La-Sorbonne. Zachęcamy do relaksu w nowoczesnych i komfortowych pokojach z klimatyzacją.

  Pokaż więcej
 • Cluny Square
  Od562złZa noc

  Cluny Squarestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Boulevard saint michel 21 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Notre Dame - 4th
  3,9/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 778 opinii podróżnychNa podstawie 778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2010. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Cluny Square oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cluny Square. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Paris Notre Dame
  Od705złZa noc
  W odległości 0.49 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1778 opinii podróżnychNa podstawie 1778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Holiday Inn Paris Notre Dame nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Petit Belloy Saint Germain
  Od504złZa noc
  W odległości 0.54 km od Notre Dame - 4th
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położony w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Petit Belloy Saint Germain. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 9Confidentiel
  Od1.348złZa noc

  9Confidentielstars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , 58 rue du roi de sicile 58 - Mapa
  W odległości 0.74 km od Notre Dame - 4th
   

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. 9Confidentiel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. 9Confidentiel akceptuje małe zwierzęta. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. 9Confidentiel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Prince de Conti
  Od585złZa noc
  W odległości 0.85 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 71 opinii podróżnychNa podstawie 71 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Des Arenes
  Od490złZa noc
  W odległości 0.85 km od Notre Dame - 4th
  3,6/5
  Oceny klientów104 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 491 opinii podróżnychNa podstawie 491 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w centrum Dzielnicy Łacińskiej, znajduje się w 5. dzielnicy Paryża przy Arènes de Lutèce. Słynna katedra Notre Dame, Panteon, Ogród Botaniczny i Muzeum Historii Naturalnej znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. W okolicy jest również wiele uroczych sklepów, restauracji i barów. Najbliższa stacja metra znajduje się około 10 metrów od hotelu. Lotnisko Orly oddalone jest o około 15 km.

  Pokaż więcej
 • Esprit Saint Germain
  Od2.201złZa noc
  W odległości 0.92 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 392 opinii podróżnychNa podstawie 392 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Esprit Saint Germain przeszedł renowację w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullMałe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Le Clement
  Od788złZa noc
  W odległości 0.93 km od Notre Dame - 4th
   

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain.

  Pokaż więcej
 • Best Western Aux Ducs Bourgogne
  Od665złZa noc
  W odległości 0.95 km od Notre Dame - 4th
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Best Western Aux Ducs Bourgogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, Best Western Aux Ducs Bourgogne dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat EU Ecolabel. Goście przebywający w Best Western Aux Ducs Bourgogne mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   76  Hotele w Notre Dame - 4th
Strona  1  z  8
 

Hotele w pobliżu  Notre Dame - 4th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj