Hotele w pobliżu Notre Dame - 4th

Znajdź na mapie
Hotele w Notre Dame - 4th

Notre Dame - 4thOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Notre Dame - 4th

 • Melia Paris Notre-Dame
  Od1.451złZa noc

  Melia Paris Notre-Damestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de l hotel colbert 7 - Mapa
  W odległości 0.1 km od Notre Dame - 4th
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1117 opinii podróżnychNa podstawie 1117 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Melia Paris Notre-Dame został zbudowany w roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w Melia Paris Notre-Dame. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Notre Dame Maitre Albert
  Od1.190złZa noc
  W odległości 0.23 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 351 opinii podróżnychNa podstawie 351 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Hotel Notre Dame Maitre Albert został zbudowany w roku 1750 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Notre Dame Maitre Albert. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Albe Saint Michel
  Od649złZa noc

  Albe Saint Michelstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 1, rue de la harpe 1 - Mapa
  W odległości 0.32 km od Notre Dame - 4th
  3,6/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Best Western Jardin De Cluny
  Od606złZa noc
  W odległości 0.33 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 907 opinii podróżnychNa podstawie 907 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Best Western Jardin De Cluny. Best Western Jardin De Cluny oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Paris Notre Dame
  Od1.085złZa noc
  W odległości 0.36 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 992 opinii podróżnychNa podstawie 992 opinii podróżnych

  Hotel Mercure Paris Notre Dame Saint Germain des Prés ma niezwykle dogodną lokalizację: 5 minut pieszo od katedry Notre Dame oraz wysp Île de la Cité i Île Saint-Louis, naprzeciwko Sorbony, w samym sercu Dzielnicy ŁaciÅ"skiej. Do hotelu można z łatwością d ojechać linią B i C kolei RER. Nieopodal znajdują się także stacje metra Saint-Michel i Cluny-La-Sorbonne. Zachęcamy do relaksu w nowoczesnych i komfortowych pokojach z klimatyzacją.

  Pokaż więcej
 • Les Bulles de Paris
  Od697złZa noc
  W odległości 0.38 km od Notre Dame - 4th
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 523 opinii podróżnychNa podstawie 523 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 3 kilometrów. Les Bulles de Paris jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullLes Bulles de Paris nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Les Bulles de Paris. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel La Lanterne
  Od1.343złZa noc

  Hotel La Lanternestars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue de la montagne sainte-geneviève 12 - Mapa
  W odległości 0.39 km od Notre Dame - 4th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 383 opinii podróżnychNa podstawie 383 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Położony w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Hotel La Lanterne został zbudowany w roku 2015. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. nullZwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo.

  Pokaż więcej
 • Hotel Claude Bernard Saint Germain
  Od421złZa noc
  W odległości 0.41 km od Notre Dame - 4th
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 303 opinii podróżnychNa podstawie 303 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Hotel Claude Bernard Saint Germain zapewnia całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Villa Pantheon
  Od1.249złZa noc
  W odległości 0.42 km od Notre Dame - 4th
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1193 opinii podróżnychNa podstawie 1193 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Villa Pantheon. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Villa Pantheon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le M. Saint-Germain
  Od464złZa noc
  W odległości 0.42 km od Notre Dame - 4th
  3,8/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten miejski hotel wybudowany w 1880 roku jest bardzo ładnie położony w centrum Dzielnicy Łacińskiej i Saint-Germain des Prés. W okolicy hotelu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak katedra Notre Dame, opactwo w ​​Cluny, Saint-Michel i Beaubourg. Muzea, takie jak Luwr i Orsay są w pobliżu. Najbliższa stacja metra znajduje się w odległości zaledwie 100 m od hotelu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   401  Hotele w Notre Dame - 4th
Strona  1  z  41
 

Hotele w pobliżu  Notre Dame - 4th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj