Hotele w pobliżu Opera Bastille - 12th

Znajdź na mapie
Hotele w Opera Bastille - 12th

Opera Bastille - 12thOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Opera Bastille - 12th

 • Hotel Bastille Speria
  Od849złZa noc
  W odległości 0.19 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Hotel Bastille Speria nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Paris Bastille
  Od642złZa noc

  Paris Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue de lyon 67 - Mapa
  W odległości 0.2 km od Opera Bastille - 12th
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 516 opinii podróżnychNa podstawie 516 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr12/13:Bastille-Bercy. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1985. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Paris Bastille.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Bastille
  Od651złZa noc

  Pavillon Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue de lyon 65 - Mapa
  W odległości 0.22 km od Opera Bastille - 12th
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 450 opinii podróżnychNa podstawie 450 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Arr12/13:Bastille-Bercy, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Pavillon Bastille oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie pokoje gościnne w Pavillon Bastille są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Original Paris
  Od827złZa noc

  Original Parisstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Boulevard beaumarchais 8 - Mapa
  W odległości 0.23 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1048 opinii podróżnychNa podstawie 1048 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr12/13:Bastille-Bercy. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Goście przebywający w Original Paris mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel L’Antoine
  Od837złZa noc

  Hotel L’Antoinestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , 10 -12 rue de charonne 12 - Mapa
  W odległości 0.38 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 804 opinii podróżnychNa podstawie 804 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel L’Antoine oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Paris Bastille
  Od618złZa noc
  W odległości 0.4 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 226 opinii podróżnychNa podstawie 226 opinii podróżnych

  Aparthotel Adagio Access Paris Bastille ma dogodną lokalizację w sercu Paryża, w pobliżu Place de la Bastille i dworca kolejowego Gare de Lyon. Praktyczne i eleganckie apartamenty wyposażone w kuchnię, łazienkę, miejsce do pracy (niektóre studia) oraz darmową sieć WIFI. W odległości spaceru od hotelu znajdują się Opera Bastille, Viaduc des Arts i stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Marceau Bastille
  Od801złZa noc

  Marceau Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue jules cesar 13 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Opera Bastille - 12th
  4,5/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 691 opinii podróżnychNa podstawie 691 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr12/13:Bastille-Bercy. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 700 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2006. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dozwolone w Marceau Bastille. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Des Trois Gares
  Od575złZa noc

  Des Trois Garesstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue jules cesar 1 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Opera Bastille - 12th
   

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Arr12/13:Bastille-Bercy. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Des Trois Gares zapewnia parking dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel de Neuve by HappyCulture
  Od729złZa noc
  W odległości 0.46 km od Opera Bastille - 12th
  4,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Hotel de Neuve by HappyCulture został całkowicie odnowiony w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Hotel de Neuve by HappyCulture nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel de Neuve by HappyCulture posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Standard Design
  Od467złZa noc

  Hotel Standard Designstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue des taillandiers 29 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Opera Bastille - 12th
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 725 opinii podróżnychNa podstawie 725 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1890 i została całkowicie odnowiona w roku 2005. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Standard Design. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   237  Hotele w Opera Bastille - 12th
Strona  1  z  24
 

Hotele w pobliżu  Opera Bastille - 12th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj