Hotele w pobliżu Opera Bastille - 12th

Znajdź na mapie
Hotele w Opera Bastille - 12th

Opera Bastille - 12thOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Opera Bastille - 12th

 • Paris Bastille
  Od485złZa noc

  Paris Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue de lyon 67 - Mapa
  W odległości 0.2 km od Opera Bastille - 12th
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 531 opinii podróżnychNa podstawie 531 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr12/13:Bastille-Bercy. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1985. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Paris Bastille.

  Pokaż więcej
 • Pavillon Bastille
  Od535złZa noc

  Pavillon Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue de lyon 65 - Mapa
  W odległości 0.22 km od Opera Bastille - 12th
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 457 opinii podróżnychNa podstawie 457 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr12/13:Bastille-Bercy. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Original Paris
  Od847złZa noc

  Original Parisstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Boulevard beaumarchais 8 - Mapa
  W odległości 0.23 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1058 opinii podróżnychNa podstawie 1058 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr12/13:Bastille-Bercy. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Goście przebywający w Original Paris mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel L’Antoine
  Od850złZa noc

  Hotel L’Antoinestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , 10 -12 rue de charonne 12 - Mapa
  W odległości 0.38 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 831 opinii podróżnychNa podstawie 831 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel L’Antoine oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Adagio Access Paris Bastille
  Od484złZa noc
  W odległości 0.4 km od Opera Bastille - 12th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 229 opinii podróżnychNa podstawie 229 opinii podróżnych

  Aparthotel Adagio Access Paris Bastille ma dogodną lokalizację w sercu Paryża, w pobliżu Place de la Bastille i dworca kolejowego Gare de Lyon. Praktyczne i eleganckie apartamenty wyposażone w kuchnię, łazienkę, miejsce do pracy (niektóre studia) oraz darmową sieć WIFI. W odległości spaceru od hotelu znajdują się Opera Bastille, Viaduc des Arts i stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Marceau Bastille
  Od1.044złZa noc

  Marceau Bastillestars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue jules cesar 13 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Opera Bastille - 12th
  4,5/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 701 opinii podróżnychNa podstawie 701 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr12/13:Bastille-Bercy. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 700 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2006. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dozwolone w Marceau Bastille. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Des Trois Gares
  Od558złZa noc

  Des Trois Garesstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue jules cesar 1 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Opera Bastille - 12th
   

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Arr12/13:Bastille-Bercy. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Des Trois Gares zapewnia parking dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel de Neuve by HappyCulture
  Od815złZa noc
  W odległości 0.46 km od Opera Bastille - 12th
  4,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Hotel de Neuve by HappyCulture został całkowicie odnowiony w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Hotel de Neuve by HappyCulture nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel de Neuve by HappyCulture posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Standard Design
  Od675złZa noc

  Hotel Standard Designstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue des taillandiers 29 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Opera Bastille - 12th
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 738 opinii podróżnychNa podstawie 738 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1890 i została całkowicie odnowiona w roku 2005. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Standard Design. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Marais Bastille
  Od932złZa noc

  Hotel Marais Bastillestars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Boulevard richard-lenoir 36 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Opera Bastille - 12th
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 900 opinii podróżnychNa podstawie 900 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2013. Hotel Marais Bastille oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Marais Bastille nie oferuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel Marais Bastille oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w Hotel Marais Bastille mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Hotel Marais Bastille może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   288  Hotele w Opera Bastille - 12th
Strona  1  z  29
 

Hotele w pobliżu  Opera Bastille - 12th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj