Hotele w pobliżu Opera Garnier - 9th

Znajdź na mapie
Hotele w Opera Garnier - 9th

Opera Garnier - 9thOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Opera Garnier - 9th

 • Daunou Opera
  Od873złZa noc
  W odległości 0.12 km od Opera Garnier - 9th
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 546 opinii podróżnychNa podstawie 546 opinii podróżnych

  Stylowy hotel Daunou Opéra cieszy się doskonałą lokalizacją w samym sercu Paryża, zaledwie kilka kroków od Opery Garnier, w odległości spaceru od takich atrakcji jak: Luwr, Place Vendome, Ogrody Tuileries, Place de la Concorde i światowej sławy Champs-Élysées. Boulevard Haussmann ze słynnymi domami towarowymi i dworcem kolejowym Saint-Lazare znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Stacja metra zlokalizowana przy hotelu zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części miasta. Hotel ma współczesny i elegancki wystrój. Pokoje są nowoczesne, ale przytulne dzięki czekoladowo-beżowej dekoracji wnętrz. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualne ogrzewanie i klimatyzację, a także bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu. Usługi oraz udogodnienia w hotelu obejmują usługi sekretarskie i transfer na lotnisko. Idealny wybór zarówno dla biznesmenów jak i dla turystów.

  Pokaż więcej
 • Volney Opera
  Od735złZa noc

  Volney Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue volney 11 - Mapa
  W odległości 0.15 km od Opera Garnier - 9th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 448 opinii podróżnychNa podstawie 448 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 260 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Volney Opera. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Volney Opera. Odwiedzający mogą przywieźć swoje zwierzęta do hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Volney Opera. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Premier Horset Opera
  Od846złZa noc
  W odległości 0.2 km od Opera Garnier - 9th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 684 opinii podróżnychNa podstawie 684 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Best Western Premier Horset Opera został zbudowany w roku 1880 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu. Niektóre z niniejszych usług Best Western Premier Horset Opera mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Golden Tulip Opera De Noailles
  Od932złZa noc
  W odległości 0.21 km od Opera Garnier - 9th
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1275 opinii podróżnychNa podstawie 1275 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Golden Tulip Opera De Noailles posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Hotel Golden Tulip Opera De Noailles posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Indigo Paris Opera
  Od1.263złZa noc

  Hotel Indigo Paris Operastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue edouard vii 2 - Mapa
  W odległości 0.23 km od Opera Garnier - 9th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 477 opinii podróżnychNa podstawie 477 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare.

  Pokaż więcej
 • The Chess Hotel
  Od869złZa noc

  The Chess Hotelstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue du helder 6 - Mapa
  W odległości 0.25 km od Opera Garnier - 9th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 444 opinii podróżnychNa podstawie 444 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 1 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2014. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. The Chess Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług The Chess Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel London
  Od714złZa noc

  Hotel Londonstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Boulevard des italiens 32 - Mapa
  W odległości 0.26 km od Opera Garnier - 9th
  3,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 363 opinii podróżnychNa podstawie 363 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Hotel London został zbudowany w roku 1780. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Opera Vivaldi
  Od624złZa noc

  Opera Vivaldistars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue du helder 10 - Mapa
  W odległości 0.27 km od Opera Garnier - 9th
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Opera Vivaldi oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Opera Vivaldi nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Niektóre z niniejszych usług Opera Vivaldi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Edouard VII
  Od1.250złZa noc

  Edouard VIIstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Avenue de l'opera 39 - Mapa
  W odległości 0.28 km od Opera Garnier - 9th
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1226 opinii podróżnychNa podstawie 1226 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr. 9:Opéra-St Lazare. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1877. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Edouard VII oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Edouard VII oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Pera
  Od1.126złZa noc

  Le Perastars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de caumartin 17 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Opera Garnier - 9th
  2,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 336 opinii podróżnychNa podstawie 336 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Le Pera został zbudowany w roku 1999. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Le Pera.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   450  Hotele w Opera Garnier - 9th
Strona  1  z  45
 

Hotele w pobliżu  Opera Garnier - 9th

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj