Hotele w pobliżu Palais Royal - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Palais Royal - 1st

Palais Royal - 1stOd  175zł

Polecane hotele w pobliżu Palais Royal - 1st

 • Louvre Richelieu
  Od809złZa noc

  Louvre Richelieustars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de richelieu 51 - Mapa
  W odległości 0.13 km od Palais Royal - 1st
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od posiadłości. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25 metrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel pochodzi z roku 1652 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Louvre Richelieu oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, Louvre Richelieu dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat . Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Paris Louvre Opera
  Od911złZa noc
  W odległości 0.2 km od Palais Royal - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 808 opinii podróżnychNa podstawie 808 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lumen Paris Louvre
  Od984złZa noc

  Lumen Paris Louvrestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue des pyramides 15 - Mapa
  W odległości 0.28 km od Palais Royal - 1st
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 798 opinii podróżnychNa podstawie 798 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. Nieruchomość została zbudowana w roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Lumen Paris Louvre. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Gaillon Opera
  Od535złZa noc
  W odległości 0.41 km od Palais Royal - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Best Western Gaillon Opera oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Best Western Gaillon Opera nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Premier Louvre Saint Honore
  Od665złZa noc
  W odległości 0.47 km od Palais Royal - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 231 opinii podróżnychNa podstawie 231 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Best Western Premier Louvre Saint Honore zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Best Western Premier Louvre Saint Honore. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Best Western Aux Ducs Bourgogne
  Od665złZa noc
  W odległości 0.75 km od Palais Royal - 1st
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości 11. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Best Western Aux Ducs Bourgogne nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, Best Western Aux Ducs Bourgogne dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat EU Ecolabel. Goście przebywający w Best Western Aux Ducs Bourgogne mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Scribe Paris Opéra by Sofitel
  Od1.345złZa noc
  W odległości 0.77 km od Palais Royal - 1st
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2312 opinii podróżnychNa podstawie 2312 opinii podróżnych

  5-gwiazdkowy hotel Sofitel Scribe Paris to ikona paryskiego luksusu. Mieści się on w XIX-wiecznym budynku zlokalizowanym w pobliżu gmachu Opéra Garnier, La Madeleine, Luwru, Placu Vendôme i domów handlowych. Na gości czekają tu zaprojektowane przez Jacque s'a Grange'a pokoje, apartamenty i pokoje dwupoziomowe, w których można odpocząć od paryskiego zgiełku. Zapraszamy do naszego baru, restauracji Le Lumière, eleganckiej herbaciarni z biblioteczką oraz centrum SPA. Dostępny parking z obsługą.

  Pokaż więcej
 • Intercontinental Paris Le Grand
  Od1.331złZa noc
  W odległości 0.79 km od Palais Royal - 1st
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3269 opinii podróżnychNa podstawie 3269 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Ten hotel pochodzi z roku 1862 i został całkowicie odnowiony w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. W Intercontinental Paris Le Grand znajduje się parking. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług Intercontinental Paris Le Grand mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paris Opera managed by Meliá
  Od738złZa noc
  W odległości 0.8 km od Palais Royal - 1st
  4,0/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1380 opinii podróżnychNa podstawie 1380 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Paris Les Halles
  Od1.115złZa noc

  Novotel Paris Les HallesstarsGreenProgram Icon

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Place marguerite de navarre 8 - Mapa
  W odległości 0.84 km od Palais Royal - 1st
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4541 opinii podróżnychNa podstawie 4541 opinii podróżnych

  Pięknie położony w sercu romantycznego Paryża, hotel ten usytuowany jest obok spokojnego parku. Hotel zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od wielu atrakcji miasta, w tym katedry Notre Dame, Luwru, Centrum Pompidou i Sekwany. Hotel jest dogodnie usytuowany w odległości krótkiej jazdy od lotnisk Charles de Gaulle i Orly. Ze względu na doskonałą lokalizację hotel jest idealny zarówno dla wymagających gości podróżujących w celach biznesowych, jak i dla turystów. Ten wspaniały hotel uosabia istotę paryskiego stylu i elegancji. Pokoje są klasycznie eleganckie i wyrafinowanie luksusowe oraz oferują funkcjonalne i idealne otoczenie do pracy i wypoczynku w komfortowych warunkach. Osoby podróżujące w celach zawodowych docenią szereg doskonałych udogodnień i usług biznesowych, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   86  Hotele w Palais Royal - 1st
Strona  1  z  9
 

Hotele w pobliżu  Palais Royal - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj