Hotele w pobliżu Picasso Museum

Znajdź na mapie
Hotele w Picasso Museum

Picasso MuseumOd  136zł

Polecane hotele w pobliżu Picasso Museum

 • The Originals Boutique Hôtel du Vieux Saule, Paris
  Od531złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 209 opinii podróżnychNa podstawie 209 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, The Originals Boutique Hôtel du Vieux Saule, Paris posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sinner
  Od1.902złZa noc

  Sinnerstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue du temple 116 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Picasso Museum
   

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Sinner zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Sinner posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Sinner zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Sinner mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Charles V
  Od897złZa noc

  Charles Vstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , 20 rue saint-paul - Mapa
  W odległości 0.68 km od Picasso Museum
   

  Ten komfortowy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Charles V został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Charles V oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Charles V oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Gabriel Paris
  Od538złZa noc

  Gabriel Parisstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue du grand prieure 25 - Mapa
  W odległości 0.84 km od Picasso Museum
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 956 opinii podróżnychNa podstawie 956 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2009. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Niektóre z niniejszych usług Gabriel Paris mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Fabric Hotel
  Od689złZa noc

  Fabric Hotelstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , 31 rue de la folie mericourt 31 - Mapa
  W odległości 0.84 km od Picasso Museum
  2,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1474 opinii podróżnychNa podstawie 1474 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Arr10/11:North Republic Station, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Fabric Hotel przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Fabric Hotel posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beausejour
  Od636złZa noc

  Beausejourstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , 71 avenue parmentier 71 - Mapa
  W odległości 1.06 km od Picasso Museum
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 160 opinii podróżnychNa podstawie 160 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2016. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Beausejour zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Absolute
  Od264złZa noc

  Absolutestars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue de la fontaine au roi 1 - Mapa
  W odległości 1.1 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Arr10/11:North Republic Station. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Royal Cardinal
  Od391złZa noc
  W odległości 1.54 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 551 opinii podróżnychNa podstawie 551 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hotel Royal Cardinal nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Villa Destrees
  Od887złZa noc

  Villa Destreesstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , 17 rue git le coeur - Mapa
  W odległości 1.61 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 492 opinii podróżnychNa podstawie 492 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain, jest optymalny dla osób homoseksualnych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Villa Destrees oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Villa Destrees. Villa Destrees zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Villa Destrees może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atmospheres
  Od640złZa noc

  Atmospheresstars

  Arr 5-6 Quartier Latin- St Germain, Paryż , Rue des ecoles 29-31 - Mapa
  W odległości 1.63 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2031 opinii podróżnychNa podstawie 2031 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w Atmospheres. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Atmospheres. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Picasso Museum
Strona  1  z  3
 

Hotele w pobliżu  Picasso Museum

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj