Hotele w pobliżu Picasso Museum

Znajdź na mapie
Hotele w Picasso Museum

Picasso MuseumOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Picasso Museum

 • Villa Beaumarchais
  Od701złZa noc

  Villa Beaumarchaisstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue des arquebusiers 5 - Mapa
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1095 opinii podróżnychNa podstawie 1095 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 1998. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Villa Beaumarchais oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Villa Beaumarchais nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tego hotelu?Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Tournelles
  Od809złZa noc
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 439 opinii podróżnychNa podstawie 439 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2016. Les Tournelles oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Les Tournelles oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Les Tournelles mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Originals Boutique Hôtel du Vieux Saule, Paris
  Od549złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 209 opinii podróżnychNa podstawie 209 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2011. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w The Originals Boutique Hôtel du Vieux Saule, Paris są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. The Originals Boutique Hôtel du Vieux Saule, Paris może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins du Marais
  Od712złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
  4,1/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2631 opinii podróżnychNa podstawie 2631 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Les Jardins du Marais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cour des Vosges
  Od7.404złZa noc

  Cour des Vosgesstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , 19 place des vosges 19 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Picasso Museum
   

  Ten luksusowy hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2019. Cour des Vosges jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Cour des Vosges oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu. Obecny jest parking. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dupond-Smith Hotel
  Od1.560złZa noc
  W odległości 0.44 km od Picasso Museum
   

  Ten luksusowy hotel butikowy znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ten hotel butikowy oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel butikowy posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Dupond-Smith Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sinner
  Od1.728złZa noc

  Sinnerstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue du temple 116 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Picasso Museum
   

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Sinner. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Niektóre z niniejszych usług Sinner mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Beaumarchais
  Od598złZa noc
  W odległości 0.52 km od Picasso Museum
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr10/11:North Republic Station. W odległości 75 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Zbudowany w roku 1900, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2012. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • 1K Hotel
  Od1.123złZa noc

  1K Hotelstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Boulevard du temple, le marais 13 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Picasso Museum
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 773 opinii podróżnychNa podstawie 773 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. 1K Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, 1K Hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 1K Hotel. 1K Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 9Confidentiel
  Od1.081złZa noc

  9Confidentielstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , 58 rue du roi de sicile 58 - Mapa
  W odległości 0.55 km od Picasso Museum
   

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 9Confidentiel. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług 9Confidentiel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   372  Hotele w Picasso Museum
Strona  1  z  38
 

Hotele w pobliżu  Picasso Museum

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj