Hotele w pobliżu Picasso Museum

Znajdź na mapie
Hotele w Picasso Museum

Picasso MuseumOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Picasso Museum

 • My Hotel In France Le Marais
  Od523złZa noc
  W odległości 0.28 km od Picasso Museum
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 995 opinii podróżnychNa podstawie 995 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. My Hotel In France Le Marais przeszedł renowację w roku 2009. My Hotel In France Le Marais oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Villa Beaumarchais
  Od1.049złZa noc

  Villa Beaumarchaisstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue des arquebusiers 5 - Mapa
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 987 opinii podróżnychNa podstawie 987 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Villa Beaumarchais został skonstruowany w roku 1998. Villa Beaumarchais jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Villa Beaumarchais oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. W Villa Beaumarchais znajduje się parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Les Tournelles
  Od869złZa noc
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 382 opinii podróżnychNa podstawie 382 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Les Tournelles mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais
  Od708złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 208 opinii podróżnychNa podstawie 208 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais przeszedł renowację w roku 2011. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins du Marais
  Od786złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
  4,1/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2410 opinii podróżnychNa podstawie 2410 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Les Jardins du Marais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Beaumarchais
  Od622złZa noc
  W odległości 0.52 km od Picasso Museum
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. W odległości 75 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2012. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Hotel Beaumarchais zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 1K Hotel
  Od1.197złZa noc

  1K Hotelstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Boulevard du temple, le marais 13 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Picasso Museum
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 700 opinii podróżnychNa podstawie 700 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. 1K Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. 1K Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. 1K Hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • France Louvre
  Od550złZa noc
  W odległości 0.59 km od Picasso Museum
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została założona w roku 1860. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Bastille Marais Paris
  Od1.087złZa noc
  W odległości 0.63 km od Picasso Museum
  4,2/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1043 opinii podróżnychNa podstawie 1043 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr10/11:North Republic Station. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Citadines Bastille Marais Paris przeszedł renowację w roku 2016. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Citadines Bastille Marais Paris posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Citadines Bastille Marais Paris. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Citadines Bastille Marais Paris może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel de Neuve by HappyCulture
  Od729złZa noc
  W odległości 0.64 km od Picasso Museum
  4,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Hotel de Neuve by HappyCulture został całkowicie odnowiony w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Hotel de Neuve by HappyCulture nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel de Neuve by HappyCulture posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   313  Hotele w Picasso Museum
Strona  1  z  32
 

Hotele w pobliżu  Picasso Museum

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj