Hotele w pobliżu Picasso Museum

Znajdź na mapie
Hotele w Picasso Museum

Picasso MuseumOd  161zł

Polecane hotele w pobliżu Picasso Museum

 • Monsieur Saintonge
  Od878złZa noc
  W odległości 0.25 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 27 opinii podróżnychNa podstawie 27 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • My Hotel In France Le Marais
  Od692złZa noc
  W odległości 0.28 km od Picasso Museum
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1026 opinii podróżnychNa podstawie 1026 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. My Hotel In France Le Marais przeszedł renowację w roku 2009. My Hotel In France Le Marais oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Villa Beaumarchais
  Od1.957złZa noc

  Villa Beaumarchaisstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Rue des arquebusiers 5 - Mapa
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1051 opinii podróżnychNa podstawie 1051 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Villa Beaumarchais został skonstruowany w roku 1998. Villa Beaumarchais jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Villa Beaumarchais oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. W Villa Beaumarchais znajduje się parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Les Tournelles
  Od1.162złZa noc
  W odległości 0.32 km od Picasso Museum
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości 400 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Les Tournelles mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais
  Od796złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 209 opinii podróżnychNa podstawie 209 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais przeszedł renowację w roku 2011. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel The Originals du Vieux Saule Paris Le Marais zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Les Jardins du Marais
  Od1.230złZa noc
  W odległości 0.41 km od Picasso Museum
  4,1/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2546 opinii podróżnychNa podstawie 2546 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Les Jardins du Marais mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Dupond-Smith Hotel
  Od2.288złZa noc
  W odległości 0.44 km od Picasso Museum
   

  Ten wyróżniający się hotel butikowy mieści się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Dupond-Smith Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Beaumarchais
  Od645złZa noc
  W odległości 0.52 km od Picasso Museum
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr10/11:North Republic Station. W odległości 75 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2012. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Hotel Beaumarchais zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 1K Hotel
  Od1.418złZa noc

  1K Hotelstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , Boulevard du temple, le marais 13 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Picasso Museum
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 751 opinii podróżnychNa podstawie 751 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 1K Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 9Confidentiel
  Od1.863złZa noc

  9Confidentielstars

  Arr 2-3-4 Halles- Marais- Notre Dame, Paryż , 58 rue du roi de sicile 58 - Mapa
  W odległości 0.55 km od Picasso Museum
   

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Arr2/3/4:Halles-Marais-Notre Dame. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w 9Confidentiel. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług 9Confidentiel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   369  Hotele w Picasso Museum
Strona  1  z  37
 

Hotele w pobliżu  Picasso Museum

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj