Hotele w pobliżu Pl de la Concorde - 1st

Znajdź na mapie
Hotele w Pl de la Concorde - 1st

Pl de la Concorde - 1stOd  138zł

Polecane hotele w pobliżu Pl de la Concorde - 1st

 • Sofitel Paris Le Faubourg
  Od2.349złZa noc
  W odległości 0.3 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1011 opinii podróżnychNa podstawie 1011 opinii podróżnych

  Zanurz się w świat mody w samym sercu Paryża, pomiędzy elegancką rue du Faubourg Saint-Honoré oraz legendarną avenue des Champs-Elysées. Daj się uwieść oryginalnemu stylowi Didiera Gomeza oraz jego wysublimowanej wersji paryskiego szyku, który jest widocz ny w 148 pokojach i apartamentach inspirowanych modą haute couture. Elegancki bar, zaprojektowana w stylu new chic restauracja, ogród oraz tarasy sprawią, że doświadczysz tu całkowicie nowych wrażeń.

  Pokaż więcej
 • Hotel Cambon
  Od935złZa noc

  Hotel Cambonstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue cambon 3 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 583 opinii podróżnychNa podstawie 583 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arr1:Louvre - Tuileries. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Cambon. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Hotel Cambon nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Melia Vendome
  Od1.120złZa noc

  Melia Vendomestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue cambon 8 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Pl de la Concorde - 1st
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1150 opinii podróżnychNa podstawie 1150 opinii podróżnych

  Ten butikowy hotel jest bardzo ładnie położony w pobliżu wielu turystycznych i historycznych punktów Paryża. W rejonie hotelu znajdują się kościół La Madeleine i Place de la Concorde. Wiele sklepów i miejsc rozrywki jest w pobliżu. Najbliższa stacja metra znajduje się w odległości spaceru. Dworzec kolejowy Saint Lazare znajduje się około 2 km od hotelu. Lotniska Orly i Charles de Gaulle leżą od 20 do 40 minut jazdy.

  Pokaż więcej
 • Castiglione
  Od991złZa noc

  Castiglionestars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue du faubourg saint-honoré 38-40 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Pl de la Concorde - 1st
  2,8/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tym hotelu. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Mayfair
  Od914złZa noc

  Hotel Mayfairstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 3 rue rouget de l`isle 3 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 740 opinii podróżnychNa podstawie 740 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1875, który został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Mayfair zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hotel Mayfair zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Buddha-Bar Hotel Paris
  Od2.046złZa noc
  W odległości 0.42 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 965 opinii podróżnychNa podstawie 965 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Buddha-Bar Hotel Paris pochodzi z roku 1734 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Le Burgundy Paris
  Od1.962złZa noc

  Le Burgundy Parisstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue duphot 6-8 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Pl de la Concorde - 1st
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 826 opinii podróżnychNa podstawie 826 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Arr1:Louvre - Tuileries. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od kwatery. Le Burgundy Paris pochodzi z roku 1870 i został całkowicie odnowiony w roku 2010. Le Burgundy Paris zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Le Burgundy Paris oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marquis Faubourg Saint-Honoré
  Od4.050złZa noc
  W odległości 0.47 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Le Meurice
  Od3.861złZa noc

  Le Meuricestars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , 228 rue de rivoli paris 75001 france 228 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Pl de la Concorde - 1st
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1308 opinii podróżnychNa podstawie 1308 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Arr1:Louvre - Tuileries. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 3 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 9. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Le Meurice. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Le Meurice może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Brighton
  Od973złZa noc

  Brightonstars

  Arr 1 Louvre-Tuileries, Paryż , Rue de rivoli 218 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Pl de la Concorde - 1st
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2213 opinii podróżnychNa podstawie 2213 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Arr1:Louvre - Tuileries. Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1870, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Brighton. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   576  Hotele w Pl de la Concorde - 1st
Strona  1  z  58
 

Hotele w pobliżu  Pl de la Concorde - 1st

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj