Tanie hotele w Paryż

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Paryż

Tanie hotele w ParyżOd  128zł

Polecane Tanie hotele w Paryż

Sortuj według
 • Savoy Hotel
  Od244złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 108 opinii podróżnychNa podstawie 108 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Arr10/11:North Republic Station. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2014. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Savoy Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w Savoy Hotel.

  Pokaż więcej
 • Arcantis
  Od257złZa noc

  Arcantisstars

  Charles de Gaulle - Roissy, Paryż , 51 avenue de lattre de tassigny - Mapa
  2,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 16 opinii podróżnychNa podstawie 16 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Paris CDG-Roissy Airport. Położona w odległości 15 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 4 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2006. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Arcantis rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Arcantis nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Résidence Hotel Paris Saint-Ouen
  Od269złZa noc

  Résidence Hotel Paris Saint-Ouenstars

  Unknown zone, Unknown destination , Rue du docteur bauer 65 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 137 opinii podróżnychNa podstawie 137 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Clichy. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Résidence Hotel Paris Saint-Ouen nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Nemours
  Od271złZa noc

  Nemoursstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue de nemours 8 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Położony w samym sercu zabytkowego Paryża, ten elegancki hotel łączy w sobie idealnie piękną fasadę, zaklasyfikowaną jako zabytek oraz wnętrza w nowoczesnym stylu. Wiele restauracji i barów znajduje się przy Rue Oberkampf, nadając tej dzielnicy swoisty szczególny charakter. Muzea w dzielnicy Marais i cmentarz Père Lachaise jest w odległości spaceru.

  Pokaż więcej
 • Altona
  Od274złZa noc

  Altonastars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue du faubourg poissonniere 166 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 754 opinii podróżnychNa podstawie 754 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Arr10/11:North Republic Station. Altona został całkowicie odnowiony w roku 2008. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Altona oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Altona nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przebywający w Altona mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług Altona mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paris Legendre
  Od302złZa noc
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Hotel Paris Legendre zapewnia całodobową recepcję. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Boissiere
  Od312złZa noc

  Boissierestars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , 53 rue jean jaures 53 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 495 opinii podróżnychNa podstawie 495 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w North-France Stadium area. Hotel, usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Boissiere przeszedł renowację w roku 2008. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Terminus Orleans
  Od320złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 713 opinii podróżnychNa podstawie 713 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Arr14/15:Montparnasse-T. Eiffel. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Hotel Terminus Orleans oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Terminus Orleans. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel Terminus Orleans może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Le Villiers
  Od378złZa noc

  Le Villiersstars

  Arr 17 Arc de Triomphe-Pt Maillot, Paryż , Avenue de villiers 133 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 223 opinii podróżnychNa podstawie 223 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel mieści się w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Le Villiers oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Le Villiers nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Le Villiers. Niektóre z niniejszych usług Le Villiers mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • France Quartier Latin
  Od417złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 290 opinii podróżnychNa podstawie 290 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. France Quartier Latin oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. France Quartier Latin nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   101  Hotele w Paryż
Strona  1  z  11
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj