Tanie hotele w Paryż

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Paryż

Tanie hotele w ParyżOd  161zł

Polecane Tanie hotele w Paryż

Sortuj według
 • Hibiscus Republique
  Od339złZa noc
  2,5/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Arr10/11:North Republic Station. Hibiscus Republique został skonstruowany w roku 1950. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel De Bordeaux
  Od244złZa noc

  Hotel De Bordeauxstars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue du faubourg saint-denis 100 - Mapa
   

  Ten skromny hotel mieści się w Arr10/11:North Republic Station. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel De Bordeaux może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotel Paris Hippodrome Parc Floral
  Od253złZa noc
  2,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 167 opinii podróżnychNa podstawie 167 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Arr12/13:Bastille-Bercy. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2012. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w Hipotel Paris Hippodrome Parc Floral są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Hipotel Paris Hippodrome Parc Floral może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel de l'Europe
  Od260złZa noc

  Hotel de l'Europestars

  Arr 17 Arc de Triomphe-Pt Maillot, Paryż , Rue des moines 67 67 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 222 opinii podróżnychNa podstawie 222 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel de l'Europe. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, Hotel de l'Europe oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Belambra Club Magendie
  Od347złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Arr5/6:Quartier Latin-St Germain. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurohotel Paris Nord
  Od1.263złZa noc

  Eurohotel Paris Nordstars

  Paris North-Stade de France area, Paryż , Place du 8 mai 1945 100-102 - Mapa
  2,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 332 opinii podróżnychNa podstawie 332 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w North-France Stadium area. W odległości 14. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • D'Anjou
  Od292złZa noc

  D'Anjoustars

  Paris West-La Defense, Paryż , Rue louis rouquier 47 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel mieści się w West-La Défense. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1940. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. D'Anjou nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. W D'Anjou znajduje się parking. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z niniejszych usług D'Anjou mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • City Residence Ivry
  Od273złZa noc

  City Residence Ivrystars

  Ivry sur Seine, Paryż , Bld paul vaillant couturier 60 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Ivry sur Seine. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. City Residence Ivry nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w City Residence Ivry. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług City Residence Ivry mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sejours Et Affaires Ivry
  Od300złZa noc

  Sejours Et Affaires Ivrystars

  Ivry sur Seine, Paryż , Jean jacques rousseau 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 68 opinii podróżnychNa podstawie 68 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel apartamentowy jest położony w Ivry sur Seine. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2004. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel apartamentowy oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sejours Et Affaires Creteil Le Magistere
  Od305złZa noc

  Sejours Et Affaires Creteil Le Magisterestars

  Creteil, Paryż , Avenue du maréchal de lattre de tassigny 100 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Creteil. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Sejours Et Affaires Creteil Le Magistere został zbudowany w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Sejours Et Affaires Creteil Le Magistere nie obsługuje całodobowej recepcji. Sejours Et Affaires Creteil Le Magistere zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Sejours Et Affaires Creteil Le Magistere. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   117  Hotele w Paryż
Strona  1  z  12
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj