Tylko osoby dorosłe w Paryż

Znajdź na mapie
Tylko osoby dorosłe w Paryż

Tylko osoby dorosłe w ParyżOd  111zł

Polecane Tylko osoby dorosłe w Paryż

Sortuj według
 • Comfort Hotel Linas-Montlhéry
  Od267złZa noc

  Comfort Hotel Linas-Montlhérystars

  Unknown zone, Unknown destination , 10 avenue ettore bugatti 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Bretigny Sur Orge. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 800 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2008. Comfort Hotel Linas-Montlhéry oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w Comfort Hotel Linas-Montlhéry. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia.

  Pokaż więcej
 • Cordelia
  Od420złZa noc

  Cordeliastars

  Arr 8-16 Etoile-C.Elysées-Trocadero, Paryż , Rue de greffulhe 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  The hotel Cordelia is the place where romantic writers used to meet in the 19th century. In an elegant and relaxing atmosphere of serenity, Countess Cordélia of Greffulhe invites you to discover her 30 non-smoking and air conditioned rooms, all recently renovated. A harmony of shimmering colors combined with some historical eye winks and modern equipment. The courtesy of our staff will make your stay a special moment!

  Pokaż więcej
 • Flanelles Paris
  Od964złZa noc
   

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Arr8/16:Star-C. Elysées/Trocadero. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Flanelles Paris oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • LA MONDAINE
  Od648złZa noc

  LA MONDAINEstars

  Arr 9 Opéra-St Lazare, Paryż , Rue de vintimille 4 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Arr. 9:Opéra-St Lazare. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Le General
  Od597złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 643 opinii podróżnychNa podstawie 643 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Arr10/11:North Republic Station. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Le General nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel 18
  Od295złZa noc

  Hotel 18stars

  Arr 18 Montmartre-Sacré Coeur, Paryż , Rue letort 51 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów27 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Arr18:Montmartre-Sacré Coeur, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Hotel 18 nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novex
  Od637złZa noc

  Novexstars

  Arr 12-13 Bastille-Bercy, Paryż , Rue caillaux 8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 41 opinii podróżnychNa podstawie 41 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel, znajdujący się w Arr12/13:Bastille-Bercy, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położony w odległości 900 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 900 metrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1890, który został w pełni odrestaurowany w roku 2019. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Novex. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paris Bastille Boutet Mgallery by Sofitel
  Od1.404złZa noc
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 630 opinii podróżnychNa podstawie 630 opinii podróżnych

  Nowy, ekskluzywny i jedyny w swoim rodzaju 5-gwiazdkowy hotel mieści się w zabytkowym budynku Maison Boutet w samym sercu wyjątkowej dzielnicy Bastille, niedaleko Marais. Faktorie drzewne i wytwórnie czekolady nadają okolicy niepowtarzalny charakter, którym emanuje także 80 pokoi i apartamentów, z których 10 ma tarasy. Na gości czeka też SPA z dwiema salami zabiegowymi, basenem, sauną, hammamem i salą fitness oraz bar podający lekkie posiłki i czekoladowe specjały. Na terenie hotelu znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Splendor
  Od345złZa noc

  Splendorstars

  Arr 17 Arc de Triomphe-Pt Maillot, Paryż , Rue cardinet 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Arr17:Triumph arch-Pte Maillot. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1900, który został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Splendor zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Splendor nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Absolute
  Od376złZa noc

  Absolutestars

  Arr 10-11 Gare du Nord-République, Paryż , Rue de la fontaine au roi 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel, położony w Arr10/11:North Republic Station, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1930. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj