Hotele w Kreta

Znajdź na mapie
Hotele w Kreta

KretaOd  117zł

Polecane hotele w Kreta

Sortuj według
 • Elounda Beach
  Od2.018złZa noc

  Elounda Beachstars

  Elounda, Kreta , Crete, elounda lasithi 720 53 - Mapa
   

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Elounda, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Elounda Beach przeszedł renowację w roku 2017. Elounda Beach jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Elounda Beach oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Elounda Beach. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Elounda Beach, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Elounda Beach. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Elounda Bay Palace
  Od1.588złZa noc

  Elounda Bay Palacestars

  Elounda, Kreta , Elounda resort - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 829 opinii podróżnychNa podstawie 829 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Elounda. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Elounda Bay Palace został całkowicie odnowiony w roku 2018. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Elounda Bay Palace. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Elounda Bay Palace. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Elounda Bay Palace oferuje usługę transferu na lotnisko. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Elounda Bay Palace. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług Elounda Bay Palace mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Kalyves Beach
  Od651złZa noc

  Kalyves Beachstars

  Kalyves, Kreta , Chania, kalyves, apokoronas - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1168 opinii podróżnychNa podstawie 1168 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Kalyves, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Kalyves Beach. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rimondi Grand Resort & Spa
  Od515złZa noc

  Rimondi Grand Resort & Spastars

  Adele, Kreta , Old national road rethymnon - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1121 opinii podróżnychNa podstawie 1121 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Adele. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Rimondi Grand Resort & Spa został skonstruowany w roku 2011. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Rimondi Grand Resort & Spa oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Rimondi Grand Resort & Spa. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Kiani Beach Resort
  Od754złZa noc

  Kiani Beach ResortstarsGreenProgram Icon

  Kalyves, Kreta , Kiani akti apokoronou - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1901 opinii podróżnychNa podstawie 1901 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Kalyves. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Kiani Beach Resort przeszedł renowację w roku 2013. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Kiani Beach Resort oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Kiani Beach Resort posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Kiani Beach Resort mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gouves Bay
  Od399złZa noc

  Gouves Baystars

  Gouves, Kreta , Gouves area - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Gouves. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura jest usytuowana w odległości 18. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 75 metrów od najbliższej plaży. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Gouves Bay nie oferuje całodobowej recepcji. Gouves Bay zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Gouves Bay gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Spilia Village
  Od648złZa noc

  Spilia Villagestars

  Kolymbari, Kreta , Spilia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Kolymbari. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Spilia Village oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Esperides Resort & Spa
  Od430złZa noc

  Esperides Resort & Spastars

  Hersonissos, Kreta , Costa varnali st.-koutouloufari - l. hersonissou - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Hersonissos. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 900 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 950 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2019. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Esperides Resort & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Olive Green Hotel
  Od366złZa noc

  Olive Green HotelstarsGreenProgram Icon

  Heraklion city, Kreta , Idomeneos str. 22 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 510 opinii podróżnychNa podstawie 510 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Heraklion City. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od portu. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2016. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Olive Green Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fereniki Holiday Resort & Spa
  Od374złZa noc

  Fereniki Holiday Resort & Spastars

  Georgioupolis, Kreta , Georgioupolis apokoronas - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Georgioupolis. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 7 kilometrów. Odwiedzający mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   659  Hotele w Kreta
Strona  1  z  66
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The island of Crete is situated in the Aegean Sea. It is the largest island in Greece and one of the biggest in the Mediterranean. It is also known as Candia. Crete boasts of days of bright sunshine, pretty beaches with golden sand and clear waters. It also has impressive mountains that give us landscapes with unmatched beauty. Crete is also the city where one the most ancient civilisations in the world once existed, the Minoans. We recommend that you visit the extraordinary palace at Knossos, built in 2000 BC; it is the most important of the Minoan palaces on Crete. The palace of Phaistos is also an interesting place to visit, a representation of typical Minoan architecture, it was built around 2000 BC and holds great historical and architectural value, it was here that the mysterious Phaistos disk was found. Discover this legendary city filled with legends and myths and home to one of the world’s most ancient civilisations, discover the most impressive contrasts between nature and culture, beautiful mountains, paradisiacal beaches and ancient palaces: visit the city of the Minoans, discover Crete!

Popularne strefy w Kreta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Fereniki Holiday Resort & Spa
  Fereniki Holiday Resort & Spa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Opis a właściwie zdjęcia dołączone do opisu pokazują basen hotelowy co nie jest zgodne ze stanem faktycznym. Lokalizacja blisko plaży, blisko główna droga, obsługa w fajnym klimacie przynajmniej w cza ...

  Bogusław
  Klient Hotelopia, 16/10/2016

  Od374złPokaż więcej