Sypialnia:

Powierzchnia pokoju:

Dostepne

  Nieuwzględnione

   • * Usługi dodatkowe nie są wliczone w cenę

   Sanctuary at Bilgola 3 STARS

     CL  plateau rd  227, 2107  Sydney, Sydney, australiaCLplateau rd, 227, sydney, 2107, australia
   Sanctuary at Bilgola
   Gwarancja najlepszej ceny
   Firma Hotelopia jest pewna, że może zaoferować najbardziej konkurencyjną cenę, więc jeżeli użytkownik znajdzie na innej stronie internetowej niższą cenę za usługę noclegową w tym samym obiekcie, tym samym miejscu docelowym oraz w terminie określonym w rezerwacji na stronie Hotelopia, zobowiązujemy się zwrócić mu różnicę. Aby zastosować gwarancję, należy wykonać czynności określone w warunkach   Gwarancji najlepszej ceny

   Dostęp do InternetuRestauracjaSpaParkingWejście dla osób niepełnosprawnychTelewizjaSiłowniaKlimatyzacjaBasen
    

   Opis hotelu Sanctuary at Bilgola

   Ten komfortowy hotel znajduje się w North Sydney. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

   Rodzaj hotelu

   • • hotel

   Wyposażenie pokoi (pokój standardowy)

   • Dostępny dla wózków inwalidzkich
   • Pokoje dla palących
   • Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych

   Obiekty i usługi

   • Dostępny dla wózków inwalidzkich
   • Dozwolone duże zwierzęta (ponad 5 kg)
   • Dozwolone małe zwierzęta (do 5 kg)
   • Garaż
   • Parking

   Hotele w pobliżu Sanctuary at Bilgola

   • W odległości 1,47 km
    Metro Mirage Hotel Newport3 STARS
    Metro Mirage Hotel Newport

    Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Narrabeen. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Metro Mirage Hotel Newport oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Metro Mirage Hotel Newport. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

    Oceny klientów
    3,7/5
    1 Opinie

    Od307zł
    Pokaż więcej

   • W odległości 9,23 km
    Bellagio by The Sea - Collaroy Beach3 STARS
    Bellagio by The Sea - Collaroy Beach

    Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Collaroy Beach. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2004. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Bellagio by The Sea - Collaroy Beach nie obsługuje całodobowej recepcji. Ponadto, Bellagio by The Sea - Collaroy Beach oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług Bellagio by The Sea - Collaroy Beach mogą być płatne.

     

    Od727zł
    Pokaż więcej

   • W odległości 13,05 km
    Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney3 STARS
    Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney

    Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Manly. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney został całkowicie odnowiony w roku 2008. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług Travelodge Hotel Manly Warringah Sydney mogą być płatne.

    Oceny klientów
    4,6/5
    5 Opinie

    Od317zł
    Pokaż więcej