Sypialnia:

Powierzchnia pokoju:

Dostepne

  Nieuwzględnione

   • * Usługi dodatkowe nie są wliczone w cenę

   Holiday Inn Express Shanghai Songjiang Fangta 4 STARS

     CL  intersection of fangta road, 201617  Shanghai, Szanghaj, chinyCLintersection of fangta road, szanghaj, 201617, chiny

   Ocena podróżnych TripAdvisor

   Na podstawie 2 opinii podróżnych
   Na podstawie 2 opinii podróżnych
    
    
   200złZa noc
   Dostęp do InternetuRestauracjaSpaParkingWejście dla osób niepełnosprawnychTelewizjaSiłowniaKlimatyzacjaBasen
   Gwarancja najlepszej ceny
   Firma Hotelopia jest pewna, że może zaoferować najbardziej konkurencyjną cenę, więc jeżeli użytkownik znajdzie na innej stronie internetowej niższą cenę za usługę noclegową w tym samym obiekcie, tym samym miejscu docelowym oraz w terminie określonym w rezerwacji na stronie Hotelopia, zobowiązujemy się zwrócić mu różnicę. Aby zastosować gwarancję, należy wykonać czynności określone w warunkach   Gwarancji najlepszej ceny

   Opis hotelu Holiday Inn Express Shanghai Songjiang Fangta

   Ten komfortowy hotel znajduje się w Songjiang.

   Rodzaj hotelu

   • • hotel

   Hotele w pobliżu Holiday Inn Express Shanghai Songjiang Fangta

   • W odległości 1,4 km
    Vienna Hotel Shanghai Songjiang Wanda4 STARS
    Vienna Hotel Shanghai Songjiang Wanda

    Ten czarujący hotel mieści się w Songjiang. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

     

    Od179zł
    Pokaż więcej

   • W odległości 2,1 km
    ViennaHotel Shanghai Songjiang Development Zone4 STARS
    ViennaHotel Shanghai Songjiang Development Zone

    Ten uroczy hotel jest położony w Songjiang. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w ViennaHotel Shanghai Songjiang Development Zone. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

     

    Od158zł
    Pokaż więcej

   • W odległości 2,16 km
    Holiday Inn Shanghai Songjiang4 STARS
    Holiday Inn Shanghai Songjiang

    Ten czarujący hotel jest położony w Shanghai City. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

     

    Od310zł
    Pokaż więcej