Hotele w Asturia

Znajdź na mapie
Hotele w Asturia

AsturiaOd  147zł

Polecane hotele w Asturia

Sortuj według
 • Silken Ciudad Gijon
  Od341złZa noc

  Silken Ciudad Gijonstars

  Gijon, Asturia , Bohemia 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów128 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 850 opinii podróżnychNa podstawie 850 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od kwatery. Silken Ciudad Gijon został zbudowany w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Exe Oviedo Centro
  Od272złZa noc

  Exe Oviedo Centrostars

  Oviedo, Asturia , Calle de pepe cosmen 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 541 opinii podróżnychNa podstawie 541 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Oviedo. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto, Exe Oviedo Centro oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Obecny jest parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Hotel la Reconquista
  Od474złZa noc

  Eurostars Hotel la Reconquistastars

  Oviedo, Asturia , Calle gil de jaz 16 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 625 opinii podróżnychNa podstawie 625 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Oviedo. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 25 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Eurostars Hotel la Reconquista oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Eurostars Hotel la Reconquista są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • OCA Santo Domingo Plaza
  Od254złZa noc

  OCA Santo Domingo Plazastars

  Oviedo, Asturia , Boulevar de la ronda sur s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów80 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 235 opinii podróżnychNa podstawie 235 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Oviedo. OCA Santo Domingo Plaza zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od474złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Calle manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 350 opinii podróżnychNa podstawie 350 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Gijon. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 25 metrów od struktury. Príncipe de Asturias został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w Príncipe de Asturias są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od206złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Clarín
  Od241złZa noc

  Hotel Clarínstars

  Oviedo, Asturia , Caveda 23 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 477 opinii podróżnychNa podstawie 477 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Oviedo. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 26. 0 kilometrów od portu. Hotel Clarín przeszedł renowację w roku 2008. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Clarín posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Castro Real
  Od190złZa noc

  Castro Realstars

  Oviedo, Asturia , Bermudez de castro 82 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów58 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 109 opinii podróżnychNa podstawie 109 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Oviedo. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 46. 4 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 32. 0 kilometrów od portu. Castro Real został skonstruowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Castro Real może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od229złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 172 opinii podróżnychNa podstawie 172 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Las Lomas
  Od224złZa noc

  Hotel City House Las Lomasstars

  Oviedo, Asturia , Cerdeño 41 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest położony w Oviedo. Usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 6 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel City House Las Lomas oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Hotel City House Las Lomas znajduje się parking. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   151  Hotele w Asturia
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Asturias is a Principality and an Autonomous Community in Spain. It is situated on the north coast, on the Cantabrian Sea. The capital city of Asturias is Oviedo. Art, history and culture are the big attractions in Asturias, ingredients in a heady mix that will make your stay in this lovely part of Spain memorable. Its architectural heritage includes pre-Romanesque monuments like Oviedo’s Santa Maria del Naranco, San Miguel del Lillo and Santianes de Pravia. In ancient times, Asturias was on several pilgrimage routes to Santiago de Compostela, imbuing it with a rich Romanesque legacy, such as the monastery of San Pedro de Villanueva and the churches of San Esteban, Santa Maria de Junco and San Juan de Amandi. When in Oviedo it is essential to explore the old centre, which was once surrounded by defensive walls. There you will be able to see a lovely old convent and a nice cathedral. San Francisco Park is one of the biggest in the city and has some lovely gardens decorated with paths, ponds and peacocks that give it a grand air. There is so much to see in Asturias, a region of varied charms. Why not discover it for yourself?

Popularne strefy w Asturia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj