Hotele w Gijon

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Silken Ciudad Gijon
  Od341złZa noc

  Silken Ciudad Gijonstars

  Gijon, Asturia , Bohemia 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów128 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 850 opinii podróżnychNa podstawie 850 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od kwatery. Silken Ciudad Gijon został zbudowany w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od474złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Calle manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 350 opinii podróżnychNa podstawie 350 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Gijon. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 25 metrów od struktury. Príncipe de Asturias został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w Príncipe de Asturias są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od206złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od229złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 172 opinii podróżnychNa podstawie 172 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • NH Gijon
  Od499złZa noc

  NH Gijonstars

  Gijon, Asturia , Paseo doctor fleming 71 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 805 opinii podróżnychNa podstawie 805 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Gijon. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. NH Gijon oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Castilla
  Od253złZa noc

  Castillastars

  Gijon, Asturia , Corrida 50 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 196 opinii podróżnychNa podstawie 196 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Gijon. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od kwatery. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Castilla oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zwierzęta nie są dozwolone w Castilla. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Villa de Gijon
  Od310złZa noc

  Villa de Gijonstars

  Gijon, Asturia , San juan de valles 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 109 opinii podróżnychNa podstawie 109 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Gijon. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od hotelu. Villa de Gijon został zbudowany w roku 2003. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Internetu w Villa de Gijon. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Villa de Gijon nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa
  Od222złZa noc

  Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spastars

  Gijon, Asturia , Ctra.villaviciosa-canero-campo de golf de llorea 6780 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 227 opinii podróżnychNa podstawie 227 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Gijon. Usytuowany w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od posiadłości. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości. Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa został zbudowany w roku 2003. Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Begoña Park
  Od380złZa noc

  Begoña Parkstars

  Gijon, Asturia , Carretera de la providencia 566 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 155 opinii podróżnychNa podstawie 155 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Gijon. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Begoña Park zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Begoña Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Begoña Park zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • TRYP Gijon Rey Pelayo Hotel
  Od346złZa noc

  TRYP Gijon Rey Pelayo Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida torcuato fernandez miranda 26 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 830 opinii podróżnychNa podstawie 830 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Gijon. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. TRYP Gijon Rey Pelayo Hotel został zbudowany w roku 2000. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w TRYP Gijon Rey Pelayo Hotel. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. TRYP Gijon Rey Pelayo Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   21  Hotele w Gijon
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Gijon

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj