Hotele w Avila

Znajdź na mapie
Hotele w Avila

AvilaOd  188zł

Polecane hotele w Avila

Sortuj według
 • Palacio de Valderrabanos
  Od259złZa noc

  Palacio de Valderrabanosstars

  Avila, Avila , Plaza de la catedral 9 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów140 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 688 opinii podróżnychNa podstawie 688 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Avila. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Palacio de Valderrabanos został całkowicie odnowiony w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Palacio de Valderrabanos. Palacio de Valderrabanos oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Palacio de Valderrabanos oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Palacio de Valderrabanos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Exe Reina Isabel
  Od236złZa noc

  Exe Reina Isabelstars

  Avila, Avila , Paseo de la estacion 17 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Avila. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Exe Reina Isabel został skonstruowany w roku 1997. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Exe Reina Isabel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje w Exe Reina Isabel są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cuatro Postes
  Od242złZa noc

  Cuatro Postesstars

  Avila, Avila , De salamanca 23 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 380 opinii podróżnychNa podstawie 380 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Avila. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 9. 6 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2008. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Cuatro Postes nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Cuatro Postes szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Cancelas
  Od428złZa noc

  Las Cancelasstars

  Avila, Avila , Calle cruz vieja 6 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten czarujący hotel mieści się w Avila. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Las Cancelas oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • H2 Avila
  Od187złZa noc

  H2 Avilastars

  Avila, Avila , Calle cristo de las murallas 8 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów70 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 345 opinii podróżnychNa podstawie 345 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Avila. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. H2 Avila został zbudowany w roku 2009. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. H2 Avila oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w H2 Avila. H2 Avila nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Dos Castillas
  Od239złZa noc

  Dos Castillasstars

  Avila, Avila , Juan carlos i 111 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 387 opinii podróżnychNa podstawie 387 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Avila. Usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 3 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 5 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dos Castillas zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dos Castillas może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Leyendas
  Od259złZa noc

  Las Leyendasstars

  Avila, Avila , C/francisco gallego 3 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Avila. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 150 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Las Leyendas oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Arco San Vicente
  Od230złZa noc

  Arco San Vicentestars

  Avila, Avila , López núñez 6 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie

  Ten skromny hotel jest położony w Avila. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 5 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1998. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Arco San Vicente.

  Pokaż więcej
 • Palacio de Velada
  Od293złZa noc

  Palacio de Veladastars

  Avila, Avila , Plaza de la catedral 10 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów167 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1505 opinii podróżnychNa podstawie 1505 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Avila. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1995. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Palacio de Velada nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Carmelo
  Od233złZa noc

  Don Carmelostars

  Avila, Avila , Pº don carmelo 30 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Avila. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Don Carmelo oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Don Carmelo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   19  Hotele w Avila
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Avila is a Spanish city and a World Heritage Site that belongs to the region of Castile and Leon. It is also the capital of the province of the same name, located in the centre of the Iberian Peninsula, on a rocky enclave at a height of 1,128 metres; the River Adaja has its source here. Avila has a well-preserved medieval city wall with nine gateways, 87 towers and a perimeter of approximate 2.5 kilometres, which is lit up at night. The Basilica of San Vicente is a mixture of styles. It is an interesting place to visit and seeing it thoroughly can take you some hours. You can visit the Baroque Convent of St Teresa, the Royal Monastery of St Thomas, the Raimundo de Borgoña Parador and other interesting monuments. As well as these historical treasures, the visitor can enjoy the excellent cuisine of Avila. There are also sports and other activities to be done in the natural setting of Avila province, where there are mountains, valleys and rivers. There is trekking, horse riding, cycling, climbing, canoeing, paragliding, 4x4 and many other exciting activities. Come to Avila, a destination full of history and natural beauty.

Popularne strefy w Avila

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj