Hotele w Cantabria

Znajdź na mapie
Hotele w Cantabria

CantabriaOd  176zł

Polecane hotele w Cantabria

Sortuj według
 • Gran Hotel Sardinero
  Od914złZa noc

  Gran Hotel Sardinerostars

  Santander, Cantabria , Plaza de italia 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 746 opinii podróżnychNa podstawie 746 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santander. Położony w odległości 4. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 25 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 5 kilometrów od portu. Gran Hotel Sardinero został zbudowany w roku 2012. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, Gran Hotel Sardinero zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług Gran Hotel Sardinero mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Santos Santemar
  Od486złZa noc

  Santos Santemarstars

  Santander, Cantabria , Calle joaquin costa 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów193 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1117 opinii podróżnychNa podstawie 1117 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santander. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 3. 5 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Santos Santemar zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bahia
  Od502złZa noc

  Bahiastars

  Santander, Cantabria , Calle cadiz 22 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1421 opinii podróżnychNa podstawie 1421 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Santander. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hoyuela
  Od557złZa noc

  Hoyuelastars

  Santander, Cantabria , De los hoteles 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów60 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santander. W odległości 2. 2 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Hoyuela został zbudowany w roku 1995. Hoyuela zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Hoyuela oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Château la Roca
  Od213złZa noc

  Château la Rocastars

  Santander, Cantabria , José maria pereda, 6, sancibrián 6 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 315 opinii podróżnychNa podstawie 315 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santander. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Château la Roca zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Silken Coliseum
  Od558złZa noc

  Silken Coliseumstars

  Santander, Cantabria , Plaza remedios 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów101 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 752 opinii podróżnychNa podstawie 752 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santander. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Silken Coliseum został skonstruowany w roku 2003. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Alisas by Faranda
  Od238złZa noc

  Hotel City House Alisas by Farandastars

  Santander, Cantabria , Calle nicolas salmeron 3 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Santander. W odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od struktury. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, Hotel City House Alisas by Faranda oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Hotel City House Alisas by Faranda.

  Pokaż więcej
 • City Express Santander Parayas
  Od255złZa noc

  City Express Santander Parayasstars

  Santander, Cantabria , Calle abilio garcia baron 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów66 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santander. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2001. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Balneario Parque de Alceda
  Od275złZa noc

  Hotel Balneario Parque de Alcedastars

  Alceda (Ontaneda), Cantabria , Calle del balneario s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Alceda (Ontaneda) . Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od stoków. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2015. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Hotel Balneario Parque de Alceda oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Silken Rio Santander
  Od420złZa noc

  Silken Rio Santanderstars

  Santander, Cantabria , Avenida de la reina victoria 153 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santander. Ten hotel został odrestaurowany w roku 1996. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   104  Hotele w Cantabria
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cantabria is an Autonomous Community in northern Spain. It has only one province, also called Cantabria. Santander is the capital of the province. It is a region of varied flora and fauna, home to one of the last habitats of wolves, bears, capercaillie, hawks and eagles in Europe. The most important nature reserves are Saja and Picos de Europa. There are many lovely fishing villages on the coast, as well as pretty beaches, beautiful coves and generally stunning scenery. Inland, the landscape quickly becomes more mountainous, with some lovely valleys. It is also home to several good ski resorts, one of the most popular being Pico de Tres Mares, which is in the south of the region and gets its name from the three rivers that rise there and flow to different seas. The capital, Santander, is situated in a beautiful bay, and its port is important for maritime trade. Come and see Santander and its many monuments, museums, natural parks and natural surroundings, visit Cantabria!

Popularne strefy w Cantabria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj