Hotele w Coruña

Znajdź na mapie
Hotele w Coruña

CoruñaOd  105zł

Polecane hotele w Coruña

Sortuj według
 • Gelmirez
  Od346złZa noc

  Gelmirezstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rua do horreo 92 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 660 opinii podróżnychNa podstawie 660 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago de Compostela. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 40. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Gelmirez oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Gelmirez. Gelmirez może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valencia
  Od156złZa noc

  Valenciastars

  El Ferrol, Coruña , Estrada de catabois 390 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 126 opinii podróżnychNa podstawie 126 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w El Ferrol. Położony w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 1. 2 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od hotelu. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Valencia zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Attica 21
  Od323złZa noc

  Attica 21stars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua enrique marinas romero periodista 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów75 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 778 opinii podróżnychNa podstawie 778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w A Coruña. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Attica 21 jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Congreso
  Od221złZa noc

  Congresostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rúa das mámoas de montouto 4 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 546 opinii podróżnychNa podstawie 546 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Santiago de Compostela. Hotel, usytuowany w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Congreso został całkowicie odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Congreso. Congreso oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Congreso?Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Congreso oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Ciudad de la Coruña
  Od233złZa noc

  Eurostars Ciudad de la Coruñastars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua juan sebastian elcano 13 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów93 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 720 opinii podróżnychNa podstawie 720 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w A Coruña. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 5 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Eurostars Ciudad de la Coruña. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Eurostars Ciudad de la Coruña szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Eurostars Ciudad de la Coruña może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pazo do Rio
  Od388złZa noc

  Pazo do Riostars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua pazo do rio 16 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów30 Opinie

  Ten czarujący kurort VR, znajdujący się w A Coruña, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 1 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera leży w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kurort VR położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 6 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od portu. Pazo do Rio przeszedł renowację w roku 2010. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten kurort VR nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Pazo do Rio. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Atalaia B&B
  Od375złZa noc

  Atalaia B&Bstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rasa algalia de arriba 44 44 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 95 opinii podróżnychNa podstawie 95 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago de Compostela. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Atalaia B&B nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Atalaia B&B zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od279złZa noc

  Eurostars Gran Hotel Santiagostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rua do mestre mateo 27 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 378 opinii podróżnychNa podstawie 378 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago de Compostela. Eurostars Gran Hotel Santiago został zbudowany w roku 2003. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Eurostars Gran Hotel Santiago rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Eurostars Gran Hotel Santiago. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Crunia
  Od272złZa noc

  Cruniastars

  A Coruña miasto, Coruña , Av. fonteculler 58 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w A Coruña. Usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Crunia przeszedł renowację w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście docenią również parking i garaż. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Rías Altas by Faranda
  Od283złZa noc

  Hotel City House Rías Altas by Farandastars

  A Coruña miasto, Coruña , Avda de las americas 57 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w A Coruña. Kwatera charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Hotel City House Rías Altas by Faranda został całkowicie odrestaurowany w roku 1995. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług Hotel City House Rías Altas by Faranda mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   94  Hotele w Coruña
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  A Coruña is located in Galicia, Spain, in the far northwest of the Iberian Peninsula in the coastal area known as the Rías Altas. This important tourist destination can be divided into two zones, the port area and the coastal area, which is home to the two main beaches, the Orzán and the Riazor. A Coruña is a popular destination for cruise ships, partly because of the Riazor seafront area, which runs the length of the city. Here you can see a number of museums, such as the Casa de los Peces (the House of the Fish) and the Casa del Hombre, a museum dedicated to the human race. One more site is the Castle of San Antón, an old fortress located on one of the islands in the bay; it dates from the 16th century and it once protected the city against attack from the sea. Nowadays it houses a museum of archaeology and history. A Coruña has the privilege of being home to the oldest Roman lighthouse in existence, and the only one that still functions: the Tower of Hercules. This impressive, 68 meter-high monument is the subject of many legends that lend it a certain mystery. A Coruña is waiting for you, for your best holiday yet, come and visit!

Popularne strefy w Coruña

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj