Hotele w Costa Brava - Maresme

Znajdź na mapie
Hotele w Costa Brava - Maresme

Costa Brava - MaresmeOd  113zł

Polecane hotele w Costa Brava - Maresme

Sortuj według
 • Estrella de Mar
  Od127złZa noc

  Estrella de Marstars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Turismo 60 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 43 opinii podróżnychNa podstawie 43 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest położony w Calella. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od hotelu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od posiadłości. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 1988. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie łazienki w Estrella de Mar są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Bernat II
  Od242złZa noc

  Hotel Bernat IIstars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Carrer del turisme 42 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 137 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Golf Beach
  Od250złZa noc

  Golf Beachstars

  Playa de Pals, Costa Brava - Maresme , Platja de pals km. 4,00 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Playa de Pals, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od hotelu apartamentowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2012. Golf Beach jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Golf Beach. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Golf Beach oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Reymar
  Od352złZa noc

  Reymarstars

  Malgrat de Mar, Costa Brava - Maresme , Maritimo 96 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten czarujący hotel mieści się w Malgrat de Mar. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2003. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Reymar zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Reymar oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Reymar oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Astoria Park
  Od194złZa noc

  Astoria Parkstars

  Lloret de Mar, Costa Brava - Maresme , C/hipolito lazaro 18 18 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 592 opinii podróżnychNa podstawie 592 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej Lloret de Mar na wspaniałym wybrzeżu Costa Brava. Piaszczysta plaża znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu, a w okolicy hotelu znajduje się wiele różnorodnych lokali rozrywkowych, sklepów, restauracji, barów i pubów. W hotelu jest basen na dachu z tarasem, restauracja, bar, a także sauna i łaźnia turecka.

  Pokaż więcej
 • Costa Brava Blanes
  Od294złZa noc

  Costa Brava Blanesstars

  Blanes, Costa Brava - Maresme , Anselm clave 48 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Blanes. W odległości 65 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2005. Hotel oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Costa Brava Blanes zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Costa Brava Blanes. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Checkin Sirius
  Od199złZa noc

  Checkin Siriusstars

  Santa Susana, Costa Brava - Maresme , Del mar 18 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 591 opinii podróżnychNa podstawie 591 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Susana. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Checkin Sirius zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Checkin Sirius posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Checkin Sirius. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Checkin Sirius oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Checkin Sirius może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Safari
  Od145złZa noc

  Safaristars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Valldebanador 18 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Calella. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Safari przeszedł renowację w roku 2006. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Safari oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Comtat Sant Jordi
  Od210złZa noc

  Comtat Sant Jordistars

  Platja d'Aro, Costa Brava - Maresme , Travessera ginebró 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Platja d'Aro. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Comtat Sant Jordi posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z niniejszych usług Comtat Sant Jordi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Xaine Park
  Od190złZa noc

  Xaine Parkstars

  Lloret de Mar, Costa Brava - Maresme , Avinguda just marles vilarrodona 35-41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 459 opinii podróżnychNa podstawie 459 opinii podróżnych

  Hotel ten znajduje się w centrum Lloret de Mar, w odległości zaledwie kilku metrów od głównej plaży kurortu, dworca autobusowego, kasyna oraz wielu sklepów i lokali rozrywkowych. Hotel jest w pobliżu rejonu życia nocnego w Lloret de Mar, w okolicy jest wielu restauracji, barów i klubów. Lloret oferuje również szereg sportów wodnych, a także pola golfowe. Przystanki komunikacji publicznej są przed hotelem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   109  Hotele w Costa Brava - Maresme
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Brava is a section of the Spanish Mediterranean coastline. It is found in the province of Girona and it runs from the mouth of the River La Tordera, near Blanes, and ends at the French border. The Costa Brava is characterised by its natural spaces, its pleasant climate and its attractive beaches, a perfect combination for those looking to relax for a while. One of its main attractions are the bays located near the town of Begur, and the impressive cliffs and rocky inlets that give the ""wild coast"" its name will take your breath away. You can visit Sa Tuna, Aiguablava and Sa Riera, some of the loveliest coves on the Costa Brava. Another interesting site in the zone is the Medes Islands, located centrally on the Costa Brava. There are seven islands in this marine reserve and you can see plants and animals in their natural state, as well as enjoy the splendid landscape provided by the islands. The Costa Brava is not just a natural paradise, there are good hotels, restaurants, bars, night clubs, casinos and shops for the visitor too.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Costa Brava - Maresme

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj