Hotele w Costa Brava - Maresme

Znajdź na mapie
Hotele w Costa Brava - Maresme

Costa Brava - MaresmeOd  107zł

Polecane hotele w Costa Brava - Maresme

Sortuj według
 • Mercé
  Od146złZa noc

  Mercéstars

  Pineda de Mar, Costa Brava - Maresme , Antoni doltra 2-4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 781 opinii podróżnychNa podstawie 781 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Pineda de Mar. Usytuowana w odległości 250 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 6 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Mercé został całkowicie odrestaurowany w roku 1992. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Mercé zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w Mercé są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Terramar Calella
  Od200złZa noc

  Terramar Calellastars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Carrer de la diputacio 50 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 498 opinii podróżnychNa podstawie 498 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Calella. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 2 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 49. 2 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Terramar Calella został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Terramar Calella oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Terramar Calella, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług Terramar Calella mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Bernat II
  Od371złZa noc

  Hotel Bernat IIstars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Carrer del turisme 42 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 137 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Golf Beach
  Od313złZa noc

  Golf Beachstars

  Playa de Pals, Costa Brava - Maresme , Platja de pals km. 4,00 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Pals. Struktura, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od hotelu apartamentowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel apartamentowy został w pełni odnowiony w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Golf Beach dla wygody gości. Hotel apartamentowy może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Reymar
  Od227złZa noc

  Reymarstars

  Malgrat de Mar, Costa Brava - Maresme , Maritimo 96 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten czarujący hotel mieści się w Malgrat de Mar. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2003. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Reymar zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Reymar oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Reymar oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Costa Brava Blanes
  Od315złZa noc

  Costa Brava Blanesstars

  Blanes, Costa Brava - Maresme , Anselm clave 48 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten uroczy hotel znajduje się w Blanes. W odległości 65 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Costa Brava Blanes. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Costa Brava Blanes nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Comtat Sant Jordi
  Od264złZa noc

  Comtat Sant Jordistars

  Platja d'Aro, Costa Brava - Maresme , Travessera ginebró 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Platja d'Aro. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Comtat Sant Jordi posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z niniejszych usług Comtat Sant Jordi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Stella Maris
  Od215złZa noc

  Stella Marisstars

  Blanes, Costa Brava - Maresme , Vila de madrid 18 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 234 opinii podróżnychNa podstawie 234 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1966. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 6 aneksy. Aneks składa się z 4 pięter. Nieruchomość składa się z 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 80 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Hotel posiada miejsca parkingowe za dodatkowa oplata. Miejsce parkingowe trzeba potwierdzic uprzednio z hotelem.

  Pokaż więcej
 • Guitart Gold Central Park Aqua Resort
  Od214złZa noc

  Guitart Gold Central Park Aqua Resortstars

  Lloret de Mar, Costa Brava - Maresme , Constantí ribalaigua 7 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów61 Opinie

  Ten przyjazny dla rodzin hotel znajdują się przy plaży, na głównej ulicy w Lloret de Mar. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się słynna piaszczysta plaża tego miasta. Promenada Lloret jest tętniącym życiem miejscem, w którym goście znajdą wiele atrakcji rozrywkowych oraz restauracji specjalizujących się w lokalnej kuchni. Różne atrakcje turystyczne są położone w pobliżu hotele: ogrody Jardins de Santa Clotilde, są oddalone około 2 km, a Museo del Mar o około 1 km od hotelu. Lotnisko w Gironie znajduje się około 30 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Checkin Pineda
  Od202złZa noc

  Checkin Pinedastars

  Pineda de Mar, Costa Brava - Maresme , Esglesia 76 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Centralna lokalizacja tego obiektu wypoczynkowego oznacza, że jego goście będą się w odległości 7 minut spacerem od plaży w Pineda de Mar, w pobliżu centrum miasta i większości atrakcji. Hotel jest w odległości zaledwie 10 minut spacerem od morskiego zoo i delfinarium - Marineland, świetnego miejsca na ekscytujący dzień zarówno dla małych, jak i dorosłych gości, którzy lubią zwierzęta i zjeżdżalnie. Prosty i komfortowy hotel jest idealnym schronieniem, gdzie można się zrelaksować na koniec ekscytującego dnia. Goście mogą odprężyć się w odkrytym basenie, opalać się na tarasie lub po prostu leniuchować na leżakach i popijać schłodzone drinki w barze przy basenie. Restauracja jest również doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają ochoty na zwiedzanie okolicy w poszukiwaniu smacznego posiłku, a goście, którzy chcą to zrobić mogą użyć bezpłatnych rowerów, aby dotrzeć do urokliwych barów tapas.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   115  Hotele w Costa Brava - Maresme
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Brava is a section of the Spanish Mediterranean coastline. It is found in the province of Girona and it runs from the mouth of the River La Tordera, near Blanes, and ends at the French border. The Costa Brava is characterised by its natural spaces, its pleasant climate and its attractive beaches, a perfect combination for those looking to relax for a while. One of its main attractions are the bays located near the town of Begur, and the impressive cliffs and rocky inlets that give the ""wild coast"" its name will take your breath away. You can visit Sa Tuna, Aiguablava and Sa Riera, some of the loveliest coves on the Costa Brava. Another interesting site in the zone is the Medes Islands, located centrally on the Costa Brava. There are seven islands in this marine reserve and you can see plants and animals in their natural state, as well as enjoy the splendid landscape provided by the islands. The Costa Brava is not just a natural paradise, there are good hotels, restaurants, bars, night clubs, casinos and shops for the visitor too.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Costa Brava - Maresme

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj