Apartamenty i aparthotele w Costa Brava - Maresme

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Costa Brava - Maresme

Apartamenty i aparthotele w Costa Brava - MaresmeOd  108zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Costa Brava - Maresme

Sortuj według
 • Safari
  Od139złZa noc

  Safaristars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Valldebanador 18 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Calella. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Safari przeszedł renowację w roku 2006. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Safari oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Miami Park
  Od190złZa noc

  Aparthotel Miami Parkstars

  Calella, Costa Brava - Maresme , Monturiol 34 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Calella. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od posiadłości. Aparthotel Miami Park został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Aparthotel Miami Park oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Aparthotel Miami Park zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Aparthotel Miami Park posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Obecny jest parking. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel apartamentowy. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Aparthotel Miami Park oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel apartamentowy może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Comtat Sant Jordi
  Od247złZa noc

  Comtat Sant Jordistars

  Platja d'Aro, Costa Brava - Maresme , Travessera ginebró 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Platja d'Aro. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Comtat Sant Jordi posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z niniejszych usług Comtat Sant Jordi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Golf Beach
  Od356złZa noc

  Golf Beachstars

  Playa de Pals, Costa Brava - Maresme , Platja de pals km. 4,00 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Playa de Pals, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od hotelu apartamentowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2012. Golf Beach jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Golf Beach. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Golf Beach oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Comfort Calella
  Od202złZa noc

  Comfort Calellastars

  Calella, Costa Brava - Maresme , C/monturiol 90 -92 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w Calella. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2017. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Comfort Calella nie oferuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel apartamentowy przyjazny dla zwierząt. Ten hotel apartamentowy posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z niniejszych usług Comfort Calella mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartaments Lloret Sun
  Od114złZa noc

  Apartaments Lloret Sunstars

  Lloret de Mar, Costa Brava - Maresme , Avinguda just marles vilarrodona 26 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten jasny i przytulny kompleks apartamentowy jest urządzony w stylu śródziemnomorskim. Jest on doskonale usytuowany w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava. Słynna piaszczysta plaża znajduje się zaledwie 200 metrów od hotelu, a przystanek autobusowy jest w odległości 100 metrów. W pobliżu hotelu jest wiele rozrywek, restauracji, barów, pubów, klubów nocnych i sklepów.

  Pokaż więcej
 • Arrels d' Emporda Aparthotel
  Od422złZa noc

  Arrels d' Emporda Aparthotelstars

  Palafrugell, Costa Brava - Maresme , Calle torroella 3 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 142 opinii podróżnychNa podstawie 142 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest usytuowany w Palafrugell. Posiadłość, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 5 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Arrels d' Emporda Aparthotel został zbudowany w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Arrels d' Emporda Aparthotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Arrels d' Emporda Aparthotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Arrels d' Emporda Aparthotel, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Arrels d' Emporda Aparthotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Arrels d' Emporda Aparthotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w apartamencie. Arrels d' Emporda Aparthotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Alta House Suites
  Od281złZa noc

  Alta House Suitesstars

  Begur, Costa Brava - Maresme , Sant josep 13 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w Begur. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Alta House Suites. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Estartit Confort
  Od153złZa noc

  Estartit Confortstars

  L'Estartit, Costa Brava - Maresme , Costa brava 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 70 opinii podróżnychNa podstawie 70 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w L'Estartit. Kwatera, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Estartit Confort został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Apartament zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Estartit Confort nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Treumal Park
  Od225złZa noc

  Treumal Parkstars

  Platja d'Aro, Costa Brava - Maresme , Del pi 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 58 opinii podróżnychNa podstawie 58 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w Platja d'Aro. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został zbudowany w roku 1990. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj