Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Costa de la Luz-KadyksOd  199zł

Polecane hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Sortuj według
 • Hotel Riu Chiclana
  Od1.450złZa noc

  Hotel Riu Chiclanastars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb. loma del puerco s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów119 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2484 opinii podróżnychNa podstawie 2484 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Chiclana - Sancti Petri, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 7 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2017. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Hotel Riu Chiclana oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel Riu Chiclana gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Pokaż więcej
 • Vincci Costa Golf
  Od884złZa noc

  Vincci Costa Golfstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb novo sancti petri s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów130 Opinie

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Chiclana - Sancti Petri. Klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od struktury. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Vincci Costa Golf. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Vincci Costa Golf zapewnia parking dla wygody gości. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Vincci Costa Golf, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa Ballena Spa Hotel
  Od696złZa noc

  Playa Ballena Spa Hotelstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Crta rota chipiona avda juan carlos i s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2070 opinii podróżnychNa podstawie 2070 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Rota, jest optymalny dla rodzin. W odległości 1. 8 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość jest usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Playa Ballena Spa Hotel został zbudowany w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Playa Ballena Spa Hotel. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Playa Ballena Spa Hotel. Ponadto, ten hotel zezwala na obecność dużych zwierząt. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Niektóre z niniejszych usług Playa Ballena Spa Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Novo Sancti Petri
  Od346złZa noc

  Novo Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Calle la almeja 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie

  To urocze mieszkanie VR znajduje się w Chiclana - Sancti Petri. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2009. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Novo Sancti Petri nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Novo Sancti Petri. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Novo Sancti Petri zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Novo Resort
  Od1.836złZa noc

  Aparthotel Novo Resortstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urbanizacion loma de santi petri s/n - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  To luksusowe mieszkanie VR, specjalnie zaprojektowane dla rodzin, mieści się w Chiclana - Sancti Petri. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od mieszkania VR. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2007. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Aparthotel Novo Resort zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ponadto, Aparthotel Novo Resort zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym kondominium będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Kondominium zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Tartessus Sancti Petri
  Od336złZa noc

  Ilunion Tartessus Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra loma sancti petri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów95 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1161 opinii podróżnychNa podstawie 1161 opinii podróżnych

  Ta komfortowa willa VR, specjalnie zaprojektowana dla rodzin, mieści się w Chiclana - Sancti Petri. Położona w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 700 metrów od willi VR odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 850 metrów od kwatery. Ilunion Tartessus Sancti Petri został skonstruowany w roku 2005. Ilunion Tartessus Sancti Petri jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ilunion Tartessus Sancti Petri zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci willa oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Ilunion Tartessus Sancti Petri są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to willa przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Ilunion Tartessus Sancti Petri. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z niniejszych usług Ilunion Tartessus Sancti Petri mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playa de la Luz
  Od599złZa noc

  Playa de la Luzstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Av. de la diputacion s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 650 opinii podróżnychNa podstawie 650 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Rota, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 3. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed posiadłością. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1966. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Playa de la Luz. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat ISO 14001 certified hotels and restaurants. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu.

  Pokaż więcej
 • Ohtels Campo de Gibraltar
  Od520złZa noc

  Ohtels Campo de Gibraltarstars

  La Linea de la Concepcion, Costa de la Luz-Kadyks , Avenida principe de asturias s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów78 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1370 opinii podróżnychNa podstawie 1370 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w La Linea de la Concepcion. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ohtels Campo de Gibraltar został zbudowany w roku 2005. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście docenią całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Conil Park
  Od740złZa noc

  Conil Parkstars

  Conil de la Frontera, Costa de la Luz-Kadyks , Paseo de fontanilla s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów29 Opinie

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Conil de la Frontera. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Conil Park. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Al Sur de Chipiona
  Od610złZa noc

  Al Sur de Chipionastars

  Chipiona, Costa de la Luz-Kadyks , Avenida de sevilla 101 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 74 opinii podróżnychNa podstawie 74 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Chipiona. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość jest usytuowana w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 5 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullTa przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich odwiedzających. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   79  Hotele w Costa de la Luz-Kadyks
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is a region around the Gulf of Cadiz, in the southwest of the Autonomous Community of Andalusia. It takes in the entire coastline from Huelva to Cadiz. The area around Costa de la Luz in Cadiz is the most southerly on the Iberian Peninsula. It has some beautiful scenery and a privileged climate. Its beaches are truly heavenly, with their fine sand and clear seas. We highly recommend visiting the following beaches: Playa Ensenada de Bolonia, Playa Los Lances, Playa Los Caños de Meca, Playa Roche and Playa Regla, among other wonderful beaches. You can engage in lots of different activities at these beaches, including wind surfing and diving. Other interesting places to visit are the Doñana National Park, the Aqualand Bahía de Cádiz water park, which is in Puerto de Santa María and the Jerez Botanical Gardens. There are also plenty of cultural attractions in the area, like the Cadiz Museum of Conserves, the Museo Barbadillo de la Manzanilla and the Cadiz Museum. Explore this lovely coastal region and enjoy all that it has to offer. Visit Costa de la Luz in Cadiz!

Popularne strefy w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj