Hotele w Costa del Sol

Znajdź na mapie
Hotele w Costa del Sol

Costa del SolOd  114zł

Polecane hotele w Costa del Sol

Sortuj według
 • Elba Motril Beach & Business Hotel
  Od519złZa noc

  Elba Motril Beach & Business Hotelstars

  Motril, Costa Tropical , Avenida playa de poniente s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów48 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 710 opinii podróżnychNa podstawie 710 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Motril, jest optymalny dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Ten hotel został skonstruowany w roku 1997. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Elba Motril Beach & Business Hotel. Elba Motril Beach & Business Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Playa Calida
  Od930złZa noc

  Playa Calidastars

  Almuñecar, Costa Tropical , Urb. la galera s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2097 opinii podróżnychNa podstawie 2097 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Almuñecar. Usytuowany w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Playa Calida został zbudowany w roku 2004. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Ponadto, ta nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Goście mogą skorzystać z garażu. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Playa Calida oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casual del Mar Málaga
  Od406złZa noc

  Casual del Mar Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Avenida de la aurora 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 230 opinii podróżnychNa podstawie 230 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Malaga. Usytuowany w odległości 210 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 260 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Diverhotel Dino Marbella
  Od496złZa noc

  Diverhotel Dino Marbellastars

  Marbella, Costa del Sol , Carretera de cadiz km 189 km 189 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 834 opinii podróżnychNa podstawie 834 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Marbella, jest optymalny dla rodzin. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Diverhotel Dino Marbella oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Hotel akceptuje duże zwierzęta. Diverhotel Dino Marbella oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Diverhotel Dino Marbella może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Curro
  Od445złZa noc

  Don Currostars

  Malaga miasto, Malaga , Calle sancha de lara 9 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów81 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1435 opinii podróżnychNa podstawie 1435 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Malaga. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 3. 0 kilometrów od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Don Curro. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Don Curro. Don Curro zapewnia parking dla wygody gości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Almuñecar Playa
  Od781złZa noc

  Almuñecar Playastars

  Almuñecar, Costa Tropical , Paseo san cristobal s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1682 opinii podróżnychNa podstawie 1682 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Almuñecar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 19. 2 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2004. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Almuñecar Playa. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Almuñecar Playa posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Ponadto, Almuñecar Playa zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Malaga
  Od844złZa noc

  Barcelo Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Estación vialia maria zambrano c/ héroe de sostoa, 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów130 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4293 opinii podróżnychNa podstawie 4293 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Malaga. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Barcelo Malaga został skonstruowany w roku 2008. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullBarcelo Malaga nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Barcelo Malaga oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z niniejszych usług Barcelo Malaga mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Soho Bahía Málaga
  Od449złZa noc

  Soho Bahía Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle somera 8 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Malaga. W odległości 7. 3 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2018. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Soho Bahía Málaga mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Petit Palace Plaza Málaga
  Od651złZa noc

  Petit Palace Plaza Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle nicasio calle 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów76 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1978 opinii podróżnychNa podstawie 1978 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Malaga, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Struktura położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Petit Palace Plaza Málaga pochodzi z roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Petit Palace Plaza Málaga jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Petit Palace Plaza Málaga zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Petit Palace Plaza Málaga oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santos Gran Hotel Miramar
  Od1.700złZa noc

  Santos Gran Hotel Miramarstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo de reding 22 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1020 opinii podróżnychNa podstawie 1020 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Malaga. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Santos Gran Hotel Miramar. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Santos Gran Hotel Miramar zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Santos Gran Hotel Miramar może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   347  Hotele w Costa del Sol
Strona  1  z  35
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Costa del Sol runs for 161 kilometres along the coast of Malaga province, on the Mediterranean Sea. The mountains, which sometimes reach down to the sea, forming coves and cliffs, protect the coast from the wind and give an even more picturesque frame to the beautiful beaches and blue sea. The beaches that are well-known for their excellent tourist facilities are: Nerja, Torrox, Vélez, Torremolinos, Puerto Banús, Marbella and Fuengirola, Benalmádena, Mijas and Estepona; however, there are a great many small, hidden beaches that have there own charm, and in fact many of them are nudist beaches. Sports lovers will feel at home here; there is golf, rowing, diving, sailing, windsurfing, parachuting, football, horse riding and many more. The Costa del Sol, however, has much more than just beaches and in Malaga you can visit the Alcazaba, Malaga Cathedral, the Picasso Museum, the Gibralfaro Castle, the La Malagueta Bullring, or go for some tapas. Those seeking sun and sea can lunch or dine at beach bars and enjoy some excellent local dishes without having to take their feet off the sand. The nightlife here is very exciting: casinos, bingo, pubs, clubs and even dances on the beaches. On the Costa del Sol you can enjoy your holidays to the full.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Costa del Sol

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Elimar
  Elimar
  3,8/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Fantastyczna lokalizacja i baza do zwiedzania Andaluzji, miła obsługa anglojęzyczna

  Zachowaj anonimowość
  Klient Hotelopia, 25/10/2017

  Od198złPokaż więcej