Hotele w Nerja

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Villa Flamenca
  Od515złZa noc

  Villa Flamencastars

  Nerja, Costa del Sol , Andalucia - urb.nueva nerja 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Nerja. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Villa Flamenca przeszedł renowację w roku 2016. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Villa Flamenca oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Toboso Chaparil
  Od538złZa noc

  Hotel Toboso Chaparilstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle el chaparil 16 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 137 opinii podróżnychNa podstawie 137 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Nerja. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2004. Dostęp do Internetu jest oferowany w Hotel Toboso Chaparil, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym.

  Pokaż więcej
 • Perla Marina
  Od462złZa noc

  Perla Marinastars

  Nerja, Costa del Sol , Merida s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów19 Opinie

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Nerja. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Perla Marina przeszedł renowację w roku 2004. Osoby przebywające w tym hotelu mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Perla Marina nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • MB Boutique hotel
  Od437złZa noc

  MB Boutique hotelstars

  Nerja, Costa del Sol , Plaza chaparil 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Nerja. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od posiadłości. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. MB Boutique hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Abril
  Od354złZa noc

  Abrilstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle pintada 124 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 203 opinii podróżnychNa podstawie 203 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Nerja. Hostel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hostel nie akceptuje zwierząt. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Nerja Club
  Od432złZa noc

  Nerja Clubstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle sierramar 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1204 opinii podróżnychNa podstawie 1204 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Nerja. Położona w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 28. 7 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2011. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Nerja Club dla wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • El Capistrano
  Od425złZa noc

  El Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Centro comercial,local 6,urb.el capistrano village sn - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten skromny apartament znajduje się w Nerja. W odległości 22. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od kwatery. Ten apartament został zbudowany w roku 1980. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych El Capistrano. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Parador de Nerja
  Od944złZa noc

  Parador de Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , Calle de almuñecar, 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1220 opinii podróżnychNa podstawie 1220 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Nerja. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 21. 8 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera leży w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2002. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parador de Nerja zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jose Cruz Playa Burriana
  Od462złZa noc

  Jose Cruz Playa Burrianastars

  Nerja, Costa del Sol , Calle lucena, playa de burriana 60 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 42 opinii podróżnychNa podstawie 42 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Nerja. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Jose Cruz Playa Burriana został zbudowany w roku 1998. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Jose Cruz Playa Burriana oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Jose Cruz Playa Burriana oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Toboso Apar-Turis
  Od823złZa noc

  Toboso Apar-Turisstars

  Nerja, Costa del Sol , Paseo balcón de europa s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 324 opinii podróżnychNa podstawie 324 opinii podróżnych

  Położony w centrum kurortu Nerja, ten wspaniały kompleks turystyczny znajduje się na bardzo charakterystycznym miejscu, Balcón de Europa, znajdującym się we wschodniej części wybrzeża Costa del Sol. Zlokalizowany w centrum starego miasta kurortu Nerja obiekt daje możliwość odkrywania jego wspaniałych nadmorskich uliczek. Od plaży dzieli go mniej niż 50 metrów, idąc ścieżką dla pieszych. Kompleks turystyczny składa się z 18 apartamentów i 12 apartamentów typu studio, które zapewniają harmonijny, współczesny wystrój i mają wyposażoną kuchnię i łazienkę. Z jednej strony mają morze, a z drugiej słynnym miejscem Balcón de Europa, z uroczym XVII-wiecznym kościołem San Salvador. W kompleksie jest basen na świeżym powietrzu, siłownia, basen z podgrzewaną wodą i sauna. Jest również autentyczna irlandzka restauracja z pubem, w której znajduje się taras oferujący wspaniałe widoki na morze i plażę. Dzięki temu goście nie będą mieli trudności ze znalezieniem rozrywki przez cały dzień.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   29  Hotele w Nerja
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Nerja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj