Hotele w Galicia

Znajdź na mapie
Hotele w Galicia

GaliciaOd  105zł

Polecane hotele w Galicia

Sortuj według
 • Mendez Nuñez
  Od272złZa noc

  Mendez Nuñezstars

  Lugo miasto, Lugo , Rua da raiña 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 489 opinii podróżnychNa podstawie 489 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Lugo. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2014. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Auriense
  Od194złZa noc

  Eurostars Auriensestars

  Ourense miasto, Ourense , Alto del cumial 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów69 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 375 opinii podróżnychNa podstawie 375 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Ourense. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2002. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Eurostars Auriense zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Duże zwierzęta są dozwolone w Eurostars Auriense. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • Gelmirez
  Od346złZa noc

  Gelmirezstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rua do horreo 92 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 660 opinii podróżnychNa podstawie 660 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago de Compostela. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 40. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Gelmirez oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Gelmirez. Gelmirez może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valencia
  Od156złZa noc

  Valenciastars

  El Ferrol, Coruña , Estrada de catabois 390 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 126 opinii podróżnychNa podstawie 126 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w El Ferrol. Położony w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 1. 2 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od hotelu. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Valencia zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Exe Puerta de San Pedro
  Od235złZa noc

  Exe Puerta de San Pedrostars

  Lugo miasto, Lugo , Rio neira 29 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 247 opinii podróżnychNa podstawie 247 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Lugo. W odległości 500 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2003. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Exe Puerta de San Pedro.

  Pokaż więcej
 • Carris Cardenal Quevedo Hotel
  Od390złZa noc

  Carris Cardenal Quevedo Hotelstars

  Ourense miasto, Ourense , Cardenal quevedo 28-30 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 239 opinii podróżnychNa podstawie 239 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Ourense. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 6 kilometrów. Carris Cardenal Quevedo Hotel został zbudowany w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Carris Cardenal Quevedo Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Carris Cardenal Quevedo Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest parking. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Attica 21
  Od323złZa noc

  Attica 21stars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua enrique marinas romero periodista 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów75 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 778 opinii podróżnychNa podstawie 778 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w A Coruña. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Attica 21 jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Alfonso I
  Od241złZa noc

  Alfonso Istars

  Tui, Pontevedra region , A gandara - guillarei s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Tui. Usytuowany w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Alfonso I został całkowicie odnowiony w roku 2018. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście docenią całodobową recepcję. Alfonso I zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Alfonso I. Obecny jest parking. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Barceló Ourense
  Od368złZa noc

  Barceló Ourensestars

  Ourense miasto, Ourense , Curros enriquez 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Ourense. Struktura jest usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Barceló Ourense. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Barceló Ourense nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Congreso
  Od221złZa noc

  Congresostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rúa das mámoas de montouto 4 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 546 opinii podróżnychNa podstawie 546 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Santiago de Compostela. Hotel, usytuowany w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Congreso został całkowicie odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Congreso. Congreso oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Congreso?Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Congreso oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   255  Hotele w Galicia
Strona  1  z  26
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Autonomous Community of Galicia is in the north-west corner of the Iberian Peninsula. Galicia is home to countless historical landmarks and buildings of great architectural and cultural value, among which we can highlight the following: the Cathedral of Santiago de Compostela, Lugo Cathedral with its neo-classical façade, Lugo’s Roman wall and its Convent Church of Santo Domingo – which dates back to the 13th century – the parish church of San Pedro De Bordóns (Sanxenxo) and the Church of Sta. María De Adina (Sanxenxo), to name just a few. Galicia also boasts some excellent resorts and beaches, each more beautiful than the last. We recommend Portelo beach (Oleiros), Santa Cristina beach (Oleiros), Barrañan beach (Arteixo), Silgar beach (Sanxenxo) – a favourite of surfers and other lovers of water sports – Samil beach (Vigo), which offers incrdible views, and Ribeira beach (Baiona), to name just some of the excellent beaches in the region. We also recommend visiting the Islas Atlánticas de Galicia National Park (Bueu), an amazing archipelago of pretty islands. Discover a fascinating region full of natural and cultural attractions, visit Galicia!

Popularne strefy w Galicia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj