Hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele w Gran Canaria

Gran CanariaOd  144zł

Polecane hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Concorde
  Od301złZa noc

  Concordestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle tomas miller 85 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Las Palmas, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2002. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Concorde oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat . Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Heliomar Palmeras
  Od217złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od struktury. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2001. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Heliomar Palmeras. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Faycan
  Od187złZa noc

  Faycanstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle nicolas estevanez 61 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1964. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Faycan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Faycan zapewnia parking dla wygody gości. Temu hotelowi został przyznany certyfikat . Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Riu Gran Canaria
  Od1.094złZa noc

  Hotel Riu Gran Canariastars

  Meloneras, Gran Canaria , Urbanizacion las meloneras, avda del mediterraneo s/n - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów78 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Meloneras, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 2000. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Riu Gran Canaria. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Alisios Canteras
  Od205złZa noc

  Alisios Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle colombia 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 162 opinii podróżnychNa podstawie 162 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od struktury. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Alisios Canteras. Alisios Canteras oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Exe Las Canteras
  Od236złZa noc

  Exe Las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle portugal 68 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Las Palmas. Posiadłość leży w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2005. Exe Las Canteras oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Exe Las Canteras mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Riu Papayas
  Od706złZa noc

  Hotel Riu Papayasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de gran canaria 22 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 854 opinii podróżnychNa podstawie 854 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2016. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Hotel Riu Papayas oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Riu Papayas posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sercotel Cristina Las Palmas
  Od493złZa noc

  Hotel Sercotel Cristina Las Palmasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle gomera 6 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 560 opinii podróżnychNa podstawie 560 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Las Palmas. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2014. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Hotel zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Sercotel Cristina Las Palmas mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casino
  Od901złZa noc

  Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casinostars

  Meloneras, Gran Canaria , Calle mar mediterraneo 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5749 opinii podróżnychNa podstawie 5749 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Meloneras, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casino został skonstruowany w roku 2000. Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casino jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casino zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Lopesan Costa Meloneras resort, Spa and Casino. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych.

  Pokaż więcej
 • Cantur City Hotel
  Od365złZa noc

  Cantur City Hotelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle sagasta 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów60 Opinie

  Ten komfortowy hotel, położony w Las Palmas, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Cantur City Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Cantur City Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Cantur City Hotel został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Goście mogą skorzystać z parkingu. Cantur City Hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Cantur City Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Goście mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   175  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  18
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Gran Canaria is one of the largest islands in the Canaries, the archipelago located in the Atlantic Ocean that belongs to Spain. It capital is Las Palmas de Gran Canaria, situated in the north of the island. This island earned the nickname “miniature continent” due to its large diversity of climates and habitats. Thirt-two of these are protected, among which the Nublo Rural Park, the Jungla Doramas (Doramas Jungle) the Barranco Aguaje (Aguaje Ravine), Tamdaba and Pino Santo are of particular interest. The southern part of the island has the best coastline for leisure, and the Maspalomas tourist resort. The sand dunes in Maspalomas are a unique attraction, a stunning backdrop to huge beaches. The sun is not the only attraction here, there are also good restaurants, bars and shopping centres. Palmitos Park is also in this region, giving us a chance to admire its very rich bird life. In the centre of the island nature has formed a series beautiful and imposing mountains. Gran Canaria is a destination that has everything needed to make your holidays unforgettable!

Popularne strefy w Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów61 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od244złPokaż więcej