Hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele w Gran Canaria

Gran CanariaOd  149zł

Polecane hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Rey Carlos
  Od298złZa noc

  Rey Carlosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirajana, 14 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów20 Opinie

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Rey Carlos przeszedł renowację w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Rey Carlos oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Rey Carlos zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Rey Carlos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Rey Carlos szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lopesan Villa del Conde Resort and Thalasso
  Od868złZa noc

  Lopesan Villa del Conde Resort and Thalassostars

  Meloneras, Gran Canaria , Calle mar mediterraneo 7 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4068 opinii podróżnychNa podstawie 4068 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Meloneras. Usytuowany w odległości 5 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 800 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Lopesan Villa del Conde Resort and Thalasso zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Lopesan Villa del Conde Resort and Thalasso zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Lopesan Villa del Conde Resort and Thalasso nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą.

  Pokaż więcej
 • Mur Hotel Neptuno
  Od685złZa noc

  Mur Hotel Neptunostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfereces provisionales 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1643 opinii podróżnychNa podstawie 1643 opinii podróżnych

  Ten przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel znajduje się w sercu Playa del Ingles i ma bezpośredni dostęp do centrum Yumbo oraz jest w odległości 900 metrów od plaży. Hotel oferuje zróżnicowaną kuchnię. Dodatkowe usługi obejmują bezpłatny transfer do plaż del Inglés i Maspalomas. Hotel posiada wszystko co potrzebne do udanego pobytu, samotnie lub w parach. Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego odpoczynku bez dzieci w pierwszej klasy hotelu w Gran Canaria.

  Pokaż więcej
 • HD Parque Cristobal Gran Canaria
  Od329złZa noc

  HD Parque Cristobal Gran Canariastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle holanda s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2539 opinii podróżnychNa podstawie 2539 opinii podróżnych

  Ten czarujący kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. W odległości 1. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kurortu . Ten kurort został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HD Parque Cristobal Gran Canaria. HD Parque Cristobal Gran Canaria zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten kurort nie zezwala na obecność zwierząt. W HD Parque Cristobal Gran Canaria znajduje się parking. Ten kurort oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym kurorcie. Niektóre z niniejszych usług HD Parque Cristobal Gran Canaria mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Atlantic Sun Beach Gay Men Only
  Od297złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Atlantic Sun Beach Gay Men Only przeszedł renowację w roku 2018. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Atlantic Sun Beach Gay Men Only. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Atlantic Sun Beach Gay Men Only zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalina Park
  Od149złZa noc

  Catalina Parkstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 67 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Catalina Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Castillo de Sol
  Od211złZa noc

  Castillo de Solstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle gran canaria 16 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 658 opinii podróżnychNa podstawie 658 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 5 kilometrów od apartamentu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Castillo de Sol oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie łazienki w Castillo de Sol są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Obecny jest parking. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection
  Od710złZa noc

  Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collectionstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Puerto de mogán, darsena exterior del puerto s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1082 opinii podróżnychNa podstawie 1082 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest usytuowany w Playa de Mogan. Struktura, usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym apartamencie, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Suites Puerto Rico
  Od1.526złZa noc

  Marina Suites Puerto Ricostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan diaz rodriguez 10 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3933 opinii podróżnychNa podstawie 3933 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto Rico. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Hotel został zbudowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marina Suites Puerto Rico. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Playamar
  Od326złZa noc

  Bungalows Playamarstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida estados unidos 3 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort jest usytuowany w Playa del Ingles. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Bungalows Playamar przeszedł renowację w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ponadto, Bungalows Playamar oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Bungalows Playamar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Bungalows Playamar oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   192  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  20
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Gran Canaria is one of the largest islands in the Canaries, the archipelago located in the Atlantic Ocean that belongs to Spain. It capital is Las Palmas de Gran Canaria, situated in the north of the island. This island earned the nickname “miniature continent” due to its large diversity of climates and habitats. Thirt-two of these are protected, among which the Nublo Rural Park, the Jungla Doramas (Doramas Jungle) the Barranco Aguaje (Aguaje Ravine), Tamdaba and Pino Santo are of particular interest. The southern part of the island has the best coastline for leisure, and the Maspalomas tourist resort. The sand dunes in Maspalomas are a unique attraction, a stunning backdrop to huge beaches. The sun is not the only attraction here, there are also good restaurants, bars and shopping centres. Palmitos Park is also in this region, giving us a chance to admire its very rich bird life. In the centre of the island nature has formed a series beautiful and imposing mountains. Gran Canaria is a destination that has everything needed to make your holidays unforgettable!

Popularne strefy w Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów63 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od274złPokaż więcej