Hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele w Gran Canaria

Gran CanariaOd  159zł

Polecane hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Concorde
  Od439złZa noc

  Concordestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle tomas miller 85 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 414 opinii podróżnychNa podstawie 414 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Las Palmas. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2002. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Concorde zapewnia całodobową recepcję. Concorde zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Concorde nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Exe Las Canteras
  Od339złZa noc

  Exe Las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle portugal 68 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 395 opinii podróżnychNa podstawie 395 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Exe Las Canteras został całkowicie odnowiony w roku 2005. Exe Las Canteras oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Exe Las Canteras zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Riu Gran Canaria
  Od1.021złZa noc

  Hotel Riu Gran Canariastars

  Meloneras, Gran Canaria , Urbanizacion las meloneras, avda del mediterraneo s/n - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów78 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Meloneras, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 2000. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Riu Gran Canaria. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Faycan
  Od218złZa noc

  Faycanstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle nicolas estevanez 61 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 195 opinii podróżnychNa podstawie 195 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1964. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Faycan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Faycan zapewnia parking dla wygody gości. Temu hotelowi został przyznany certyfikat . Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Parque
  Od305złZa noc

  Hotel Parquestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle muelle las palmas 2 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów70 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 535 opinii podróżnychNa podstawie 535 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Las Palmas. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Hotel Parque posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Hotel Parque. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Hotel Parque mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Heliomar Palmeras
  Od256złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od kwatery. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 1988. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Heliomar Palmeras nie obsługuje całodobowej recepcji. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Marinasol
  Od285złZa noc

  Marinasolstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , C/los pinos, esquina c/geranios 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 261 opinii podróżnychNa podstawie 261 opinii podróżnych

  To urocze mieszkanie VR jest idealne dla rodzin i jest usytuowane w San Agustin. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Mieszkanie VR położone jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 30. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Kondominium zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ponieważ to kondominium posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullMarinasol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Podróżujący będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich klienci. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mur Hotel Neptuno
  Od735złZa noc

  Mur Hotel Neptunostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfereces provisionales 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1507 opinii podróżnychNa podstawie 1507 opinii podróżnych

  Ten przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel znajduje się w sercu Playa del Ingles i ma bezpośredni dostęp do centrum Yumbo oraz jest w odległości 900 metrów od plaży. Hotel oferuje zróżnicowaną kuchnię. Dodatkowe usługi obejmują bezpłatny transfer do plaż del Inglés i Maspalomas. Hotel posiada wszystko co potrzebne do udanego pobytu, samotnie lub w parach. Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego odpoczynku bez dzieci w pierwszej klasy hotelu w Gran Canaria.

  Pokaż więcej
 • Hotel Riu Papayas
  Od819złZa noc

  Hotel Riu Papayasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de gran canaria 22 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 923 opinii podróżnychNa podstawie 923 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2016. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Hotel Riu Papayas oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Riu Papayas posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bluebay Beach Club
  Od255złZa noc

  Bluebay Beach Clubstars

  Bahia Feliz, Gran Canaria , Paseo pablo picasso 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów124 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 879 opinii podróżnychNa podstawie 879 opinii podróżnych

  Hotel położony jest nad morzem, w ekskluzywnej, ustronnej części Bahía Feliz w pobliżu San Augustin. Hotel jest w odległości 15 minut od Maspalomas i Playa del Inglés, oferujących duży wybór barów, sklepów, obiektów rekreacyjnych i restauracji, jak również atrakcyjne życie nocne. Słońce i roślinność sprawiają, że jest to idealne miejsce na pobyt gości. Klimatyzowany hotel składa się z 6 ​​kondygnacji oraz 144 apartamentów, w tym 3 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Goście mogą spróbować pysznych dań w restauracji a la carte - La Hacienda. Młodsi goście polubią plac zabaw i klub dla dzieci. Dostępny jest również parking. Z apartamentów goście mogą oglądać zapierający dech w piersiach widok na morze, delektować się kieliszkiem wina musującego, słuchać ulubionej muzyki i podziwiać wspaniałe zachody słońca.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   165  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  17
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Gran Canaria is one of the largest islands in the Canaries, the archipelago located in the Atlantic Ocean that belongs to Spain. It capital is Las Palmas de Gran Canaria, situated in the north of the island. This island earned the nickname “miniature continent” due to its large diversity of climates and habitats. Thirt-two of these are protected, among which the Nublo Rural Park, the Jungla Doramas (Doramas Jungle) the Barranco Aguaje (Aguaje Ravine), Tamdaba and Pino Santo are of particular interest. The southern part of the island has the best coastline for leisure, and the Maspalomas tourist resort. The sand dunes in Maspalomas are a unique attraction, a stunning backdrop to huge beaches. The sun is not the only attraction here, there are also good restaurants, bars and shopping centres. Palmitos Park is also in this region, giving us a chance to admire its very rich bird life. In the centre of the island nature has formed a series beautiful and imposing mountains. Gran Canaria is a destination that has everything needed to make your holidays unforgettable!

Popularne strefy w Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od286złPokaż więcej