Hotele w Amadores

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel
  Od874złZa noc

  Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotelstars

  Amadores, Gran Canaria , Calle la palma 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6107 opinii podróżnychNa podstawie 6107 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Amadores. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2003. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Villas de Amadores
  Od909złZa noc

  Las Villas de Amadoresstars

  Amadores, Gran Canaria , Avda. de tenerife 32 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Amadores. Struktura, usytuowana w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Apartament został zbudowany w roku 2009. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Wszystkie segmenty w Las Villas de Amadores są dostępne dla wózków inwalidzkich. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tym apartamencie. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Playa Amadores
  Od722złZa noc

  Holiday Club Playa Amadoresstars

  Amadores, Gran Canaria , Avenida ministra anna lindh 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Amadores. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Holiday Club Playa Amadores nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Holiday Club Playa Amadores może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Amadores

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj