Hotele w Gran Canaria Pólnocna

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Bajamar
  Od280złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Las Palmas. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bajamar posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Bajamar. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Bajamar. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Concorde
  Od428złZa noc

  Concordestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle tomas miller 85 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 433 opinii podróżnychNa podstawie 433 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Concorde nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat . Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Concorde. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Faycan
  Od292złZa noc

  Faycanstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle nicolas estevanez 61 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 203 opinii podróżnychNa podstawie 203 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Las Palmas. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Faycan oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Faycan zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Faycan nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta nieruchomość przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Exe Las Canteras
  Od369złZa noc

  Exe Las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle portugal 68 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 412 opinii podróżnychNa podstawie 412 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość leży w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Exe Las Canteras zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Alisios Canteras
  Od335złZa noc

  Alisios Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle colombia 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 174 opinii podróżnychNa podstawie 174 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Las Palmas. W odległości 12. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2003. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Fataga
  Od355złZa noc

  The Fatagastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Nestor de la torre 21 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 302 opinii podróżnychNa podstawie 302 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Las Palmas. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. The Fataga zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od226złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest położony w Las Palmas. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Miami Santa Catalina. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Las Palmas Playa las Canteras
  Od428złZa noc

  NH Las Palmas Playa las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Prudencio morales 41 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 552 opinii podróżnychNa podstawie 552 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 4 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 7 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. NH Las Palmas Playa las Canteras zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. NH Las Palmas Playa las Canteras może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Imperial Playa
  Od609złZa noc

  NH Imperial Playastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Ferreras 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. NH Imperial Playa przeszedł renowację w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. NH Imperial Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RK Luz Playa Suites
  Od400złZa noc

  RK Luz Playa Suitesstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Sagasta 66 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest położony w Las Palmas. Apartament, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 3 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten apartament przeszedł renowację w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w RK Luz Playa Suites. Niektóre z niniejszych usług RK Luz Playa Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Gran Canaria Pólnocna
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Gran Canaria Pólnocna

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj