Hotele w Las Palmas

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Concorde
  Od288złZa noc

  Concordestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle tomas miller 85 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 458 opinii podróżnychNa podstawie 458 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Concorde. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • NH Las Palmas Playa las Canteras
  Od297złZa noc

  NH Las Palmas Playa las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Prudencio morales 41 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 574 opinii podróżnychNa podstawie 574 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Las Palmas. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 4 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 7 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. NH Las Palmas Playa las Canteras zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Suites 1478
  Od529złZa noc

  Suites 1478stars

  Las Palmas, Gran Canaria , Dr.chill 22 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Las Palmas. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 6 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 8 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 11. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Suites 1478 zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RK Apartamentos Oceano
  Od189złZa noc

  RK Apartamentos Oceanostars

  Las Palmas, Gran Canaria , Pedro del castillo westerling 21 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten przytulny kurort jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 350 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lemon & Soul Las Palmas
  Od260złZa noc

  Lemon & Soul Las Palmasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle alfredo l jones 37 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 198 opinii podróżnychNa podstawie 198 opinii podróżnych

  Ten komfortowy kurort jest usytuowany w Las Palmas. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kurortu . Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2011. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Lemon & Soul Las Palmas posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Lemon & Soul Las Palmas może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tinoca
  Od184złZa noc

  Tinocastars

  Las Palmas, Gran Canaria , La naval 10 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Las Palmas. Położony w odległości 30 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został zmodernizowany w roku 2000. Tinoca oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Tinoca zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalina Park
  Od139złZa noc

  Catalina Parkstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 67 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Catalina Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Colon Playa
  Od269złZa noc

  Colon Playastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle alfredo l jones 45 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w Las Palmas. Usytuowana w odległości 5. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Colon Playa został całkowicie odnowiony w roku 2015. Colon Playa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Colon Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel
  Od400złZa noc

  Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Leon y castillo 227 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1109 opinii podróżnychNa podstawie 1109 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Las Palmas. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 2 kilometrów. Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel został zbudowany w roku 1890 i został całkowicie odnowiony w roku 2019. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Brisamar Canteras
  Od218złZa noc

  Brisamar Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Paseo de las canteras 49 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Las Palmas. W odległości 2. 2 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2006. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w Las Palmas
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Las Palmas

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj