Hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marina Elite Resort
  Od269złZa noc

  Marina Elite Resortstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Playa balito, bco de balito - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów47 Opinie

  Ten czarujący hotel, położony w Patalavaca / Arguineguin, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Marina Elite Resort zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Green Beach
  Od192złZa noc

  Green Beachstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida los canarios 23 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 376 opinii podróżnychNa podstawie 376 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest usytuowany w Patalavaca / Arguineguin. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2005. Green Beach zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Green Beach mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bull Dorado Beach & Spa
  Od686złZa noc

  Bull Dorado Beach & Spastars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Av. de los canarios 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Patalavaca / Arguineguin. Położony w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 300 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 60 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2002. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Bull Dorado Beach & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Sol Amadores
  Od395złZa noc

  Holiday Club Sol Amadoresstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida tenerife barranco de amadores mogan 11 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Patalavaca / Arguineguin. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Villa del Mar
  Od171złZa noc

  Villa del Marstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Los guayres 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest usytuowany w Patalavaca / Arguineguin. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Apartament został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj