Hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marina Elite Resort
  Od182złZa noc

  Marina Elite Resortstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Playa balito, bco de balito - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów47 Opinie

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Patalavaca / Arguineguin. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Marina Elite Resort. W Marina Elite Resort znajduje się parking. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Marina Elite Resort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Green Beach
  Od276złZa noc

  Green Beachstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida los canarios 23 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 413 opinii podróżnychNa podstawie 413 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest zlokalizowany w Patalavaca / Arguineguin. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Ten apartament został odrestaurowany w roku 2005. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Green Beach. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tym czarującym apartamencie oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Podróżujący przebywający w tym apartamencie mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Green Beach oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bull Dorado Beach & Spa
  Od757złZa noc

  Bull Dorado Beach & Spastars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Av. de los canarios 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Patalavaca / Arguineguin. Położony w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 300 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 60 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2002. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Bull Dorado Beach & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Sol Amadores
  Od355złZa noc

  Holiday Club Sol Amadoresstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida tenerife barranco de amadores mogan 11 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 86 opinii podróżnychNa podstawie 86 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Patalavaca / Arguineguin. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Villa del Mar
  Od152złZa noc

  Villa del Marstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Los guayres 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest usytuowany w Patalavaca / Arguineguin. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Apartament został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj