Hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marina Elite Resort
  Od335złZa noc

  Marina Elite Resortstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Playa balito, bco de balito - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów47 Opinie

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Patalavaca / Arguineguin. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marina Elite Resort. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Marina Elite Resort nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Sol Amadores
  Od530złZa noc

  Holiday Club Sol Amadoresstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida tenerife barranco de amadores mogan 11 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Patalavaca / Arguineguin. Holiday Club Sol Amadores nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Holiday Club Sol Amadores.

  Pokaż więcej
 • Green Beach
  Od220złZa noc

  Green Beachstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Avenida los canarios 23 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w Patalavaca / Arguineguin. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2005. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Green Beach oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Green Beach. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bull Dorado Beach & Spa
  Od769złZa noc

  Bull Dorado Beach & Spastars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Av. de los canarios 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Patalavaca / Arguineguin. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 300 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 60 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2002. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Bull Dorado Beach & Spa oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Patalavaca - Arguineguin

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj