Hotele w Playa de Mogan

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Cordial Mogan Valle
  Od495złZa noc

  Cordial Mogan Vallestars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Avenida los marrero 4 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2646 opinii podróżnychNa podstawie 2646 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, znajdujący się w Playa de Mogan, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Apartament położony jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została założona w roku 2008. Cordial Mogan Valle jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cordial Mogan Playa
  Od809złZa noc

  Cordial Mogan PlayastarsGreenProgram Icon

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Avda de los marrero 2 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4774 opinii podróżnychNa podstawie 4774 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Playa de Mogan, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Posiadłość, usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2004. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Cordial Mogan Playa oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Cordial Mogan Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Ten hotel posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection
  Od730złZa noc

  Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collectionstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Urbanizacion puerto de mogan s/n - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów10 Opinie

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa de Mogan, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection został całkowicie odnowiony w roku 2013. Odwiedzający mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Curasol
  Od233złZa noc

  Apartamentos Curasolstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Paíño 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Playa de Mogan.

  Pokaż więcej
 • Sol Mogan Suites
  Od354złZa noc

  Sol Mogan Suitesstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Calle antonito el molinero 12 - Mapa
   

  Ten prosty apartament jest usytuowany w Playa de Mogan. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym apartamencie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten apartament nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przebywający w Sol Mogan Suites mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Sol Mogan Suites. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Playa de Mogan

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj