Hotele w Playa de Mogan

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection
  Od732złZa noc

  Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collectionstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Puerto de mogán, darsena exterior del puerto s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1025 opinii podróżnychNa podstawie 1025 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Playa de Mogan. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z apartamentu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od apartamentu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2012. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection. Zwierzęta nie są dozwolone w Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection. Obecny jest parking. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Różnorodna oferta rozrywkowa w Apartamentos Puerto de Mogán THe Home Collection gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cordial Mogan Valle
  Od621złZa noc

  Cordial Mogan Vallestars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Avenida los marrero 4 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2617 opinii podróżnychNa podstawie 2617 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Mogan. Usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Cordial Mogan Valle został skonstruowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Cordial Mogan Valle szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w apartamencie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cordial Mogan Playa
  Od1.037złZa noc

  Cordial Mogan PlayastarsGreenProgram Icon

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Avda de los marrero 2 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4717 opinii podróżnychNa podstawie 4717 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Mogan. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Hotel został zbudowany w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość posiada parking i garaż. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection
  Od1.225złZa noc

  Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collectionstars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Urbanizacion puerto de mogan s/n - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów10 Opinie

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa de Mogan, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection zapewnia parking dla wygody gości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel Puerto de Mogán THe Senses Collection gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roslara
  Od175złZa noc

  Roslarastars

  Playa de Mogan, Gran Canaria , Calle tenerife s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Playa de Mogan. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Roslara został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Roslara. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Roslara może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Playa de Mogan

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj