Hotele w Playa de Taurito

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Mogan Princess & Beach Club
  Od653złZa noc

  Mogan Princess & Beach Clubstars

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Calle albaicín 17 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2116 opinii podróżnychNa podstawie 2116 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Taurito. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został założony w roku 2002. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Mogan Princess & Beach Club posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Mogan Princess & Beach Club nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Mogan Princess & Beach Club oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Mogan Princess & Beach Club gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cala Blanca by Diamond Resorts
  Od180złZa noc

  Cala Blanca by Diamond Resortsstars

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Albaicin, urb costa taurito 12 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten komfortowy apartament, położony w Playa de Taurito, jest optymalny dla rodzin. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 5. 6 kilometrów od portu. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez apartament. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Taurito Princess
  Od692złZa noc

  Taurito Princessstars

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Calle alhambra, urb. de taurito 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3024 opinii podróżnychNa podstawie 3024 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Taurito. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2013. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Taurito Princess. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez ten hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Suite Princess
  Od632złZa noc

  Suite PrincessstarsGreenProgram Icon

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Calle alcazaba 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3739 opinii podróżnychNa podstawie 3739 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Playa de Taurito. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Łóżeczka nie są dostępne w Suite Princess. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat Travelife. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Suite Princess gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Goście mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Paradise Lago Taurito
  Od763złZa noc

  Paradise Lago TauritostarsGreenProgram Icon

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Urbanización taurito s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2486 opinii podróżnychNa podstawie 2486 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Playa de Taurito, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 8 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2003. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Paradise Lago Taurito. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Paradise Lago Taurito. nullParadise Lago Taurito nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Paradise Lago Taurito. Tej nieruchomości został przyznany certyfikat Travelife. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym hotelu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Paradise Lago Taurito. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Niektóre z niniejszych usług Paradise Lago Taurito mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Paradise Costa Taurito & Aqua Park
  Od647złZa noc

  Paradise Costa Taurito & Aqua Parkstars

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Calle alcazaba s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 733 opinii podróżnychNa podstawie 733 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa de Taurito, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 5 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2003. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Paradise Costa Taurito & Aqua Park oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Paradise Valle Taurito & Aqua Park
  Od972złZa noc

  Paradise Valle Taurito & Aqua ParkstarsGreenProgram Icon

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Alhambra, urbanización taurito s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1375 opinii podróżnychNa podstawie 1375 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa de Taurito, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Hotel został zbudowany w roku 2008. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Paradise Valle Taurito & Aqua Park. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Paradise Valle Taurito & Aqua Park oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HV Vista Taurito
  Od210złZa noc

  HV Vista Tauritostars

  Playa de Taurito, Gran Canaria , Albaicin 15 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 55 opinii podróżnychNa podstawie 55 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament znajduje się w Playa de Taurito. Apartament, usytuowany w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od posiadłości. HV Vista Taurito został całkowicie odnowiony w roku 2012. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. HV Vista Taurito zapewnia całodobową recepcję. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. HV Vista Taurito może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Playa de Taurito

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj