Hotele w Playa del Ingles

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Atlantic Sun Beach Gay Men Only
  Od264złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Atlantic Sun Beach Gay Men Only przeszedł renowację w roku 2018. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Atlantic Sun Beach Gay Men Only zapewnia parking dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Atlantic Sun Beach Gay Men Only może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atis Tirma
  Od165złZa noc

  Atis Tirmastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirma 10 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 21 opinii podróżnychNa podstawie 21 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Playa del Ingles. W odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od apartamentu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Atis Tirma. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Atis Tirma. Atis Tirma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Don Miguel
  Od328złZa noc

  Riu Don Miguelstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. de tirajana 30 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1810 opinii podróżnychNa podstawie 1810 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Położony w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Riu Don Miguel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Riu Don Miguel oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Riu Don Miguel dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beverly Park
  Od324złZa noc

  Beverly Parkstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów115 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2080 opinii podróżnychNa podstawie 2080 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w popularnym kurorcie Playa del Inglés na wyspie Gran Canaria, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele barów, restauracji, pubów i klubów nocnych. Hotel posiada basen odkryty, basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową, zaplecze sportowe oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na morze.

  Pokaż więcej
 • Rey Carlos
  Od208złZa noc

  Rey Carlosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirajana, 14 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Rey Carlos przeszedł renowację w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Rey Carlos oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Rey Carlos zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Rey Carlos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Rey Carlos szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od355złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 327 opinii podróżnychNa podstawie 327 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Bungalows Miraflor Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Jardin del Atlantico
  Od184złZa noc

  Jardin del Atlanticostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida san cristobal de la laguna 9 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów117 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1164 opinii podróżnychNa podstawie 1164 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa del Ingles. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2002. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Nie ma czasu na nudę w tym apartamencie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ritual Maspalomas
  Od240złZa noc

  Ritual Maspalomasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfeceres provisionales 33 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 327 opinii podróżnychNa podstawie 327 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Playa del Ingles. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2019. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Ritual Maspalomas oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Arenas
  Od176złZa noc

  Las Arenasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de italia 23 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 202 opinii podróżnychNa podstawie 202 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest usytuowany w Playa del Ingles. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Apartament położony jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2007. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Las Arenas. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Suitehotel Playa del Inglés
  Od456złZa noc

  Suitehotel Playa del Inglésstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Vda gran canaria 3-5 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 326 opinii podróżnychNa podstawie 326 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, znajdujący się w Playa del Ingles, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od apartamentu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych apartamentu. Suitehotel Playa del Inglés oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym apartamencie dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym apartament, uzyskał certyfikat . W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich odwiedzających. Niektóre z niniejszych usług Suitehotel Playa del Inglés mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   61  Hotele w Playa del Ingles
Strona  1  z  7
 

Najpopularniejsze hotele w Playa del Ingles

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj