Hotele w Playa del Ingles

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od540złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Bungalows Miraflor Suites. Bungalows Miraflor Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Suitehotel Playa del Inglés
  Od623złZa noc

  Suitehotel Playa del Inglésstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Vda. italia 21 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 288 opinii podróżnychNa podstawie 288 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Suitehotel Playa del Inglés nie obsługuje całodobowej recepcji. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Niektóre z niniejszych usług Suitehotel Playa del Inglés mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HD Parque Cristobal Gran Canaria
  Od603złZa noc

  HD Parque Cristobal Gran Canariastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle holanda s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2383 opinii podróżnychNa podstawie 2383 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. W odległości 1. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HD Parque Cristobal Gran Canaria. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Ten kurort oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym kurorcie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Palmeras / Bung Riu Palmitos
  Od843złZa noc

  Riu Palmeras / Bung Riu Palmitosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , De estados unidos 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest położony w Playa del Ingles. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Riu Don Miguel
  Od604złZa noc

  Riu Don Miguelstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. de tirajana 30 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1758 opinii podróżnychNa podstawie 1758 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2012. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Riu Don Miguel. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atlantic Sun Beach Gay Men Only
  Od430złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Playa del Ingles. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Atlantic Sun Beach Gay Men Only. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Atlantic Sun Beach Gay Men Only nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Atlantic Sun Beach Gay Men Only oferuje usługę transferu na lotnisko. Atlantic Sun Beach Gay Men Only może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beverly Park
  Od436złZa noc

  Beverly Parkstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów113 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2029 opinii podróżnychNa podstawie 2029 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w popularnym kurorcie Playa del Inglés na wyspie Gran Canaria, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele barów, restauracji, pubów i klubów nocnych. Hotel posiada basen odkryty, basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową, zaplecze sportowe oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na morze.

  Pokaż więcej
 • Seaside Sandy Beach
  Od912złZa noc

  Seaside Sandy BeachstarsGreenProgram Icon

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de menceyes s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1485 opinii podróżnychNa podstawie 1485 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 9 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2005. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Seaside Sandy Beach oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Seaside Sandy Beach oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Seaside Sandy Beach stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Seaside Sandy Beach. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club
  Od524złZa noc

  AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Clubstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirajana (entrada por c/timple) 32 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2076 opinii podróżnychNa podstawie 2076 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa del Ingles, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2012. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rey Carlos
  Od367złZa noc

  Rey Carlosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirajana, 14 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Playa del Ingles, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2009. Rey Carlos jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, Rey Carlos oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   52  Hotele w Playa del Ingles
Strona  1  z  6
 

Najpopularniejsze hotele w Playa del Ingles

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj