Hotele w Playa del Ingles

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od576złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 324 opinii podróżnychNa podstawie 324 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Bungalows Miraflor Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Suitehotel Playa del Inglés
  Od692złZa noc

  Suitehotel Playa del Inglésstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Vda. italia 21 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 297 opinii podróżnychNa podstawie 297 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Suitehotel Playa del Inglés nie obsługuje całodobowej recepcji. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Niektóre z niniejszych usług Suitehotel Playa del Inglés mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HD Parque Cristobal Gran Canaria
  Od632złZa noc

  HD Parque Cristobal Gran Canariastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle holanda s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2422 opinii podróżnychNa podstawie 2422 opinii podróżnych

  Ten czarujący kurort , znajdujący się w Playa del Ingles, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od posiadłości. HD Parque Cristobal Gran Canaria przeszedł renowację w roku 2006. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Obecny jest parking. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. kurort zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. HD Parque Cristobal Gran Canaria może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Palmeras / Bung Riu Palmitos
  Od865złZa noc

  Riu Palmeras / Bung Riu Palmitosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , De estados unidos 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą cieszyć się dostępem do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Atlantic Sun Beach Gay Men Only
  Od308złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 129 opinii podróżnychNa podstawie 129 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Atlantic Sun Beach Gay Men Only przeszedł renowację w roku 2018. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Atlantic Sun Beach Gay Men Only zapewnia parking dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Atlantic Sun Beach Gay Men Only może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beverly Park
  Od428złZa noc

  Beverly Parkstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów113 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2049 opinii podróżnychNa podstawie 2049 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w popularnym kurorcie Playa del Inglés na wyspie Gran Canaria, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele barów, restauracji, pubów i klubów nocnych. Hotel posiada basen odkryty, basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową, zaplecze sportowe oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na morze.

  Pokaż więcej
 • Seaside Sandy Beach
  Od862złZa noc

  Seaside Sandy BeachstarsGreenProgram Icon

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de menceyes s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1498 opinii podróżnychNa podstawie 1498 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 9 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Seaside Sandy Beach przeszedł renowację w roku 2005. Seaside Sandy Beach zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullNie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Seaside Sandy Beach. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club
  Od468złZa noc

  AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Clubstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirajana (entrada por c/timple) 32 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2116 opinii podróżnychNa podstawie 2116 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa del Ingles. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2012. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rey Carlos
  Od354złZa noc

  Rey Carlosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirajana, 14 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Playa del Ingles. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Rey Carlos przeszedł renowację w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Green Field
  Od421złZa noc

  Aparthotel Green Fieldstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tenerife 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1315 opinii podróżnychNa podstawie 1315 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 2 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Aparthotel Green Field. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Playa del Ingles
Strona  1  z  6
 

Najpopularniejsze hotele w Playa del Ingles

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj