Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Heliomar Palmeras
  Od152złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament znajduje się w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Heliomar Palmeras oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od239złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto Rico. Posiadłość, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2003. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Servatur Terrazamar Sunsuite nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Bahia Blanca
  Od368złZa noc

  Bahia Blancastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle la palma 1 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 496 opinii podróżnychNa podstawie 496 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Puerto Rico. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Bahia Blanca oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Marina Suites Puerto Rico
  Od369złZa noc

  Marina Suites Puerto Ricostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan diaz rodriguez 10 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3914 opinii podróżnychNa podstawie 3914 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Puerto Rico, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2004. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Marina Suites Puerto Rico nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Marina Suites Puerto Rico. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Servatur Casablanca Suites & Spa
  Od366złZa noc

  Servatur Casablanca Suites & Spastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. gran canaria 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 806 opinii podróżnychNa podstawie 806 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Hotel, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od hotelu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2006. Servatur Casablanca Suites & Spa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Servatur Casablanca Suites & Spa. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Colina Mar
  Od240złZa noc

  Colina Marstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle timanfaya 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1494 opinii podróżnychNa podstawie 1494 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Rico. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 3 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od struktury. Colina Mar przeszedł renowację w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Colina Mar oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym apartamencie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym apartamencie, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Puerto Azul
  Od510złZa noc

  Puerto Azulstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 13 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2398 opinii podróżnychNa podstawie 2398 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 1. 6 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2001. Puerto Azul oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Puerto Azul oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Puerto Azul. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Montebello
  Od209złZa noc

  Montebellostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 5 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Puerto Rico. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 7 kilometrów. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2005. Apartament zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Montebello oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Montebello nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Puerto Calma
  Od266złZa noc

  Holiday Club Puerto Calmastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Joaquin blanco torrent 2 puerto rico puerto rico na - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Holiday Club Puerto Calma zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Holiday Club Puerto Calma. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług Holiday Club Puerto Calma mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Portonovo
  Od278złZa noc

  Portonovostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan díaz rodríguez 29 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Puerto Rico. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Apartament położony jest w odległości 50 metrów od portu. Portonovo przeszedł renowację w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten apartament oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   26  Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj