Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Heliomar Palmeras
  Od358złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament znajduje się w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Heliomar Palmeras oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od248złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto Rico. Posiadłość, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2003. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Servatur Terrazamar Sunsuite nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Holiday Club Puerto Calma
  Od391złZa noc

  Holiday Club Puerto Calmastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Joaquin blanco torrent 2 puerto rico puerto rico na - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 208 opinii podróżnychNa podstawie 208 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, położony w Puerto Rico, jest optymalny dla rodzin. Ten hotel apartamentowy przeszedł renowację w roku 2012. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Holiday Club Puerto Calma nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu apartamentowym, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Suites Puerto Rico
  Od829złZa noc

  Marina Suites Puerto Ricostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan diaz rodriguez 10 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3818 opinii podróżnychNa podstawie 3818 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Rico. Hotel, usytuowany w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 17. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Marina Suites Puerto Rico. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Marina Suites Puerto Rico dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Colina Mar
  Od290złZa noc

  Colina Marstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle timanfaya 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1463 opinii podróżnychNa podstawie 1463 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Rico. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 3 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od struktury. Colina Mar przeszedł renowację w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Colina Mar oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym apartamencie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym apartamencie, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bahia Blanca
  Od424złZa noc

  Bahia Blancastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle la palma 1 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 479 opinii podróżnychNa podstawie 479 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Puerto Rico. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Bahia Blanca oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Puerto Azul
  Od461złZa noc

  Puerto Azulstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 13 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2305 opinii podróżnychNa podstawie 2305 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 1. 6 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2001. Puerto Azul oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Puerto Azul oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Puerto Azul. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Bayview
  Od763złZa noc

  Marina Bayviewstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. de guayadeque 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1617 opinii podróżnychNa podstawie 1617 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, znajdujący się w Puerto Rico, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Struktura, usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od portu. Marina Bayview został całkowicie odnowiony w roku 2012. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Marina Bayview oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Marina Bayview znajduje się parking. Marina Bayview oferuje usługę transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Maracaibo
  Od735złZa noc

  Maracaibostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de mogan 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 525 opinii podróżnychNa podstawie 525 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, położony w Puerto Rico, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym apartamencie. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Montebello
  Od280złZa noc

  Montebellostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 5 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 307 opinii podróżnychNa podstawie 307 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Puerto Rico. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 7 kilometrów. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2005. Apartament zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Montebello oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Montebello nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj