Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Heliomar Palmeras
  Od275złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten prosty apartament jest usytuowany w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2001. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Heliomar Palmeras. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Heliomar Palmeras nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od522złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Kwatera, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Hotel został zbudowany w roku 2003. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Servatur Terrazamar Sunsuite oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Marina Suites Puerto Rico
  Od831złZa noc

  Marina Suites Puerto Ricostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan diaz rodriguez 10 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3792 opinii podróżnychNa podstawie 3792 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 17. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2004. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Marina Suites Puerto Rico może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Portonovo
  Od462złZa noc

  Portonovostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle juan díaz rodríguez 29 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten czarujący apartament mieści się w Puerto Rico. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Apartament położony jest w odległości 50 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten apartament został w pełni odnowiony w roku 2015. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Puerto Azul
  Od565złZa noc

  Puerto Azulstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 13 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2276 opinii podróżnychNa podstawie 2276 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odrestaurowany w roku 2001. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Puerto Azul oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel apartamentowy nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Puerto Azul może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casablanca
  Od531złZa noc

  Casablancastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. gran canaria 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 743 opinii podróżnychNa podstawie 743 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Hotel, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Casablanca jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Casablanca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Casablanca. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Solana
  Od150złZa noc

  Solanastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de los cardones 2 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 161 opinii podróżnychNa podstawie 161 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament znajduje się w Puerto Rico. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Apartament leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Apartament położony jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ten apartament przeszedł renowację w roku 2003. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Maracaibo
  Od657złZa noc

  Maracaibostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de mogan 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2008. Maracaibo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Maracaibo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tym apartamencie dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Bayview
  Od704złZa noc

  Marina Bayviewstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. de guayadeque 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1608 opinii podróżnychNa podstawie 1608 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, znajdujący się w Puerto Rico, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 600 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 400 metrów od portu. Marina Bayview został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Marina Bayview oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Marina Bayview znajduje się parking. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bahia Blanca
  Od535złZa noc

  Bahia Blancastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle la palma 1 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 466 opinii podróżnychNa podstawie 466 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Puerto Rico. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Bahia Blanca oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w Puerto Rico, Gran Canaria
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto Rico, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj