Hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marinasol
  Od219złZa noc

  Marinasolstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , C/los pinos, esquina c/geranios 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 271 opinii podróżnychNa podstawie 271 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest usytuowany w San Agustin. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Apartament położony jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 30. 0 kilometrów od portu. Marinasol został skonstruowany w roku 2004. Marinasol zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten apartament oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Marinasol posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Marinasol. Marinasol zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Marinasol. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel
  Od349złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów31 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. W odległości 6. 1 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 5 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • San Agustin Beach Club
  Od473złZa noc

  San Agustin Beach Clubstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Plaza de los cocoteros 2 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 365 opinii podróżnychNa podstawie 365 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w San Agustin. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2003. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. San Agustin Beach Club oferuje usługę transferu na lotnisko. San Agustin Beach Club szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melia Tamarindos
  Od499złZa noc

  Melia Tamarindosstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Retamas 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów33 Opinie

  Ten luksusowy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 3 kilometrów. Ten kurort został całkowicie odnowiony w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Melia Tamarindos posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Melia Tamarindos, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym kurorcie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Melia Tamarindos. Kurort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Corallium Beach by Lopesan Hotels
  Od492złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 809 opinii podróżnychNa podstawie 809 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2013. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Corallium Beach by Lopesan Hotels. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Corallium Beach by Lopesan Hotels, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Corallium Beach by Lopesan Hotels. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bull Costa Canaria & Spa
  Od667złZa noc

  Bull Costa Canaria & Spastars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las retamas 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 840 opinii podróżnychNa podstawie 840 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w San Agustin. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2008. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Side Shore
  Od179złZa noc

  Side Shorestars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Plaza de los hibiscus 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 21 opinii podróżnychNa podstawie 21 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest położony w San Agustin. Ten apartament został odrestaurowany w roku 2002. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Dunas Don Gregory
  Od659złZa noc

  Dunas Don Gregorystars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las dalias, 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 527 opinii podróżnychNa podstawie 527 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w San Agustin. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2010. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od220złPokaż więcej