Hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marinasol
  Od409złZa noc

  Marinasolstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , C/los pinos, esquina c/geranios 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest położony w San Agustin. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 30. 0 kilometrów od portu. Marinasol został skonstruowany w roku 2004. Marinasol oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Marinasol zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel
  Od607złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów31 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w San Agustin. W odległości 6. 1 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 5 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel. Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • IFA Interclub Atlantic
  Od485złZa noc

  IFA Interclub Atlanticstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle los jazmines 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3568 opinii podróżnychNa podstawie 3568 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w San Agustin, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. IFA Interclub Atlantic przeszedł renowację w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. IFA Interclub Atlantic zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w IFA Interclub Atlantic gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w IFA Interclub Atlantic. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bull Costa Canaria & Spa
  Od1.053złZa noc

  Bull Costa Canaria & Spastars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las retamas 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 782 opinii podróżnychNa podstawie 782 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w San Agustin, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2008. Bull Costa Canaria & Spa oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • San Agustin Beach Club
  Od755złZa noc

  San Agustin Beach Clubstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Plaza de los cocoteros 2 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 350 opinii podróżnychNa podstawie 350 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w San Agustin. Struktura, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Ten hotel został założony w roku 2003. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Oferując wiele opcji restauracyjnych, San Agustin Beach Club zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Melia Tamarindos
  Od723złZa noc

  Melia Tamarindosstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Retamas 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów33 Opinie

  Ten luksusowy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 3 kilometrów. Ten kurort został całkowicie odnowiony w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Melia Tamarindos posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Melia Tamarindos, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym kurorcie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Melia Tamarindos. Kurort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Corallium Beach by Lopesan Hotels
  Od617złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 757 opinii podróżnychNa podstawie 757 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w San Agustin, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 6. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. nullCorallium Beach by Lopesan Hotels nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Corallium Beach by Lopesan Hotels oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Corallium Beach by Lopesan Hotels może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od409złPokaż więcej