Hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel
  Od556złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów31 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. W odległości 6. 1 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 5 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Gloria Palace San Agustin Thalasso & Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Marinasol
  Od303złZa noc

  Marinasolstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , C/los pinos, esquina c/geranios 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 271 opinii podróżnychNa podstawie 271 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest usytuowany w San Agustin. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Apartament położony jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 30. 0 kilometrów od portu. Marinasol został skonstruowany w roku 2004. Marinasol zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten apartament oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Marinasol posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Marinasol. Marinasol zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Marinasol. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bull Costa Canaria & Spa
  Od750złZa noc

  Bull Costa Canaria & Spastars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las retamas 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 857 opinii podróżnychNa podstawie 857 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w San Agustin, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Bull Costa Canaria & Spa został całkowicie odnowiony w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Bull Costa Canaria & Spa dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • San Agustin Beach Club
  Od876złZa noc

  San Agustin Beach Clubstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Plaza de los cocoteros 2 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 367 opinii podróżnychNa podstawie 367 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w San Agustin. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście przebywający w San Agustin Beach Club mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług San Agustin Beach Club mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels
  Od847złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3744 opinii podróżnychNa podstawie 3744 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości . W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels. Goście docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullAbora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Gavias
  Od248złZa noc

  Las Gaviasstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle las dalias 8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w San Agustin. Apartament, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2011. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • La Galea
  Od229złZa noc

  La Galeastars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las margaritas 33 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest położony w San Agustin. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest usytuowana w odległości 7. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 1 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. La Galea przeszedł renowację w roku 2010. La Galea nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Corallium Beach by Lopesan Hotels
  Od1.196złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 825 opinii podróżnychNa podstawie 825 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2013. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Corallium Beach by Lopesan Hotels. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Corallium Beach by Lopesan Hotels, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Corallium Beach by Lopesan Hotels. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Corinto II
  Od382złZa noc

  Bungalows Corinto IIstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle hamburgo 2 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  Ten przytulny kurort jest zlokalizowany w San Agustin. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Ten kurort został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Melia Tamarindos
  Od783złZa noc

  Melia Tamarindosstars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Retamas 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów33 Opinie

  Ten luksusowy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 3 kilometrów. Ten kurort został całkowicie odnowiony w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Melia Tamarindos posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Melia Tamarindos, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym kurorcie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Melia Tamarindos. Kurort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów63 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od304złPokaż więcej