Hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Corallium Beach by Lopesan Hotels
  Od721złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 825 opinii podróżnychNa podstawie 825 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w San Agustin, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położony w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Corallium Beach by Lopesan Hotels zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Corallium Beach by Lopesan Hotels. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Corallium Beach by Lopesan Hotels. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bull Costa Canaria & Spa
  Od622złZa noc

  Bull Costa Canaria & Spastars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las retamas 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 857 opinii podróżnychNa podstawie 857 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w San Agustin, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Bull Costa Canaria & Spa został całkowicie odnowiony w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Bull Costa Canaria & Spa dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Side Shore
  Od290złZa noc

  Side Shorestars

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Plaza de los hibiscus 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 21 opinii podróżnychNa podstawie 21 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w San Agustin. Side Shore przeszedł renowację w roku 2002. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Side Shore oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels
  Od495złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3744 opinii podróżnychNa podstawie 3744 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w San Agustin, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2019. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullNie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels. Niektóre z niniejszych usług Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Dunas Don Gregory
  Od484złZa noc

  Dunas Don GregorystarsGreenProgram Icon

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Las dalias, 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 590 opinii podróżnychNa podstawie 590 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w San Agustin. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2010. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melia Tamarindos
  Od723złZa noc

  Melia TamarindosstarsGreenProgram Icon

  San Agustin, Gran Canaria, Gran Canaria , Retamas 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów33 Opinie

  Ten luksusowy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Agustin. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 3 kilometrów. Ten kurort został całkowicie odnowiony w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Melia Tamarindos posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Melia Tamarindos, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym kurorcie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Melia Tamarindos. Kurort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w San Agustin, Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj