Hotele w Tafira Alta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel Escuela Santa Brígida
  Od281złZa noc

  Hotel Escuela Santa Brígidastars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Calle real de coello 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santa Brigida. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2014. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Hotel Escuela Santa Brígida oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Hotel Escuela Santa Brígida może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RK El Cabo Cottage
  Od278złZa noc

  RK El Cabo Cottagestars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Cuesta de la grama 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Santa Brigida. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 750 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w RK El Cabo Cottage. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bandama Golf Hotel
  Od254złZa noc

  Bandama Golf Hotelstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Lugar campo de golf 14 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Santa Brigida. W odległości 700 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel wiejski został ostatnio odnowiony w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Bandama Golf Hotel. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Bandama Golf Hotel. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotel wiejski, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Tafira Alta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj