Hotele w Tafira Alta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • RK El Cabo Cottage
  Od257złZa noc

  RK El Cabo Cottagestars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Cuesta de la grama 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Santa Brigida. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 750 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w RK El Cabo Cottage. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Escuela Santa Brígida
  Od320złZa noc

  Hotel Escuela Santa Brígidastars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Calle real de coello 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 200 opinii podróżnychNa podstawie 200 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santa Brigida. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Hotel Escuela Santa Brígida zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Hotel Escuela Santa Brígida oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Rural Maipez The Senses Collection
  Od416złZa noc

  Hotel Rural Maipez The Senses Collectionstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Carretera de la calzada 104 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Brigida. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Rural Maipez The Senses Collection został zbudowany w roku 2004. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Rural Maipez The Senses Collection posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług Hotel Rural Maipez The Senses Collection mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bandama Golf Hotel
  Od535złZa noc

  Bandama Golf Hotelstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Lugar campo de golf 14 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 85 opinii podróżnychNa podstawie 85 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Santa Brigida. W odległości 700 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel wiejski został ostatnio odnowiony w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Bandama Golf Hotel. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Bandama Golf Hotel. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotel wiejski, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Tafira Alta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj