Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Apartamenty i aparthotele w Gran CanariaOd  144zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Heliomar Palmeras
  Od143złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament znajduje się w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Heliomar Palmeras oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od424złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 333 opinii podróżnychNa podstawie 333 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Bungalows Miraflor Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od213złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Miami Santa Catalina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bajamar
  Od205złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rondo
  Od335złZa noc

  Rondostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tirajana 38 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 384 opinii podróżnychNa podstawie 384 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalina Park
  Od208złZa noc

  Catalina Parkstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 67 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Catalina Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Atis Tirma
  Od156złZa noc

  Atis Tirmastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirma 10 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 21 opinii podróżnychNa podstawie 21 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Playa del Ingles. W odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od apartamentu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Atis Tirma. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Atis Tirma. Atis Tirma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Vista Oasis
  Od415złZa noc

  Bungalows Vista Oasisstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Calle einstein 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1295 opinii podróżnychNa podstawie 1295 opinii podróżnych

  Ten kompleks apartamentów położony jest między Puerto Rico i kurortem Playa del Inglés, w centrum Sonnenland. W okolicy goście znajdą wiele sklepów i punktów rozrywki. Spod hotelu można szybko dojechać komunikacją miejską do wspaniałej plaży Maspalomas. Kompleks zapewnia dostęp do małego supermarketu, baru, restauracji, parkingu i placu zabaw dla dzieci.

  Pokaż więcej
 • Cordial Green Golf (Bungalows)
  Od219złZa noc

  Cordial Green Golf (Bungalows)stars

  Maspalomas, Gran Canaria , Avenida touroperador tjaereborg 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów15 Opinie

  Ten przytulny apartament, położony w Maspalomas, jest optymalny dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 300 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2006. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Cordial Green Golf (Bungalows). Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Cordial Green Golf (Bungalows) gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Olympia
  Od160złZa noc

  Apartamentos Olympiastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 31 - Mapa
   

  Ten skromny hotel apartamentowy znajduje się w Playa del Ingles. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 1. 5 kilometrów. W odległości 8. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel apartamentowy został w pełni odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Apartamentos Olympia nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   61  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  7
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj