Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Apartamenty i aparthotele w Gran CanariaOd  134zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Las Gondolas
  Od446złZa noc

  Las Gondolasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfereces provisionales 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów24 Opinie

  Ten skromny apartament jest położony w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 450 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od apartamentu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 31. 5 kilometrów. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, Las Gondolas oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Las Gondolas nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Rondo
  Od297złZa noc

  Rondostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tirajana 38 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 384 opinii podróżnychNa podstawie 384 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tamaragua
  Od365złZa noc

  Tamaraguastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Menceyes 3 3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w Playa del Ingles. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1. 6 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Struktura położona jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Jest to nieruchomość ekologiczna. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Catalina Park
  Od137złZa noc

  Catalina Parkstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 67 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Catalina Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Maspalomas Lago
  Od203złZa noc

  Maspalomas Lagostars

  Maspalomas, Gran Canaria , Avda touroperador kuoni, 25 25 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten skromny kurort , znajdujący się w Maspalomas, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 1. 6 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 5 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ten kurort został w pełni odrestaurowany w roku 2018. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych kurorcie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Maspalomas Lago. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tinoca
  Od217złZa noc

  Tinocastars

  Las Palmas, Gran Canaria , La naval 10 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Las Palmas. Położony w odległości 30 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został zmodernizowany w roku 2000. Tinoca oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Tinoca zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Colon Playa
  Od265złZa noc

  Colon Playastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle alfredo l jones 45 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w Las Palmas. Usytuowana w odległości 5. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Colon Playa został całkowicie odnowiony w roku 2015. Colon Playa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Colon Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Strelitzias
  Od439złZa noc

  Apartamentos Strelitziasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de italia 25 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Playa del Ingles. Apartament położony jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Apartamentos Strelitzias przeszedł renowację w roku 2015. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Apartamentos Strelitzias nie oferuje całodobowej recepcji. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bajamar
  Od204złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Jacarandas
  Od240złZa noc

  Apartamentos Jacarandasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirma 8 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament znajduje się w Playa del Ingles. W odległości 3. 2 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Apartamentos Jacarandas został całkowicie odrestaurowany w roku 2002. Apartamentos Jacarandas oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   52  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  6
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj