Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Apartamenty i aparthotele w Gran CanariaOd  140zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Cordial Green Golf (Bungalows)
  Od302złZa noc

  Cordial Green Golf (Bungalows)stars

  Maspalomas, Gran Canaria , Avenida touroperador tjaereborg 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów15 Opinie

  Ten przytulny apartament, położony w Maspalomas, jest optymalny dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 300 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2006. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Cordial Green Golf (Bungalows). Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Cordial Green Golf (Bungalows) gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Heliomar Palmeras
  Od277złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten przytulny apartament znajduje się w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Heliomar Palmeras oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Catalina Park
  Od175złZa noc

  Catalina Parkstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 67 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Las Palmas. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Podróżujący mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Catalina Park nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od235złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto Rico. Posiadłość, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2003. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Servatur Terrazamar Sunsuite nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Atis Tirma
  Od164złZa noc

  Atis Tirmastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirma 10 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 20 opinii podróżnychNa podstawie 20 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Playa del Ingles. W odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od apartamentu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Atis Tirma. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Atis Tirma. Atis Tirma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od210złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Miami Santa Catalina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Dolores
  Od290złZa noc

  Apartamentos Doloresstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de bonn 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten przytulny apartament, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa del Ingles. Apartament, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 150 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Apartament położony jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Apartamentos Dolores nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten apartament nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od537złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 324 opinii podróżnychNa podstawie 324 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Bungalows Miraflor Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • RK Luz Playa Suites
  Od246złZa noc

  RK Luz Playa Suitesstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Sagasta 66 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 147 opinii podróżnychNa podstawie 147 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Las Palmas. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 3 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2015. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. RK Luz Playa Suites nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Olympia
  Od204złZa noc

  Apartamentos Olympiastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 31 - Mapa
   

  Ten skromny hotel apartamentowy znajduje się w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od kwatery. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Apartamentos Olympia został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   46  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  5
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj