Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Apartamenty i aparthotele w Gran CanariaOd  151zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Bajamar
  Od280złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Las Palmas. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bajamar posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Bajamar. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Bajamar. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Heliomar Palmeras
  Od276złZa noc

  Heliomar Palmerasstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 10 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten prosty apartament jest usytuowany w Puerto Rico. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2001. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Heliomar Palmeras. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Heliomar Palmeras nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Capri
  Od232złZa noc

  Capristars

  Maspalomas, Gran Canaria , Calle tauro 2 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 377 opinii podróżnychNa podstawie 377 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w Maspalomas. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1988. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Capri mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od226złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest położony w Las Palmas. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Miami Santa Catalina. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od523złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Kwatera, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Hotel został zbudowany w roku 2003. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Servatur Terrazamar Sunsuite oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Cordial Green Golf (Bungalows)
  Od460złZa noc

  Cordial Green Golf (Bungalows)stars

  Maspalomas, Gran Canaria , Avenida touroperador tjaereborg 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów15 Opinie

  Ten przytulny apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Maspalomas. Apartament, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 300 metrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Cordial Green Golf (Bungalows) został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Cordial Green Golf (Bungalows) zapewnia całodobową recepcję. Cordial Green Golf (Bungalows) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ten apartament szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Cordial Green Golf (Bungalows) gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RK Luz Playa Suites
  Od400złZa noc

  RK Luz Playa Suitesstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Sagasta 66 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest położony w Las Palmas. Apartament, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 3 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten apartament przeszedł renowację w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w RK Luz Playa Suites. Niektóre z niniejszych usług RK Luz Playa Suites mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bungalows Miraflor Suites
  Od541złZa noc

  Bungalows Miraflor Suitesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Bungalows Miraflor Suites. Bungalows Miraflor Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Turbo Club
  Od583złZa noc

  Turbo Clubstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Libra- maspalomas 2 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1448 opinii podróżnychNa podstawie 1448 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Maspalomas. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 5 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Puerto Azul
  Od566złZa noc

  Puerto Azulstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 13 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2276 opinii podróżnychNa podstawie 2276 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odrestaurowany w roku 2001. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Puerto Azul oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel apartamentowy nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Puerto Azul może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj