Hotele 3-gwiazdkowe w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Gran Canaria

Hotele 3-gwiazdkowe w Gran CanariaOd  134zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Gran Canaria

Sortuj według
 • AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club
  Od257złZa noc

  AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Clubstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirajana (entrada por c/timple) 32 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2237 opinii podróżnychNa podstawie 2237 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa del Ingles. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2012. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Riviera Vista
  Od236złZa noc

  Hotel Riviera Vistastars

  Playa del Cura, Gran Canaria , C/ paiño 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 317 opinii podróżnychNa podstawie 317 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Playa del Cura. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Ten hotel został założony w roku 2014. Hotel Riviera Vista zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Hotel Riviera Vista oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NH Las Palmas Playa las Canteras
  Od293złZa noc

  NH Las Palmas Playa las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Prudencio morales 41 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 574 opinii podróżnychNa podstawie 574 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Las Palmas. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 4 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 7 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. NH Las Palmas Playa las Canteras zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lemon & Soul Las Palmas
  Od257złZa noc

  Lemon & Soul Las Palmasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle alfredo l jones 37 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 198 opinii podróżnychNa podstawie 198 opinii podróżnych

  Ten komfortowy kurort jest usytuowany w Las Palmas. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kurortu . Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2011. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Lemon & Soul Las Palmas posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. Lemon & Soul Las Palmas może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cordial Biarritz
  Od282złZa noc

  Cordial Biarritzstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av de bonn 18 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 340 opinii podróżnychNa podstawie 340 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Apartament, usytuowany w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 7 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2006. Cordial Biarritz oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Cordial Biarritz zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Servatur Terrazamar Sunsuite
  Od256złZa noc

  Servatur Terrazamar Sunsuitestars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida las palmeras 5-8 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Rico. Hotel, usytuowany w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 22. 7 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od posiadłości. Servatur Terrazamar Sunsuite został zbudowany w roku 2003. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Servatur Terrazamar Sunsuite nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Servatur Terrazamar Sunsuite znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • HD Parque Cristobal Gran Canaria
  Od506złZa noc

  HD Parque Cristobal Gran Canariastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle holanda s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2539 opinii podróżnychNa podstawie 2539 opinii podróżnych

  Ten czarujący kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. W odległości 1. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kurortu . Ten kurort został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HD Parque Cristobal Gran Canaria. HD Parque Cristobal Gran Canaria zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten kurort nie zezwala na obecność zwierząt. W HD Parque Cristobal Gran Canaria znajduje się parking. Ten kurort oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym kurorcie. Niektóre z niniejszych usług HD Parque Cristobal Gran Canaria mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ritual Maspalomas
  Od292złZa noc

  Ritual Maspalomasstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfeceres provisionales 33 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 327 opinii podróżnychNa podstawie 327 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Playa del Ingles. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2019. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ritual Maspalomas. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Beverly Park
  Od425złZa noc

  Beverly Parkstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów117 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2103 opinii podróżnychNa podstawie 2103 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w popularnym kurorcie Playa del Inglés na wyspie Gran Canaria, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele barów, restauracji, pubów i klubów nocnych. Hotel posiada basen odkryty, basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową, zaplecze sportowe oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na morze.

  Pokaż więcej
 • Atlantic Sun Beach Gay Men Only
  Od328złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Atlantic Sun Beach Gay Men Only przeszedł renowację w roku 2018. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Atlantic Sun Beach Gay Men Only. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Atlantic Sun Beach Gay Men Only zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   34  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj