Hotele "All inclusive” w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele "All inclusive” w Gran Canaria

Hotele "All inclusive” w Gran CanariaOd  151zł

Polecane Hotele "All inclusive” w Gran Canaria

Sortuj według
 • Maspalomas Princess
  Od675złZa noc

  Maspalomas Princessstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Avda. tour operador tui, playa del inglés s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Maspalomas. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 700 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 175 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2004. Maspalomas Princess oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. W Maspalomas Princess znajduje się parking. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • HD Parque Cristobal Gran Canaria
  Od603złZa noc

  HD Parque Cristobal Gran Canariastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle holanda s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2383 opinii podróżnychNa podstawie 2383 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. W odległości 1. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HD Parque Cristobal Gran Canaria. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Ten kurort oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym kurorcie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beverly Park
  Od436złZa noc

  Beverly Parkstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle hamburgo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów113 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2029 opinii podróżnychNa podstawie 2029 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w popularnym kurorcie Playa del Inglés na wyspie Gran Canaria, w odległości zaledwie 100 m od plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele barów, restauracji, pubów i klubów nocnych. Hotel posiada basen odkryty, basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową, zaplecze sportowe oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na morze.

  Pokaż więcej
 • Puerto Azul
  Od565złZa noc

  Puerto Azulstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de la cornisa 13 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2276 opinii podróżnychNa podstawie 2276 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odrestaurowany w roku 2001. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Puerto Azul oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel apartamentowy nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Puerto Azul może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Seaside Sandy Beach
  Od912złZa noc

  Seaside Sandy BeachstarsGreenProgram Icon

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de menceyes s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1485 opinii podróżnychNa podstawie 1485 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 9 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2005. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Seaside Sandy Beach oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Seaside Sandy Beach oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Seaside Sandy Beach stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Seaside Sandy Beach. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Green Field
  Od417złZa noc

  Aparthotel Green Fieldstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tenerife 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1301 opinii podróżnychNa podstawie 1301 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 2 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Aparthotel Green Field. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Marina Elite Resort
  Od335złZa noc

  Marina Elite Resortstars

  Patalavaca - Arguineguin, Gran Canaria , Playa balito, bco de balito - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów47 Opinie

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Patalavaca / Arguineguin. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marina Elite Resort. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Marina Elite Resort nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • IFA Buenaventura
  Od466złZa noc

  IFA Buenaventurastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , plaza de ansite-gánigo, 6 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów58 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3883 opinii podróżnychNa podstawie 3883 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa del Ingles, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 2 kilometrów. IFA Buenaventura został całkowicie odrestaurowany w roku 2002. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w IFA Buenaventura. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z niniejszych usług IFA Buenaventura mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mur Hotel Neptuno
  Od663złZa noc

  Mur Hotel Neptunostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfereces provisionales 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1562 opinii podróżnychNa podstawie 1562 opinii podróżnych

  Ten przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel znajduje się w sercu Playa del Ingles i ma bezpośredni dostęp do centrum Yumbo oraz jest w odległości 900 metrów od plaży. Hotel oferuje zróżnicowaną kuchnię. Dodatkowe usługi obejmują bezpłatny transfer do plaż del Inglés i Maspalomas. Hotel posiada wszystko co potrzebne do udanego pobytu, samotnie lub w parach. Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego odpoczynku bez dzieci w pierwszej klasy hotelu w Gran Canaria.

  Pokaż więcej
 • Abora Catarina by Lopesan
  Od825złZa noc

  Abora Catarina by Lopesanstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tirajana 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 598 opinii podróżnychNa podstawie 598 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. Usytuowany w odległości 900 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2003. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Abora Catarina by Lopesan zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullZwierzęta nie są dozwolone w Abora Catarina by Lopesan. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Abora Catarina by Lopesan. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   17  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj