Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran CanariaOd  140zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Sortuj według
 • Cantur City Hotel
  Od429złZa noc

  Cantur City Hotelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle sagasta 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów62 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Las Palmas. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury.

  Pokaż więcej
 • Seaside Palm Beach
  Od1.574złZa noc

  Seaside Palm Beachstars

  Maspalomas, Gran Canaria , avda. del oasis s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1338 opinii podróżnychNa podstawie 1338 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, znajdujący się w Maspalomas, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 2 kilometrów. Seaside Palm Beach przeszedł renowację w roku 2002. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Seaside Palm Beach zapewnia całodobową recepcję. Seaside Palm Beach zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Seaside Palm Beach. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Salobre Hotel Resort & Serenity
  Od1.098złZa noc

  Salobre Hotel Resort & Serenitystars

  Salobre Golf, Gran Canaria , Urbanizacion salobre golf, calle swing s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów77 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3469 opinii podróżnychNa podstawie 3469 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Salobre Golf. Położona w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 2 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od hotelu. Hotel został zbudowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Salobre Hotel Resort & Serenity. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Salobre Hotel Resort & Serenity. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Salobre Hotel Resort & Serenity oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Parque Tropical
  Od815złZa noc

  Parque Tropicalstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de italia 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 555 opinii podróżnychNa podstawie 555 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Ingles. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Parque Tropical przeszedł renowację w roku 1991. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vista Bonita Gay Resort
  Od378złZa noc

  Vista Bonita Gay Resortstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Calle carmen laforet, sonneland 1 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 763 opinii podróżnychNa podstawie 763 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Maspalomas. Apartament, usytuowany w odległości 4. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2008. Vista Bonita Gay Resort oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym apartamencie. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym apartamencie. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Vista Bonita Gay Resort. Podróżujący mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Avenida de Canarias
  Od257złZa noc

  Avenida de Canariasstars

  Vecindario, Gran Canaria , Avenida de canarias 264 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Vecindario. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Avenida de Canarias został zbudowany w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Avenida de Canarias zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTen przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bandama Golf Hotel
  Od256złZa noc

  Bandama Golf Hotelstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Lugar campo de golf 14 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Santa Brigida. W odległości 700 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel wiejski został ostatnio odnowiony w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Bandama Golf Hotel. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Bandama Golf Hotel. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotel wiejski, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tenesoya (Gay Men Exclusive)
  Od281złZa noc

  Tenesoya (Gay Men Exclusive)stars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de tenerife 18 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Usytuowana w Playa del ingles, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Nieruchomość składa się z 6 pokoje jednoosobowe, 6 pokoje dwuosobowe i 12 bungalowy. . W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • RK El Cabo Cottage
  Od286złZa noc

  RK El Cabo Cottagestars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Cuesta de la grama 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Santa Brigida. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 750 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w RK El Cabo Cottage. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Aldea Suites Hotel
  Od330złZa noc

  La Aldea Suites Hotelstars

  La Aldea, Gran Canaria , Calle transversal federico rodriguez gil s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel wiejski znajduje się w La Aldea. Hotel wiejski, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Konstrukcja tego hotelu wiejskiego pochodzi z roku 2007. Hotel wiejski zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. La Aldea Suites Hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone w La Aldea Suites Hotel. Podróżujący docenią również parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel wiejski. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel wiejski. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj