Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran CanariaOd  151zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Gran Canaria

Sortuj według
 • Bajamar
  Od280złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Las Palmas. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bajamar posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Bajamar. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Bajamar. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Salobre Hotel Resort & Serenity
  Od1.004złZa noc

  Salobre Hotel Resort & Serenitystars

  Salobre Golf, Gran Canaria , Urbanizacion salobre golf, calle swing s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów77 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3421 opinii podróżnychNa podstawie 3421 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Salobre Golf. Usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od kwatery. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od hotelu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2006. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Salobre Hotel Resort & Serenity oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Salobre Hotel Resort & Serenity dla wygody gości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cantur City Hotel
  Od472złZa noc

  Cantur City Hotelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle sagasta 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów62 Opinie

  Ten uroczy hotel, położony w Las Palmas, jest optymalny dla rodzin. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od portu. Cantur City Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Cantur City Hotel. Obecny jest parking. Ten hotel przestrzega zasad ekologicznych. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Cantur City Hotel. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Seaside Palm Beach
  Od1.553złZa noc

  Seaside Palm Beachstars

  Maspalomas, Gran Canaria , avda. del oasis s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1315 opinii podróżnychNa podstawie 1315 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Maspalomas, jest optymalny dla rodzin. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2002. Seaside Palm Beach oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Seaside Palm Beach oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Seaside Palm Beach. Podróżujący mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Seaside Palm Beach. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Parque Tropical
  Od858złZa noc

  Parque Tropicalstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de italia 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 545 opinii podróżnychNa podstawie 545 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 1991. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Parque Tropical. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RK El Cabo Cottage
  Od257złZa noc

  RK El Cabo Cottagestars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Cuesta de la grama 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Santa Brigida. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 750 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w RK El Cabo Cottage. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Avenida de Canarias
  Od257złZa noc

  Avenida de Canariasstars

  Vecindario, Gran Canaria , Avenida de canarias 264 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Vecindario. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Avenida de Canarias został zbudowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Avenida de Canarias. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Avenida de Canarias zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ponadto, goście mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vista Bonita Gay Resort
  Od483złZa noc

  Vista Bonita Gay Resortstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Calle carmen laforet, sonneland 1 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 741 opinii podróżnychNa podstawie 741 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament, znajdujący się w Maspalomas, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. Posiadłość położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ten apartament przeszedł renowację w roku 2008. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Vista Bonita Gay Resort nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. W tym czarującym apartamencie oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • La Aldea Suites Hotel
  Od311złZa noc

  La Aldea Suites Hotelstars

  La Aldea, Gran Canaria , Calle transversal federico rodriguez gil s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest usytuowany w La Aldea. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel wiejski położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. La Aldea Suites Hotel został skonstruowany w roku 2007. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. La Aldea Suites Hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel wiejski oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w La Aldea Suites Hotel. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bandama Golf Hotel
  Od537złZa noc

  Bandama Golf Hotelstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Lugar campo de golf 14 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 85 opinii podróżnychNa podstawie 85 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Santa Brigida. W odległości 700 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel wiejski został ostatnio odnowiony w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w Bandama Golf Hotel. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Bandama Golf Hotel. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotel wiejski, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj