Tanie hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Gran Canaria

Tanie hotele w Gran CanariaOd  134zł

Polecane Tanie hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Bajamar
  Od204złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Avocado Surf Hostel
  Od356złZa noc

  Avocado Surf Hostelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , El salvador 7 - Mapa
   

  Ten prosty hostel mieści się w Las Palmas. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Avocado Surf Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Avocado Surf Hostel. Avocado Surf Hostel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Corona Cedral
  Od199złZa noc

  Corona Cedralstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av de mogán, 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel mieści się w Puerto Rico. Usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Las Calas
  Od350złZa noc

  Las Calasstars

  San Mateo, Gran Canaria , Cl. el arenal, la lechuza 36 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel mieści się w San Mateo. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zbudowana w roku 1800, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 1999. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ponadto, Las Calas oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do Las Calas?Obecny jest parking. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Las Calas może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Los Crotos
  Od177złZa noc

  Los Crotosstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Calle fuerteventura na - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7 opinii podróżnychNa podstawie 7 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Puerto Rico. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Los Crotos nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Dunaoasis Maspalomas
  Od268złZa noc

  Dunaoasis Maspalomasstars

  Maspalomas, Gran Canaria , Av. del oasis - gran canaria 10 - Mapa
   

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Maspalomas. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND//

  Pokaż więcej
 • Hotel Rural Maipez The Senses Collection
  Od257złZa noc

  Hotel Rural Maipez The Senses Collectionstars

  Tafira Alta, Gran Canaria , Carretera de la calzada 104 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 52 opinii podróżnychNa podstawie 52 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel, położony w Santa Brigida, jest optymalny dla rodzin. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Rural Maipez The Senses Collection został skonstruowany w roku 2004. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. W Hotel Rural Maipez The Senses Collection znajduje się parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pujol
  Od183złZa noc

  Pujolstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Salvador cuyas 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 226 opinii podróżnychNa podstawie 226 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Las Palmas. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj