Tanie hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Gran Canaria

Tanie hotele w Gran CanariaOd  144zł

Polecane Tanie hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Pujol
  Od190złZa noc

  Pujolstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Salvador cuyas 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 226 opinii podróżnychNa podstawie 226 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Las Palmas. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od213złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Miami Santa Catalina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bajamar
  Od205złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Maracaibo
  Od296złZa noc

  Maracaibostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de mogan 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 534 opinii podróżnychNa podstawie 534 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, położony w Puerto Rico, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym apartamencie. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mannix Urban Apartments
  Od264złZa noc

  Mannix Urban Apartmentsstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Veintinueve de abril 68 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 41 opinii podróżnychNa podstawie 41 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Avocado Surf Hostel
  Od224złZa noc

  Avocado Surf Hostelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , El salvador 7 - Mapa
   

  Ten prosty hostel mieści się w Las Palmas. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Avocado Surf Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Avocado Surf Hostel. Avocado Surf Hostel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Blanca Paloma
  Od150złZa noc

  Blanca Palomastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle princesa guayarmina 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 1 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2006. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Arco Iris
  Od260złZa noc

  Arco Irisstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle milan s/n - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 127 opinii podróżnychNa podstawie 127 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Playa del Ingles. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Don Gregorio
  Od332złZa noc

  Don Gregoriostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida estados unidos 34 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Playa del Ingles. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Avenida de Canarias
  Od262złZa noc

  Avenida de Canariasstars

  Vecindario, Gran Canaria , Avenida de canarias 264 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Vecindario. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Avenida de Canarias został zbudowany w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Avenida de Canarias zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTen przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj