Tanie hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Gran Canaria

Tanie hotele w Gran CanariaOd  151zł

Polecane Tanie hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Bajamar
  Od280złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Las Palmas. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Bajamar posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Bajamar. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Bajamar. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Miami Santa Catalina
  Od226złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest położony w Las Palmas. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Miami Santa Catalina. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pujol
  Od328złZa noc

  Pujolstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Salvador cuyas 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 221 opinii podróżnychNa podstawie 221 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Struktura, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 700 metrów od portu. Pujol został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Pujol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Madrid
  Od418złZa noc

  Madridstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Del cairasco 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 95 opinii podróżnychNa podstawie 95 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Las Palmas. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Madrid zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Maracaibo
  Od657złZa noc

  Maracaibostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de mogan 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, znajdujący się w Puerto Rico, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2008. Maracaibo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Maracaibo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tym apartamencie dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blanca Paloma
  Od213złZa noc

  Blanca Palomastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle princesa guayarmina 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Las Palmas. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 1 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Blanca Paloma przeszedł renowację w roku 2006. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Blanca Paloma oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Blanca Paloma nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mannix Urban Apartments
  Od385złZa noc

  Mannix Urban Apartmentsstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Veintinueve de abril 68 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 33 opinii podróżnychNa podstawie 33 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Las Palmas. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Mannix Urban Apartments. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Mannix Urban Apartments posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • MUR Aparthotel Buenos Aires
  Od257złZa noc

  MUR Aparthotel Buenos Airesstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avda. alféceres provisionales 27 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 985 opinii podróżnychNa podstawie 985 opinii podróżnych

  Ten kompleks apartamentowy, wybudowany w 1972 roku i całkowicie odnowiony, znajduje się bardzo blisko od Playa del Inglés, znanego obszaru turystycznego i tylko 800 metrów od najbliższej lokalnej plaży. W bliskim sąsiedztwie jest centrum handlowe i wiele miejsc rozrywki. Do przystanków komunikacji miejskiej można dotrzeć na piechotę. Najbliższe lotnisko znajduje się około 30 km od hotelu. Ten kompleks apartamentów jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną spędzić relaksujący lub aktywny urlop nad morzem.

  Pokaż więcej
 • Corona Cedral
  Od2.744złZa noc

  Corona Cedralstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av de mogán, 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Puerto Rico. Kwatera, usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Corona Cedral nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Corona Cedral.

  Pokaż więcej
 • RK Hotel El Cabo
  Od235złZa noc

  RK Hotel El Cabostars

  Agaete, Gran Canaria , Calle antón cerezo 20-26 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 206 opinii podróżnychNa podstawie 206 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest usytuowany w Agaete. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od portu. RK Hotel El Cabo przeszedł renowację w roku 2016. Osoby przebywające w tym hotelu mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w RK Hotel El Cabo. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. RK Hotel El Cabo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj