Tanie hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Gran Canaria

Tanie hotele w Gran CanariaOd  138zł

Polecane Tanie hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Miami Santa Catalina
  Od151złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Miami Santa Catalina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bajamar
  Od200złZa noc

  Bajamarstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Venezuela 34 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pujol
  Od190złZa noc

  Pujolstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Salvador cuyas 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 226 opinii podróżnychNa podstawie 226 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 700 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Madrid
  Od273złZa noc

  Madridstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Del cairasco 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Las Palmas. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Madrid.

  Pokaż więcej
 • Mannix Urban Apartments
  Od242złZa noc

  Mannix Urban Apartmentsstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Veintinueve de abril 68 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 41 opinii podróżnychNa podstawie 41 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Blanca Paloma
  Od149złZa noc

  Blanca Palomastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle princesa guayarmina 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 1 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2006. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Gay Artemisa
  Od450złZa noc

  Gay Artemisastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 93 opinii podróżnychNa podstawie 93 opinii podróżnych

  Ten przytulny kurort jest usytuowany w Playa del Ingles. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Nie jest to kurort przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Los Arcos
  Od268złZa noc

  Los Arcosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av de los estados unidos san bartolome de tirajana 60 - Mapa
  2,1/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten przytulny hotel znajduje się w Playa del Ingles. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 700 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. Los Arcos oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Los Arcos posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Gregorio
  Od344złZa noc

  Don Gregoriostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida estados unidos 34 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Playa del Ingles. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Caribe II
  Od293złZa noc

  Caribe IIstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de gran canaria 4 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5 opinii podróżnychNa podstawie 5 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Playa del Ingles. Położona w odległości 450 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od apartamentu. W odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 150 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 70 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj