Tanie hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tanie hotele w Gran Canaria

Tanie hotele w Gran CanariaOd  140zł

Polecane Tanie hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Miami Santa Catalina
  Od210złZa noc

  Miami Santa Catalinastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Parque santa catalina 12 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Las Palmas. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2005. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Miami Santa Catalina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pujol
  Od206złZa noc

  Pujolstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Salvador cuyas 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Las Palmas. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 2 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 700 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mannix Urban Apartments
  Od266złZa noc

  Mannix Urban Apartmentsstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Veintinueve de abril 68 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Blanca Paloma
  Od179złZa noc

  Blanca Palomastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle princesa guayarmina 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Las Palmas. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 1 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2006. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Maracaibo
  Od419złZa noc

  Maracaibostars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Avenida de mogan 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 528 opinii podróżnychNa podstawie 528 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament, położony w Puerto Rico, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od apartamentu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym apartamencie. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Madrid
  Od329złZa noc

  Madridstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Del cairasco 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Las Palmas. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Madrid.

  Pokaż więcej
 • Avenida de Canarias
  Od257złZa noc

  Avenida de Canariasstars

  Vecindario, Gran Canaria , Avenida de canarias 264 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Vecindario. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Avenida de Canarias został zbudowany w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Avenida de Canarias zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTen przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Don Gregorio
  Od204złZa noc

  Don Gregoriostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida estados unidos 34 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 28 opinii podróżnychNa podstawie 28 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest położony w Playa del Ingles. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Gay Artemisa
  Od391złZa noc

  Gay Artemisastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle timple 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten przytulny kurort jest usytuowany w Playa del Ingles. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Nie jest to kurort przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Las Calas
  Od327złZa noc

  Las Calasstars

  San Mateo, Gran Canaria , Cl. el arenal, la lechuza 36 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 213 opinii podróżnychNa podstawie 213 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w San Mateo. W odległości 20. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1800, który został w pełni odrestaurowany w roku 1999. Zarówno osoby podróżujące służbowo jak i w celach wypoczynkowych docenią dostęp do Internetu zapewniony w nieruchomości. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj