Tylko osoby dorosłe w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Tylko osoby dorosłe w Gran Canaria

Tylko osoby dorosłe w Gran CanariaOd  151zł

Polecane Tylko osoby dorosłe w Gran Canaria

Sortuj według
 • Riu Don Miguel
  Od604złZa noc

  Riu Don Miguelstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. de tirajana 30 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1758 opinii podróżnychNa podstawie 1758 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa del Ingles. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2012. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Riu Don Miguel. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club
  Od524złZa noc

  AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Clubstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Av. tirajana (entrada por c/timple) 32 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2076 opinii podróżnychNa podstawie 2076 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa del Ingles, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2012. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. AxelBeach Maspalomas Apart&Lounge Club może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casablanca
  Od531złZa noc

  Casablancastars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. gran canaria 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 743 opinii podróżnychNa podstawie 743 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto Rico. Hotel, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Casablanca jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Casablanca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Casablanca. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rey Carlos
  Od367złZa noc

  Rey Carlosstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Tirajana, 14 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Playa del Ingles, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2009. Rey Carlos jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, Rey Carlos oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Veintiuno Emblematic Hotels
  Od686złZa noc

  Veintiuno Emblematic Hotelsstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Espiritu santo 21 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Las Palmas. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Dolores
  Od365złZa noc

  Apartamentos Doloresstars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida de bonn 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten przytulny apartament, znajdujący się w Playa del Ingles, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 5 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 150 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Mur Hotel Neptuno
  Od663złZa noc

  Mur Hotel Neptunostars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Avenida alfereces provisionales 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1562 opinii podróżnychNa podstawie 1562 opinii podróżnych

  Ten przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel znajduje się w sercu Playa del Ingles i ma bezpośredni dostęp do centrum Yumbo oraz jest w odległości 900 metrów od plaży. Hotel oferuje zróżnicowaną kuchnię. Dodatkowe usługi obejmują bezpłatny transfer do plaż del Inglés i Maspalomas. Hotel posiada wszystko co potrzebne do udanego pobytu, samotnie lub w parach. Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego odpoczynku bez dzieci w pierwszej klasy hotelu w Gran Canaria.

  Pokaż więcej
 • Gold By Marina
  Od545złZa noc

  Gold By Marinastars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Estados unidos 15 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1915 opinii podróżnychNa podstawie 1915 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa del Ingles. Kwatera, usytuowana w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Gold By Marina zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. W Gold By Marina znajduje się parking. Goście przebywający w Gold By Marina mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Bayview
  Od704złZa noc

  Marina Bayviewstars

  Puerto Rico, Gran Canaria, Gran Canaria , Av. de guayadeque 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1608 opinii podróżnychNa podstawie 1608 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, znajdujący się w Puerto Rico, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 600 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 400 metrów od portu. Marina Bayview został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Marina Bayview oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Marina Bayview znajduje się parking. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nayra - Adults Only
  Od853złZa noc

  Nayra - Adults Onlystars

  Playa del Ingles, Gran Canaria , Calle irlanda 25 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Nowo wybudowany 4-gwiazdkowy hotel położony w centrum Playa del Inglés, naprzeciwko znanego centrum handlowego Yumbo. Przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest idealny dla par lub singli, którzy lubią spokój, życzliwość i dobrą obsługę, nie tracąc szansy na bliskość rozrywek i rozrywki. Do plaży jest około 15 minut spacerem. Hotel oferuje 46 nowoczesnych pokoi dwuosobowych z klimatyzacją, dźwiękoszczelnymi i wszystkimi niezbędnymi szczegółami, które pozwolą spędzić niezapomniane wakacje: telewizor z płaskim ekranem, najnowszy model 4K UHD, bezpłatny dostęp do Internetu, kosmetyki, sejf itp. Wszystkie pokoje mają duży taras z bezpośrednim wyjściem. dostęp do basenu. Hotel oferuje również całodobową recepcję, restaurację, w której serwowane jest śniadanie w formie bufetu oraz dania z karty

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   21  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj