Hotele w Ibiza

Znajdź na mapie
Hotele w Ibiza

IbizaOd  167zł

Polecane hotele w Ibiza

Sortuj według
 • Axelbeach Ibiza
  Od284złZa noc

  Axelbeach Ibizastars

  San Antonio (Bay), Ibiza , Cala de bou 46 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w San Antonio [Bahia]. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Goście docenią całodobową recepcję. Axelbeach Ibiza zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Axelbeach Ibiza posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Paradiso Art Hotel
  Od439złZa noc

  Paradiso Art Hotelstars

  San Antonio (Bay), Ibiza , Avenida es calo 64 - 70 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w San Antonio [Bahia], jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowany w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2004. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Internetu w Paradiso Art Hotel. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Paradiso Art Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bahia de San Antonio
  Od289złZa noc

  Bahia de San Antoniostars

  San Antonio (Bay), Ibiza , Carrer calo 78 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w San Antonio [Bahia]. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2012. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie łazienki w Bahia de San Antonio są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Bahia de San Antonio oferuje usługę transferu na lotnisko. Bahia de San Antonio oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Apartament posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Torrent Bay by Intercorp Hotel Group
  Od206złZa noc

  Torrent Bay by Intercorp Hotel Groupstars

  San Antonio (Bay), Ibiza , port des torrent-c/ valencia 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Ten prosty apartament jest usytuowany w San Antonio [Bahia]. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Torrent Bay by Intercorp Hotel Group. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos San Antonio Beach
  Od167złZa noc
  3,1/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 33 opinii podróżnychNa podstawie 33 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament znajduje się w San Antonio [Bahia]. Usytuowana w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 22. 0 kilometrów od apartamentu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2005. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villas S'Argamassa
  Od1.930złZa noc

  Villas S'Argamassastars

  Santa Eulalia, Ibiza , Avinguda de s argamassa 103 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Santa Eulalia. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 3 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Villas S'Argamassa został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Villas S'Argamassa. Niektóre z niniejszych usług Villas S'Argamassa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cel Blau Apartamentos
  Od383złZa noc

  Cel Blau Apartamentosstars

  Santa Eulalia, Ibiza , Avinguda punta arabi 113 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 195 opinii podróżnychNa podstawie 195 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie wakacyjne mieści się w Santa Eulalia. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 13. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 9 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Kondominium zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Cel Blau Apartamentos zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ to kondominium nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Cel Blau Apartamentos stosuje zasady zrównoważonej polityki. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Can Prats
  Od350złZa noc

  Agroturismo Can Pratsstars

  Cala Llenya, Ibiza , Diseminado p 3 san carlos 35 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 17 opinii podróżnychNa podstawie 17 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski jest położony w Cala Llenya. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Ibiza
  Od411złZa noc

  Eurostars Ibizastars

  Ibiza miasto, Ibiza , Ramon muntaner 25 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 44 opinii podróżnychNa podstawie 44 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament znajduje się w Ibiza. Usytuowana w odległości 1. 3 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Apartament leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 220 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 5 kilometrów. Ponadto, w apartamencie oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Eurostars Ibiza posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Eurostars Ibiza zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Eurostars Ibiza. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Tramuntana
  Od240złZa noc

  Apartamentos Tramuntanastars

  San Antonio Centrum, Ibiza , Carrer bisbe torres 5b - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 52 opinii podróżnychNa podstawie 52 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w San Antonio [Centro]. W odległości 25. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od apartamentu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten apartament został w pełni odnowiony w roku 2020. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartamentos Tramuntana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość jest przyjazna dla środowiska. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Apartamentos Tramuntana może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   31  Hotele w Ibiza
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Ibiza is the capital of the island of the same name. It is in the eastern region of the island, in the Autonomous Community of the Balearic Islands, in Spain. Ibiza is the most popular island in the archipelago, thanks to its spectacular landscapes, leafy vegetation, varied fauna, historical attractions, architecture, and above all its vibrant nightlife: modern nightclubs, open air bars, fashionable discos and an atmosphere of endless fun. But without doubt Ibiza’s biggest attraction are its beautiful beaches with their crystalline waters. The following stand out: Talamanca beach, an extensive sandy beach that offers great views of the city and due its shallow waters is ideal for small children, and d'en Bossa beach, which is the longest on the island and has a large variety of bars and shops. This beach receives a lot of visits from people who love water sports, especially surfing. Ibiza has a lot to offer: handcrafts markets, exquisite restaurants, a huge variety of hotels, and the possibility of practicing diving and observing the enchanting underwater landscape, full of coral reefs and multicoloured fish. Take a chance on the kingdom of fun, visit Ibiza!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Ibiza

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj