Hotele w Kadyks - Jerez

Znajdź na mapie
Hotele w Kadyks - Jerez

Kadyks - JerezOd  173zł

Polecane hotele w Kadyks - Jerez

Sortuj według
 • Senator Cadiz Spa
  Od687złZa noc

  Senator Cadiz Spastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Calle rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów47 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1042 opinii podróżnychNa podstawie 1042 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Cadiz. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Senator Cadiz Spa. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Itaca Jerez
  Od252złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Calle diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Ten uroczy hotel jest położony w Jerez de la Frontera. W odległości 4. 6 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ten hotel pochodzi z roku 1897 i został całkowicie odnowiony w roku 2006. Itaca Jerez jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Monte Puertatierra
  Od586złZa noc

  Monte Puertatierrastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Avenida andalucia 34 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów90 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 970 opinii podróżnychNa podstawie 970 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Cadiz. W odległości 28. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Monte Puertatierra został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Monte Puertatierra zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Albayt Nueva Alcaidesa
  Od330złZa noc

  Albayt Nueva Alcaidesastars

  San Roque, Kadyks - Jerez , Del golf sn - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w San Roque. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Albayt Nueva Alcaidesa nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Albayt Nueva Alcaidesa. Zwierzęta nie są dozwolone w Albayt Nueva Alcaidesa. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Regio 2
  Od427złZa noc

  Regio 2stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Avenida andalucia 79 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cadiz. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 5 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2008. Regio 2 zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Patagonia Sur
  Od432złZa noc

  Patagonia Surstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Calle cobos 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 355 opinii podróżnychNa podstawie 355 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Cadiz. W odległości 20. 7 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Patagonia Sur oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Patagonia Sur może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa Victoria
  Od907złZa noc

  Playa Victoriastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Glorieta ingeniero la cierva 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 726 opinii podróżnychNa podstawie 726 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Cadiz. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Ta nieruchomość została założona w roku 1993. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Occidental Cádiz
  Od483złZa noc

  Occidental Cádizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Avenida andalucia 89 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów71 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 888 opinii podróżnychNa podstawie 888 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Cadiz. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Nieruchomość została zbudowana w roku 2007. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Occidental Cádiz oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Tandem Ancha 34
  Od364złZa noc

  Apartamentos Tandem Ancha 34stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Calle ancha, 34 34 34 - Mapa
  2,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w Cadiz. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Apartamentos Tandem Ancha 34 rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Casa Palacio Cadiz
  Od531złZa noc

  Casa Palacio Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Calle ancha 13 13 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 121 opinii podróżnychNa podstawie 121 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament jest położony w Cadiz. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   51  Hotele w Kadyks - Jerez
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cadiz is an Andalusian province, located in the south of Spain. Two of the province's most important cities are the capital, which is also called Cadiz, and Jerez de la Frontera. Cadiz is a very interesting destination for tourists, since its history goes back 3100 years and many of its churches, gardens and squares tell of past times. One of its many places of interest is the Puerta de la Tierra, a magnificent monument with a marble facade and Baroque statues of the saints San Servando and San German. Cadiz's beaches are also a very attractive prospect. Jerez de la Frontera is located in the west of Andalusia, on the banks of the River Guadalete. It is famous for its festivities, which give the place a special atmosphere. These include the Flamenco Festival, Easter Week, the Autumn Fiestas and the Horse Fair. It is an ideal place to visit a winery and enjoy the art of sherry-making. You will love Cadiz and Jerez, why not visit them!

Popularne strefy w Kadyks - Jerez

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj