Hotele w Kraj Basków

Znajdź na mapie
Hotele w Kraj Basków

Kraj BaskówOd  135zł

Polecane hotele w Kraj Basków

Sortuj według
 • Silken Ciudad de Vitoria
  Od434złZa noc

  Silken Ciudad de Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Portal de castilla 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów168 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1048 opinii podróżnychNa podstawie 1048 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Vitoria Gasteiz. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Silken Ciudad de Vitoria nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Silken Ciudad de Vitoria mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Green Nest Hostel Uba Aterpetexea
  Od134złZa noc

  Green Nest Hostel Uba Aterpetexeastars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Camino de uba 43 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 160 opinii podróżnychNa podstawie 160 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w San Sebastian. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hostel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Zenit San Sebastian
  Od657złZa noc

  Zenit San Sebastianstars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Antonio maria labaien 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 541 opinii podróżnychNa podstawie 541 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w San Sebastian. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Zenit San Sebastian zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Canciller Ayala Vitoria
  Od478złZa noc

  NH Canciller Ayala Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Santiago ramon y cajal kalea 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów153 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1737 opinii podróżnychNa podstawie 1737 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Vitoria Gasteiz. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. NH Canciller Ayala Vitoria został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Sercotel Boulevard Vitoria-Gasteiz
  Od442złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 411 opinii podróżnychNa podstawie 411 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Vitoria Gasteiz. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Nieruchomość została zbudowana w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Sercotel Boulevard Vitoria-Gasteiz zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Petit Palace Arana Bilbao
  Od437złZa noc

  Petit Palace Arana Bilbaostars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Calle bidebarrieta kalea 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1177 opinii podróżnychNa podstawie 1177 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Bilbao. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1850 i odnowiona w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullPodróżujący mogą przywieźć swoje zwierzęta do zabytkowego luksusowego hotelu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection San Sebastián Aránzazu
  Od767złZa noc

  NH Collection San Sebastián Aránzazustars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Vitoria gasteiz kalea 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów87 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1567 opinii podróżnychNa podstawie 1567 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w San Sebastian. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w NH Collection San Sebastián Aránzazu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. NH Collection San Sebastián Aránzazu nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • El Coto
  Od454złZa noc

  El Cotostars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Principal 7 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Vitoria Gasteiz. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 7 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 75 metrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// El Coto został całkowicie odnowiony w roku 2008. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Avenida
  Od576złZa noc

  Avenidastars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Igeldo ibilbidea 55 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 384 opinii podróżnychNa podstawie 384 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w San Sebastian. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest usytuowany w odległości 4. 6 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Avenida został całkowicie odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Avenida. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Avenida zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Ta nieruchomość przestrzega zasad ekologicznych. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Lakua
  Od382złZa noc

  Gran Hotel Lakuastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Tarragona kalea 8 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się kurort VR jest usytuowany w Vitoria Gasteiz. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Gran Hotel Lakua został zbudowany w roku 2002. Gran Hotel Lakua jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ponieważ ten kurort VR posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Gran Hotel Lakua zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   92  Hotele w Kraj Basków
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Basque Country (Euskadi) is an Autonomus Community in northern Spain, spanning the border with France. Among its most popular attractions are the beach of Sopelana and the coastal town of Zarautz, both ideal for surfing, the Guggenheim Museum (contemporary art) and the fascinating cities of San Sebastián and Bilbao. Visitors to the region will also have plenty of natural attractions to choose from, among which we should highlight Urkiola National Park, which is in the Duranguesado Mountains and features limestone rises that contrast very nicely with the dense woods of the valleys. You should also make time to visit the popular towns of Guernica, which has an important cultural and historical heritage and an ancient symbolic tree, and Marnika, which has several impressive monuments, palaces, convents and historical buildings. The Basque Country is home to a great range of restaurants, traditional bars, shops, galleries, museums, gardens, parks, hotels of all prices and countless leisure and recreational options. Visit the Basque Country and see it for yourself!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kraj Basków

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj