Hotele w La Manga - Costa Calida

Znajdź na mapie
Hotele w La Manga - Costa Calida

La Manga - Costa CalidaOd  216zł

Polecane hotele w La Manga - Costa Calida

Sortuj według
 • Thalasia Costa de Murcia
  Od363złZa noc

  Thalasia Costa de Murciastars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Avenida del puerto 327 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów85 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 886 opinii podróżnychNa podstawie 886 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w San Pedro de Pinatar. Położona w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 7 kilometrów od struktury. Hotel położony jest w odległości 1. 7 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2007. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Thalasia Costa de Murcia szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Senator Mar Menor Golf & Spa Resort
  Od260złZa noc

  Senator Mar Menor Golf & Spa Resortstars

  Los Alcazares, La Manga - Costa Calida , Avenida principe felipe 44 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 496 opinii podróżnychNa podstawie 496 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort VR jest usytuowany w Los Alcazares. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kurort VR umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kurort VR leży w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Z kurortu VR można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kurort VR położony jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten kurort VR został założony w roku 2008. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Oprócz tego, ta nieruchomość akceptuje duże zwierzęta. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lodomar Spa & Talasoterapia
  Od310złZa noc

  Lodomar Spa & Talasoterapiastars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Calle rio bidasoa 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 349 opinii podróżnychNa podstawie 349 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w San Pedro de Pinatar, jest optymalny dla rodzin. W odległości 10. 1 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ROC Doblemar
  Od338złZa noc

  ROC Doblemarstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Av gran via de la manga s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 146 opinii podróżnychNa podstawie 146 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w La Manga del Mar Menor. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 28. 7 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. ROC Doblemar przeszedł renowację w roku 2017. Odwiedzający mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. ROC Doblemar zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Neptuno
  Od263złZa noc

  Hotel Neptunostars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Romería de la virgen del carmen 19 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 155 opinii podróżnychNa podstawie 155 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w San pedro del pinatar, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Lodomar SPA Apartamentos
  Od259złZa noc

  Lodomar SPA Apartamentosstars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Rio bidasoa 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  To czarujące mieszkanie VR, położone w San Pedro de Pinatar, jest optymalne dla rodzin. Położona w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. To kondominium zostało ostatnio odnowione w roku 2011. Kondominium zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Lodomar SPA Apartamentos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w kondominium. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Lodomar SPA Apartamentos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Londres
  Od394złZa noc

  Londresstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran via la manga, km 5.3 (urb. eurovosa) - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  To urocze mieszkanie VR, znajdujące się w La Manga del Mar Menor, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 16. 7 kilometrów od mieszkania VR goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Londres został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Londres nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ to kondominium nie zezwala na obecność zwierząt. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vistamar
  Od485złZa noc

  Vistamarstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Avenida gran vía de la manga, km 9 s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie VR jest zlokalizowane w La Manga del Mar Menor. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Mieszkanie VR położone jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Kondominium zostało zbudowane w roku 2003. Dostęp do Internetu jest oferowany w Vistamar, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. To kondominium nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hawaii 6
  Od691złZa noc

  Hawaii 6stars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran via de la manga 6 - Mapa
   

  To proste mieszkanie VR jest usytuowane w La Manga del Mar Menor. Położona w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 7. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Playa Principe
  Od382złZa noc

  Playa Principestars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Ctra. la manga km 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie VR znajduje się w La Manga del Mar Menor. Usytuowane w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, mieszkanie VR umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość została zbudowana w roku 2005. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   36  Hotele w La Manga - Costa Calida
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Manga del Mar Menor is split between the municipalities of Cartagena and San Javier in the Spanish region of Murcia. La Manga was created through the accumulation of sand carried by sea currents. The sediment rose to the surface as a result of collisions with volcanic formations, and this created the sand bank of La Manga, and also the lagoon known as Mar Menor. La Manga is located along a coast that is well known for its sunny weather and the warmth of the waters, which has given it the name of the Costa Cálida (""Warm Coast""). This attractive spit of sand is split in four places, which allows the Mediterranean water to enter and leave the Mar Menor. The beaches here are extremely clean, with clear water, and so many fly the Blue Flag granted by the European Union. It is, in short, a real paradise! The zone also has a great many leisure options, as it is one of the Mediterranean's most important tourist centres. There is a wide range of restaurants, hotels, bars, night clubs, shops, golf courses and spas, as well as the attractive scenery.

Popularne strefy w La Manga - Costa Calida

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj