Hotele w La Rioja

Znajdź na mapie
Hotele w La Rioja

La RiojaOd  208zł

Polecane hotele w La Rioja

Sortuj według
 • Eurostars Fuerte Ruavieja
  Od424złZa noc

  Eurostars Fuerte Ruaviejastars

  Logroño, La Rioja , Ruavieja 22-28 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 37 opinii podróżnychNa podstawie 37 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Logroño. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Eurostars Fuerte Ruavieja oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Eurostars Fuerte Ruavieja posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. W Eurostars Fuerte Ruavieja znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Las Cañas
  Od259złZa noc

  Catalonia Las Cañasstars

  Logroño, La Rioja , Carretera logroño-mendavia na 134 km 99 km 96,5 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów111 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 348 opinii podróżnychNa podstawie 348 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Logroño. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Catalonia Las Cañas. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • ETH Rioja
  Od219złZa noc

  ETH Riojastars

  Haro, La Rioja , Plg.ind.fuente ciega, c/los nogales 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 220 opinii podróżnychNa podstawie 220 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Haro. Ta nieruchomość została założona w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Marqués de Vallejo
  Od354złZa noc

  Hotel Boutique Marqués de Vallejostars

  Logroño, La Rioja , Marques de vallejo 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 462 opinii podróżnychNa podstawie 462 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Logroño. Ten hotel został wzniesiony w budynku pochodzącym z roku 1889, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. nullPodróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Logroño
  Od252złZa noc

  NH Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avenida club deportivo 98 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów90 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 848 opinii podróżnychNa podstawie 848 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Logroño. Ta nieruchomość została założona w roku 2001. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. NH Logroño oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. NH Logroño nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Logroño
  Od281złZa noc

  Apartamentos Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avenida de viana 20 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby, które nie chcą pozostawiać swoich zwierząt w domu, mogą je zabrać ze sobą. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • NH Logroño Herencia Rioja
  Od316złZa noc

  NH Logroño Herencia Riojastars

  Logroño, La Rioja , Marques de murrieta 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów97 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 915 opinii podróżnychNa podstawie 915 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Logroño. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został założony w roku 1992. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość posiada parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Condes de Haro
  Od340złZa noc

  Condes de Harostars

  Logroño, La Rioja , Saturnino ulargui 6 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 268 opinii podróżnychNa podstawie 268 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Logroño. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 7 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Condes de Haro posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Condes de Haro zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Zenit Logroño
  Od233złZa noc

  Zenit Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Av. de mendavia 5 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 222 opinii podróżnychNa podstawie 222 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Logroño. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2003. Zenit Logroño jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Zenit Logroño zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTen hotel zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Zenit Logroño mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • FG Logrono
  Od340złZa noc

  FG Logronostars

  Logroño, La Rioja , Avenida viana 2-6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów84 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 684 opinii podróżnychNa podstawie 684 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Logroño. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20 metrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. FG Logrono nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   24  Hotele w La Rioja
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The autonomous region of La Rioja is located in the north of the Iberian Peninsula. This Spanish region has only one province, and it is made up of a number of municipalities, the most important of which is the capital, Logroño. Among the main points of interest is the Rioja Museum, which is located in the Espartero Palace (dating from the 18th century). The museum exhibits paintings and sculptures from different eras along with many other kinds of art objects. We also recommend a visit to the co-cathedral of Santa María de La Redonda (a 16th century building), with its impressive towers, and the Church of San Bartolomé (dating from the 13th century). Another of the points of interest in La Rioja is the Sierra de Cebollera National Park. This well-conserved park is home to many kinds of local plants and animals. Its tree varieties include oak, beech, black pine, lime and ash. Its animals include foxes, squirrels, otters and wild boar. Discover this fascinating area with its architectural, historical and natur

Popularne strefy w La Rioja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj