Hotele w Madryt

Znajdź na mapie
Hotele w Madryt

MadrytOd  170zł

Polecane hotele w Madryt

Sortuj według
 • City House Hotel Florida Norte By Faranda
  Od186złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów335 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1925 opinii podróżnychNa podstawie 1925 opinii podróżnych

  Ten hotel usytuowany jest w centrum Madrytu, naprzeciwko stacji metra Principe Pío. Publiczny transport umożliwia gościom hotelu wygodną eksplorację tego tętniącego życiem miasta. W pobliżu jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji, nocnych klubów i centrów rozrywki. Hotel położony jest nieopodal Parque del Oeste i Parque del Moro. Łatwo stąd dotrzeć do głównych ulic i placów miasta. To idealny hotel do spędzenia udanych wakacji w czarującej stolicy Hiszpanii.

  Pokaż więcej
 • Hotel 11th Principe by Splendom Suites
  Od456złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Puerta del Sol-Plaza Mayor. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1880, który został w pełni odrestaurowany w roku 2017. Hotel 11th Principe by Splendom Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. W Hotel 11th Principe by Splendom Suites znajduje się parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hotel 11th Principe by Splendom Suites. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Soho Boutique Congreso
  Od470złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest położony w Puerta del Sol-Plaza Mayor. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2018. Soho Boutique Congreso zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Soho Boutique Congreso oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Opera
  Od414złZa noc

  Operastars

  Plaza España-Palacio Real area, Madryt , Cuesta de santo domingo 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1390 opinii podróżnychNa podstawie 1390 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Plaza España-Palacio Real. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2008. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Opera posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Opera. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Opera. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Splendid
  Od273złZa noc

  Hostal Splendidstars

  Gran Vía area, Madryt , Calle gran vía 15, piso 5ºa 15 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Gran Via. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Elba Madrid Alcalá
  Od336złZa noc

  Elba Madrid Alcalástars

  Arturo Soria, Madryt , Calle de alcala 476 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów121 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 969 opinii podróżnychNa podstawie 969 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Arturo Soria. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2013. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Elba Madrid Alcalá posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ponadto, Elba Madrid Alcalá zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Elba Madrid Alcalá może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mirador de Chamartin
  Od287złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów99 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 503 opinii podróżnychNa podstawie 503 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Plaza Castilla-Chamartin. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Puerta de Toledo
  Od351złZa noc

  Puerta de Toledostars

  La Latina, Madryt , Glorieta puerta de toledo 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów135 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1224 opinii podróżnychNa podstawie 1224 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w La Latina. Usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2015. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Indigo Madrid Princesa Hotel
  Od479złZa noc

  Indigo Madrid Princesa Hotelstars

  Moncloa-Argüelles, Madryt , Calle del marques de urquijo 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 675 opinii podróżnychNa podstawie 675 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Moncloa-Arguelles. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2006. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • SHS Hotel Aeropuerto
  Od288złZa noc

  SHS Hotel Aeropuertostars

  Barajas-Ifema, Madryt , Camino del aeropuerto 22 22 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 971 opinii podróżnychNa podstawie 971 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Barajas-Ifema. Położona w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. SHS Hotel Aeropuerto zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. SHS Hotel Aeropuerto oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   340  Hotele w Madryt
Strona  1  z  34
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Madrid is the capital of Spain and of the Community of Madrid, previously the province of Madrid. We highly recommend visits to the following places of interest: the Reina Sofía Centre of Art, where you can see Picasso’s famous “Gernika”, the National Archeological Museum, the Wax Museum, the Museum of Natural Science, the San Fernando Museum of the Royal Academy of Fine Arts, the Prado Museum (1785), and many other museums. We also advise you to take the time to go and see the following sights: the Madrid Walls (9th century) the Church of San Nicolás de los Servitas, Casa de los Lujanes (15th century), the Capilla del Obispo chapel (16th century), Segovia Bridge, el Monasterio de la Encarnación (17thcentury), Plaza Mayor (17th century), which was built in 1617 in Renaissance style and with a statue of Philip II in its centre. Another important monument is the Palacio Real, which was inaugurated in 1714 by Charles III and is considered one of the most beautiful palaces in Europe. Come and discover this impressive city and its many cultural attractions, visit Madrid!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Madryt

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje