Hotele w Madryt

Znajdź na mapie
Hotele w Madryt

MadrytOd  171zł

Polecane hotele w Madryt

Sortuj według
 • City House Hotel Florida Norte By Faranda
  Od428złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów304 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1925 opinii podróżnychNa podstawie 1925 opinii podróżnych

  Ten hotel usytuowany jest w centrum Madrytu, naprzeciwko stacji metra Principe Pío. Publiczny transport umożliwia gościom hotelu wygodną eksplorację tego tętniącego życiem miasta. W pobliżu jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji, nocnych klubów i centrów rozrywki. Hotel położony jest nieopodal Parque del Oeste i Parque del Moro. Łatwo stąd dotrzeć do głównych ulic i placów miasta. To idealny hotel do spędzenia udanych wakacji w czarującej stolicy Hiszpanii.

  Pokaż więcej
 • Gran Melia Palacio de los Duques
  Od1.284złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 988 opinii podróżnychNa podstawie 988 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Plaza España-Palacio Real. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 2 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 190 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 8 kilometrów. Ten hotel został wzniesiony w budynku pochodzącym z roku 1850, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Gran Melia Palacio de los Duques. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przebywający w Gran Melia Palacio de los Duques mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Gran Melia Palacio de los Duques może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel 11th Principe by Splendom Suites
  Od570złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Puerta del Sol-Plaza Mayor. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1880, który został w pełni odrestaurowany w roku 2017. Hotel 11th Principe by Splendom Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. W Hotel 11th Principe by Splendom Suites znajduje się parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hotel 11th Principe by Splendom Suites. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Globales Acis & Galatea Hotel
  Od416złZa noc

  Globales Acis & Galatea Hotelstars

  Barajas-Ifema, Madryt , Calle galatea 6 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Barajas-Ifema. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Globales Acis & Galatea Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Globales Acis & Galatea Hotel. Globales Acis & Galatea Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Puerta de Toledo
  Od471złZa noc

  Puerta de Toledostars

  La Latina, Madryt , Glorieta puerta de toledo 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów135 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1224 opinii podróżnychNa podstawie 1224 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w La Latina. Usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2015. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • MC Villa de Pinto
  Od221złZa noc

  MC Villa de Pintostars

  Pinto, Madryt , Calle del barco 10 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 24 opinii podróżnychNa podstawie 24 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pinto. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2001. MC Villa de Pinto jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • SHS Hotel Aeropuerto
  Od319złZa noc

  SHS Hotel Aeropuertostars

  Barajas-Ifema, Madryt , Camino del aeropuerto 22 22 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 971 opinii podróżnychNa podstawie 971 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Barajas-Ifema. Położona w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. SHS Hotel Aeropuerto zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. SHS Hotel Aeropuerto oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Axor Feria
  Od404złZa noc

  Axor Feriastars

  Barajas-Ifema, Madryt , Calle campezo 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów280 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1679 opinii podróżnychNa podstawie 1679 opinii podróżnych

  Położony obok lotniska Madrid-Barajas, hotel Axor Feria oferuje nowoczesne i stylowe zakwaterowanie w pobliżu centrum targowego IFEMA. Goście mogą korzystać z wielu usług i udogodnień takich jak bezpłatny dojazd z i na lotnisko oraz do centrum targowego IFEMA. Park Juana Carlosa I i klub golfowy leżą w niewielkiej odległości. Centrum Madrytu z jego niezliczonymi atrakcjami historycznymi leży zaledwie o kilka minut jazdy od hotelu. Hotel ten jest idealnym miejscem dla osób podróżujących służbowo oraz turystów, którzy chcą zatrzymać się w pobliżu lotniska.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Arenas de Pinto
  Od282złZa noc

  Eurostars Arenas de Pintostars

  Pinto, Madryt , Calle de las arenas 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 451 opinii podróżnychNa podstawie 451 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Pinto. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2010. Eurostars Arenas de Pinto zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Eurostars Arenas de Pinto zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTa nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Eurostars Arenas de Pinto zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Victoria (Valdemoro)
  Od187złZa noc

  Hotel Victoria (Valdemoro)stars

  Valdemoro, Madryt , Calle ruiz de alda 6 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Valdemoro. Usytuowana w odległości 5 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Victoria (Valdemoro). Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   342  Hotele w Madryt
Strona  1  z  35
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Madrid is the capital of Spain and of the Community of Madrid, previously the province of Madrid. We highly recommend visits to the following places of interest: the Reina Sofía Centre of Art, where you can see Picasso’s famous “Gernika”, the National Archeological Museum, the Wax Museum, the Museum of Natural Science, the San Fernando Museum of the Royal Academy of Fine Arts, the Prado Museum (1785), and many other museums. We also advise you to take the time to go and see the following sights: the Madrid Walls (9th century) the Church of San Nicolás de los Servitas, Casa de los Lujanes (15th century), the Capilla del Obispo chapel (16th century), Segovia Bridge, el Monasterio de la Encarnación (17thcentury), Plaza Mayor (17th century), which was built in 1617 in Renaissance style and with a statue of Philip II in its centre. Another important monument is the Palacio Real, which was inaugurated in 1714 by Charles III and is considered one of the most beautiful palaces in Europe. Come and discover this impressive city and its many cultural attractions, visit Madrid!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Madryt

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje