Hotele w Madryt

Znajdź na mapie
Hotele w Madryt

MadrytOd  162zł

Polecane hotele w Madryt

Sortuj według
 • City House Hotel Florida Norte By Faranda
  Od253złZa noc
  3,5/5
  Oceny klientów270 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1917 opinii podróżnychNa podstawie 1917 opinii podróżnych

  Ten hotel usytuowany jest w centrum Madrytu, naprzeciwko stacji metra Principe Pío. Publiczny transport umożliwia gościom hotelu wygodną eksplorację tego tętniącego życiem miasta. W pobliżu jest mnóstwo sklepów, barów, restauracji, nocnych klubów i centrów rozrywki. Hotel położony jest nieopodal Parque del Oeste i Parque del Moro. Łatwo stąd dotrzeć do głównych ulic i placów miasta. To idealny hotel do spędzenia udanych wakacji w czarującej stolicy Hiszpanii.

  Pokaż więcej
 • Liabeny
  Od581złZa noc

  Liabenystars

  Puerta del Sol-Plaza Mayor area, Madryt , Calle de la salud 3 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3819 opinii podróżnychNa podstawie 3819 opinii podróżnych

  Hotel posiada doskonałą lokalizację w samym centrum Madrytu, w pobliżu Gran Via, Puerta del Sol i słynnego placu Callao. Jest również bardzo blisko innych atrakcji turystycznych, takich jak Plaza Mayor. Z hotelu do dzielnicy handlowej goście mogą dostać się pieszo w ciągu kilku minut. W bliskiej odległości od hotelu jest kilka stacji metra, które pozwolą gościom z łatwością dotrzeć do każdej części stolicy.

  Pokaż więcej
 • Vitium Urban Suites
  Od359złZa noc

  Vitium Urban Suitesstars

  Gran Vía area, Madryt , Gran via 61 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 496 opinii podróżnychNa podstawie 496 opinii podróżnych

  Ten uroczy pensjonat znajduje się w Gran Via. Usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Vitium Urban Suites został zbudowany w roku 1931. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Vitium Urban Suites posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Axor Feria
  Od364złZa noc

  Axor Feriastars

  Barajas-Ifema, Madryt , Calle campezo 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów279 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1678 opinii podróżnychNa podstawie 1678 opinii podróżnych

  Położony obok lotniska Madrid-Barajas, hotel Axor Feria oferuje nowoczesne i stylowe zakwaterowanie w pobliżu centrum targowego IFEMA. Goście mogą korzystać z wielu usług i udogodnień takich jak bezpłatny dojazd z i na lotnisko oraz do centrum targowego IFEMA. Park Juana Carlosa I i klub golfowy leżą w niewielkiej odległości. Centrum Madrytu z jego niezliczonymi atrakcjami historycznymi leży zaledwie o kilka minut jazdy od hotelu. Hotel ten jest idealnym miejscem dla osób podróżujących służbowo oraz turystów, którzy chcą zatrzymać się w pobliżu lotniska.

  Pokaż więcej
 • Hotel 11th Principe by Splendom Suites
  Od573złZa noc
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Puerta del Sol-Plaza Mayor. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1880 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Hotel 11th Principe by Splendom Suites oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Hotel 11th Principe by Splendom Suites może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • SHS Hotel Aeropuerto
  Od336złZa noc

  SHS Hotel Aeropuertostars

  Barajas-Ifema, Madryt , Camino del aeropuerto 22 22 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 968 opinii podróżnychNa podstawie 968 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Barajas-Ifema. Położona w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. SHS Hotel Aeropuerto zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. SHS Hotel Aeropuerto oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • El Pasaje Hostal
  Od374złZa noc
  2,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten skromny hostel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Puerta del Sol-Plaza Mayor. Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hostel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w El Pasaje Hostal. El Pasaje Hostal oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przebywający w El Pasaje Hostal mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Victoria (Valdemoro)
  Od162złZa noc

  Hotel Victoria (Valdemoro)stars

  Valdemoro, Madryt , Calle ruiz de alda 6 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Valdemoro. Usytuowana w odległości 5 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Victoria (Valdemoro). Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Victoria 4 Puerta del Sol
  Od381złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 825 opinii podróżnychNa podstawie 825 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Puerta del Sol-Plaza Mayor, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Globales Acis & Galatea Hotel
  Od350złZa noc

  Globales Acis & Galatea Hotelstars

  Barajas-Ifema, Madryt , Calle galatea 6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Barajas-Ifema. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Globales Acis & Galatea Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Globales Acis & Galatea Hotel. Globales Acis & Galatea Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   345  Hotele w Madryt
Strona  1  z  35
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Madrid is the capital of Spain and of the Community of Madrid, previously the province of Madrid. We highly recommend visits to the following places of interest: the Reina Sofía Centre of Art, where you can see Picasso’s famous “Gernika”, the National Archeological Museum, the Wax Museum, the Museum of Natural Science, the San Fernando Museum of the Royal Academy of Fine Arts, the Prado Museum (1785), and many other museums. We also advise you to take the time to go and see the following sights: the Madrid Walls (9th century) the Church of San Nicolás de los Servitas, Casa de los Lujanes (15th century), the Capilla del Obispo chapel (16th century), Segovia Bridge, el Monasterio de la Encarnación (17thcentury), Plaza Mayor (17th century), which was built in 1617 in Renaissance style and with a statue of Philip II in its centre. Another important monument is the Palacio Real, which was inaugurated in 1714 by Charles III and is considered one of the most beautiful palaces in Europe. Come and discover this impressive city and its many cultural attractions, visit Madrid!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Madryt

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje