Hotele w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele w Majorka

MajorkaOd  103zł

Polecane hotele w Majorka

Sortuj według
 • HM Tropical
  Od333złZa noc

  HM Tropicalstars

  Playa de Palma, Majorka , Marbella 16 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 629 opinii podróżnychNa podstawie 629 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Playa de Palma. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. HM Tropical zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • La Concha Soul Boutique Hotel
  Od216złZa noc

  La Concha Soul Boutique Hotelstars

  Paguera, Majorka , Calle romana 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Paguera. W odległości 13. 3 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. La Concha Soul Boutique Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nie jest obecna całodobowa recepcja. La Concha Soul Boutique Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w La Concha Soul Boutique Hotel. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług La Concha Soul Boutique Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • IBEROSTAR Cristina
  Od288złZa noc

  IBEROSTAR Cristinastars

  Playa de Palma, Majorka , Calle bartomeu xamena s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1349 opinii podróżnychNa podstawie 1349 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Playa de Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. IBEROSTAR Cristina został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w IBEROSTAR Cristina. Zwierzęta nie są dozwolone w IBEROSTAR Cristina. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług IBEROSTAR Cristina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel M House
  Od604złZa noc

  Hotel M Housestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Can macanet 1 a - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 86 opinii podróżnychNa podstawie 86 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palma. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w M house. Niektóre z niniejszych usług M house mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Occidental Playa de Palma
  Od414złZa noc

  Occidental Playa de Palmastars

  Playa de Palma, Majorka , Avinguda fra joan llabres 16 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2542 opinii podróżnychNa podstawie 2542 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel, zlokalizowany w budynku tradycyjnym dla Majorki i otoczony pięknymi ogrodami, znajduje się w centrum Playa de Palma i zaledwie 200 m od tętniącego życiem El Arenal pełnego sklepów, barów, pubów i klubów disco. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek na tej śródziemnomorskiej wyspie.

  Pokaż więcej
 • Riu Festival
  Od320złZa noc

  Riu FestivalstarsGreenProgram Icon

  Playa de Palma, Majorka , Camino de las maravillas nº 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 163 opinii podróżnychNa podstawie 163 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Playa de Palma. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 11. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 15. 8 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Riu Festival. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Niektóre z niniejszych usług Riu Festival mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Riu San Francisco
  Od366złZa noc

  Riu San Franciscostars

  Playa de Palma, Majorka , Llaud 24 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Playa de Palma, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Riu San Francisco oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Riu San Francisco zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym.

  Pokaż więcej
 • HM Balanguera
  Od414złZa noc

  HM Balanguerastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la balanguera 37 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1191 opinii podróżnychNa podstawie 1191 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 22. 1 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest usytuowany w odległości 1. 6 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 5 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, HM Balanguera oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, HM Balanguera zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • UR Palacio Avenida (adult-only)
  Od318złZa noc

  UR Palacio Avenida (adult-only)stars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer del marques de la fontsanta 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 654 opinii podróżnychNa podstawie 654 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Palma. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. UR Palacio Avenida (adult-only) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HM Jaime III
  Od468złZa noc

  HM Jaime IIIstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Passeig de mallorca 14b - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów30 Opinie

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Usytuowany w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 4 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 3 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 3. 7 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HM Jaime III. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. HM Jaime III oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   262  Hotele w Majorka
Strona  1  z  27
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The largest of the Spanish Balearics is the island of Mallorca. It is one of the country's most important tourist destinations. Mallorca has many natural attractions, including the Tramontana hills in the northwest of the island, with its impressive cliffs, and some magnificent beaches on the coast. In the centre of the island is a large area that is known as the central plain and the capital, Palma de Mallorca, is to the west of this, on the bay of the same name. Mallorca is home to both lovely natural landscape and the lively cosmopolitan city life of its capital. Nightlife presents a variety of alternatives, including bars, night clubs and restaurants, and so boredom is an impossibility. The island is a place that can be enjoyed all year round. In summer, the beaches offer the chance to go diving and sailing, while in autumn and winter the mountains and the woods offer some excellent walks for those who enjoy trekking. Mallorca is waiting for you!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Majorka

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marbel
  Marbel
  4,1/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Spędziliśmy w tym hotelu tydzień na początku grudnia. Hotel nieco wiekowy ale czysty i przyjemny. Ręczniki zmieniane co dzień,Łazienka myta i osze oproniane. Sieć Wi-Fi działa dobrze tylko w recepcji ...

  Magdalena
  Klient Hotelopia, 09/12/2016

  Od249złPokaż więcej