Hotele w Alcudia

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Can Simo Petit Hotel
  Od465złZa noc

  Can Simo Petit Hotelstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de sant jaume 1 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest usytuowany w Alcudia. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość pochodzi z roku 1850 i została całkowicie odnowiona w roku 2003. Ponadto, w hotelu wiejskim oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Can Simo Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostetgeria La Victoria
  Od198złZa noc

  Petit Hotel Hostetgeria La Victoriastars

  Alcudia, Majorka , Crta. cabo pinar, km 6 s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski jest położony w Alcudia. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Petit Hotel Hostetgeria La Victoria pochodzi z roku 1400 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Petit
  Od327złZa noc

  Alcudia Petitstars

  Alcudia, Majorka , Carrer d en serra 23 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 123 opinii podróżnychNa podstawie 123 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Alcudia. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Alcudia Petit został zbudowany w roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Alcudia Petit oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Carlos V
  Od214złZa noc

  Apartamentos Carlos Vstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de pollentia 2 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Alcudia. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z apartamentu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 55 metrów. Apartament położony jest w odległości 1. 1 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Apartamentos Carlos V zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten apartament przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Apartamentos Carlos V może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Alcudia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj