Hotele w Alcudia

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Aucanada
  Od448złZa noc

  Ona Aucanadastars

  Alcudia, Majorka , D'es mirador 5 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Hotel położony jest w miejscowości Alcudia, w północnej części Majorki, 56 km od miasta Palma. Hotel znajduje się 100m od zatoczek i plaż w Puerto de Alcudia i 10 minut jazdy od Alcudii. Ten hotel apartamentowy składa się z 62 mieszkań i 11 w pełni wyposażonych domków. Hotel posiada 3 odkryte baseny, programy rozrywkowe i sportowe, restaurację, bar z przekąskami, siłownię oraz nową Spa Aucanada.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Palace Alcudia
  Od494złZa noc

  Zafiro Palace Alcudiastars

  Alcudia, Majorka , C/ camí real al moll 2 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Alcudia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Nieruchomość została zbudowana w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Zafiro Palace Alcudia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Zafiro Palace Alcudia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostetgeria La Victoria
  Od326złZa noc

  Petit Hotel Hostetgeria La Victoriastars

  Alcudia, Majorka , Crta. cabo pinar, km 6 s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski znajduje się w Alcudia. Hotel wiejski położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 1400 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Osoby przebywające w tym hotelu wiejskim mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel wiejski nie obsługuje całodobowej recepcji. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel wiejski nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Petit
  Od347złZa noc

  Alcudia Petitstars

  Alcudia, Majorka , Carrer d en serra 23 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 123 opinii podróżnychNa podstawie 123 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1800, została ona odrestaurowana w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Carlos V
  Od201złZa noc

  Apartamentos Carlos Vstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de pollentia 2 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Alcudia. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 55 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 1 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2009. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Apartamentos Carlos V nie obsługuje całodobowej recepcji. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Ten apartament został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat . Ten apartament jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Can Simo Petit Hotel
  Od471złZa noc

  Can Simo Petit Hotelstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de sant jaume 1 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel wiejski znajduje się w Alcudia. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1850, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel wiejski nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez ten hotel wiejski. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Alcudia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj