Hotele w Arta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Forn Nou
  Od533złZa noc

  Forn Noustars

  Arta, Majorka , Centre 7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Forn Nou.

  Pokaż więcej
 • Can Moragues
  Od525złZa noc

  Can Moraguesstars

  Arta, Majorka , Pou nou 12 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arta area. Położony w odległości 50 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 6 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Can Moragues oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Can Moragues nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel jest zobowiązany do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sant Salvador
  Od800złZa noc

  Sant Salvadorstars

  Arta, Majorka , Carrer del pou nou 26 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 110 opinii podróżnychNa podstawie 110 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Yartan Boutique Hotel
  Od602złZa noc

  Yartan Boutique Hotelstars

  Arta, Majorka , Trespolet 8 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel butikowy jest położony w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Yartan Boutique Hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu butikowym są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel butikowy akceptuje małe zwierzęta.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Arta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj