Hotele w Arta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Can Moragues
  Od381złZa noc

  Can Moraguesstars

  Arta, Majorka , Pou nou 12 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Arta area. Położony w odległości 50 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 6 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Can Moragues oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Can Moragues nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel jest zobowiązany do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Forn Nou
  Od584złZa noc

  Forn Noustars

  Arta, Majorka , Centre 7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Forn Nou.

  Pokaż więcej
 • Sant Salvador
  Od563złZa noc

  Sant Salvadorstars

  Arta, Majorka , Carrer del pou nou 26 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Es Blau des Nord Hotel
  Od418złZa noc

  Es Blau des Nord Hotelstars

  Arta, Majorka , Carrer des pla de mar s/n - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 40 opinii podróżnychNa podstawie 40 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort jest usytuowany w Arta area. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Kurort położony jest w odległości 30. 0 kilometrów od portu. Ten kurort przeszedł renowację w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym kurorcie, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tym kurorcie, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Arta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj