Hotele w Binissalem

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Torrent Fals
  Od725złZa noc

  Torrent Falsstars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maría - sencelles, km 4,5 sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 49 opinii podróżnychNa podstawie 49 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Binissalem. Hotel znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 18. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Torrent Fals został zbudowany w roku 1600 i został całkowicie odnowiony w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Torrent Fals nie oferuje całodobowej recepcji. Torrent Fals zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Torrent Fals, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Obecny jest parking. Torrent Fals oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od695złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten luksusowy wiejski dom jest zlokalizowany w Binissalem. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Sa Torre De Santa Eugenia został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Can Solé Petit Hotel
  Od367złZa noc

  Can Solé Petit Hotelstars

  Binissalem, Majorka , L'esglèsia 8 - Mapa
   

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Binissalem. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1810, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Can Solé Petit Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Niektóre z niniejszych usług Can Solé Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Binissalem

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj