Hotele w Binissalem

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Can Solé Petit Hotel
  Od325złZa noc

  Can Solé Petit Hotelstars

  Binissalem, Majorka , L'esglèsia 8 - Mapa
   

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Binissalem. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1810, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Can Solé Petit Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Niektóre z niniejszych usług Can Solé Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Torrent Fals
  Od638złZa noc

  Torrent Falsstars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maría - sencelles, km 4,5 sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Binissalem. Kwatera znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 18. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Torrent Fals pochodzi z roku 1600 i został całkowicie odnowiony w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Torrent Fals zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od642złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się wiejski dom znajduje się w Binissalem. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Wiejski dom położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2010. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Sa Torre De Santa Eugenia.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Binissalem

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj