Hotele w Cala Bona

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Som Llevant Suites
  Od312złZa noc

  Som Llevant Suitesstars

  Cala Bona, Majorka , Calle del lliri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 575 opinii podróżnychNa podstawie 575 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Cala Bona. Hotel, usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Som Llevant Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Som Llevant Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w Som Llevant Suites są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Som Llevant Suites oferuje usługę transferu na lotnisko. Som Llevant Suites szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ferrer Isabel
  Od228złZa noc

  Ferrer Isabelstars

  Cala Bona, Majorka , Ronda d'es prats s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Bona, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2004. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ferrer Isabel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ferrer Isabel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ferrer Isabel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od501złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 160 opinii podróżnychNa podstawie 160 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w Cala Bona. Usytuowany w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2015. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Wszystkie łazienki w Cap de Mar są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel apartamentowy akceptuje tylko małe zwierzęta. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Del Mar
  Od398złZa noc

  Catalonia Del Marstars

  Cala Bona, Majorka , Del moll 15 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1294 opinii podróżnychNa podstawie 1294 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Cala Bona, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2015. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 • Son Corb Boutique Hotel
  Od432złZa noc

  Son Corb Boutique Hotelstars

  Cala Bona, Majorka , - predio son corb. camino punta rotja s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Bona. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1. 5 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 700 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 8 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2004. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w Son Corb Boutique Hotel są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. W Son Corb Boutique Hotel znajduje się parking. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Cala Bona
  Od533złZa noc

  Hotel Cala Bonastars

  Cala Bona, Majorka , Passeig del moll - cala bona 7 - Mapa
  2,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy hotel znajduje się w Cala Bona. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 60 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hotel Cala Bona może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Bona

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj