Hotele w Cala Bona

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Som Llevant Suites
  Od253złZa noc

  Som Llevant Suitesstars

  Cala Bona, Majorka , Calle del lliri s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 557 opinii podróżnychNa podstawie 557 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Cala Bona. Hotel, usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Som Llevant Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Som Llevant Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w Som Llevant Suites są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Som Llevant Suites oferuje usługę transferu na lotnisko. Som Llevant Suites szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Del Mar
  Od300złZa noc

  Catalonia Del Marstars

  Cala Bona, Majorka , Del moll 15 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1276 opinii podróżnychNa podstawie 1276 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Cala Bona, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2015. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ilusion Moreyo
  Od269złZa noc

  Hotel Ilusion Moreyostars

  Cala Bona, Majorka , Paseo maritimo 8 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 565 opinii podróżnychNa podstawie 565 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Cala Bona. Położona w odległości 25 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 25 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Hotel Ilusion Moreyo został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Hotel Ilusion Moreyo zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat . Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Hotel Ilusion Moreyo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Bona

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj