Hotele w Cala Bona

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Som Llevant Suites
  Od255złZa noc

  Som Llevant Suitesstars

  Cala Bona, Majorka , Calle del lliri s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 556 opinii podróżnychNa podstawie 556 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Cala Bona. Hotel, usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Som Llevant Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Som Llevant Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w Som Llevant Suites są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Som Llevant Suites oferuje usługę transferu na lotnisko. Som Llevant Suites szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od330złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Bona. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Hotel apartamentowy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ferrer Isabel
  Od200złZa noc

  Ferrer Isabelstars

  Cala Bona, Majorka , Ronda d'es prats s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Ten uroczy hotel, położony w Cala Bona, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2004. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ferrer Isabel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Ferrer Isabel. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Ferrer Isabel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług Ferrer Isabel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Corb Boutique Hotel
  Od398złZa noc

  Son Corb Boutique Hotelstars

  Cala Bona, Majorka , - predio son corb. camino punta rotja s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 121 opinii podróżnychNa podstawie 121 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Bona. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 700 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 8 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2004. Son Corb Boutique Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Son Corb Boutique Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Wszystkie łazienki w Son Corb Boutique Hotel są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Son Corb Boutique Hotel. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Bona

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj